Satış KORAY : mi6 siparişleri açtım. mi5s plus mi note2 ZTE zuk lenovo LeTV LeEco Samsung

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Wandeta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış Aslan
Cihazım
Samsung S2
Konular
22

selduman

Ben herşeyden önce konuya önem veriririm konu çok önemlidir yazılanlar açıklamalar görseller doyurucu olmalı insanın kafasındaki soru işaretleri kalkmalı almasam bile konuyu okudugumda güven hissetmeliyim ve bu konu öyle olmuş..

İmei konusuna bıraz daha açıklık getirseniz

Mi6 almayı düşünüyorum ama yalnız şu imei konusunu hala tam anlamış deyilim bu imei BTK ve Operatör tarafından bilinmiyor gözüküyor ise cihazımız nedir Örnek Mi6 aldım cıhaz imei 3310 mudur vssss. imei konusu yüzünden volte gibi sorunlar çıkıyor demek istedigimi anlatabılmışımdır umarım

Birde siz (kısaca anlatayım) garanti şartlarını yazmışsınız ama çoguna 15 gün demişsiniz türkiye olmasada cıhazın uluslar arası 1 sene garantisi var sizin böyle bir garantiniz yokmudur.

Son düzenleme:

camgz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erkut
Cihazım
xiaomi mi4
Konular
2
SELDUMAN marka olma yolunda kararlı adımlarla ilerliyor.Kendisine geçen hafta kırılan mi4 ekranını yaptırdım muazzam bir işçiliği var ayrıca teşekkür ederim.İlerleyen zamanda bir telefon alma ihtimalim var kendisinden.Tanimadan alışveriş yapma güveni verdi bana.yolunuz açık olsun.

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
selduman

Ben herşeyden önce konuya önem veriririm konu çok önemlidir yazılanlar açıklamalar görseller doyurucu olmalı insanın kafasındaki soru işaretleri kalkmalı almasam bile konuyu okudugumda güven hissetmeliyim ve bu konu öyle olmuş..

İmei konusuna bıraz daha açıklık getirseniz

Mi6 almayı düşünüyorum ama yalnız şu imei konusunu hala tam anlamış deyilim bu imei BTK ve Operatör tarafından bilinmiyor gözüküyor ise cihazımız nedir Örnek Mi6 aldım cıhaz imei 3310 mudur vssss. imei konusu yüzünden volte gibi sorunlar çıkıyor demek istedigimi anlatabılmışımdır umarım

Birde siz (kısaca anlatayım) garanti şartlarını yazmışsınız ama çoguna 15 gün demişsiniz türkiye olmasada cıhazın uluslar arası 1 sene garantisi var sizin böyle bir garantiniz yokmudur.

garanti süresini bir kere daha okumanızı öneririm ikinci mesajda.

kutusuz aksesuarsız 2. el ürünler için 1 ay,
kendi ithalatım kutulu sıfır olanlar için 1 yıl.

imei konusu da yine ikinci mesajda çok ayrıntılı bir açıklama var.

listede de kayıtsız ve kayıtlı fiyatlar ayrı ayrı konulmuş.

volte, pasaport kaydını kendim yaparım ya da kendi tamirimi kendim yaparım diyenler için soldaki fiyatlar, 50tl'ye nasıl bir kayıt yöntemi umuyorsanız o şekilde kayıtlı olan fiyatlar sağdaki fiyatlar.

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
SELDUMAN marka olma yolunda kararlı adımlarla ilerliyor.Kendisine geçen hafta kırılan mi4 ekranını yaptırdım muazzam bir işçiliği var ayrıca teşekkür ederim.İlerleyen zamanda bir telefon alma ihtimalim var kendisinden.Tanimadan alışveriş yapma güveni verdi bana.yolunuz açık olsun.

mpx.gen.tr
cebimdekipc.com
ctrlpda.com
shiftpda.com

motorola mpx 200
imate k-jam jam jamin
qtek s100 s200
htc diaomond, hd hd2 jasjar jasjam
casper m500
asus p535 p526
hp 6815

12 senedir akıllı pda telefon ekranı dğeiştiriyorum. Olsun o kadar.

PDA denilen windows mobile'lı ilk nesil akıllı taşınabilir aletlere hizmet veren Türkiye'de 3. isim benim.

Son düzenleme:

Wandeta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış Aslan
Cihazım
Samsung S2
Konular
22
[QUOTE="selduman[/QUOTE]

selduman

Hayırlı bayramlar

Bende sizden veya forumda diğer satış yapan arkadaşlardan Mi6 almayı düşünüyorum

Samsung S2 kullanıyorum aslında yine samsung almayı düşünüyordum fiyatlar aldı başını gitti mecburiyetten değiştirmek zorundayım kaldırmıyor telefon artık burdada 2000tl fiyatlar benim için büyük rakam maddi açıdan oyüzden kafama takılanları tam anlamaya çalışıyorum.

Açık konuşayım kusura bakmayın halk arasındaki tabirle imei çakma ileride bana sorun çıkarırmı imei bilinmiyor gözükecek sonuçta

Örnek.Volte konusu var forumda 2000tl veripte volte sorunu ile uğraşmak istemiyorum (mesele benim nasıl kayıt yaptırdığım deyil)

Kayıtlı aldım 1 sene içinde telefondan kaynaklanan her sorun sizemi ait.

Birde ömür boyu yazılım garantisi nedir

Konuda yazıyor ama ben geniş bir biçimde açıklamanızı istiyorum kusura bakmazsınız

Benim amacım üzümü yiyip bağcıyı dövmek deyil

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Ömür Boyu yazılım garantisini Sefa veriyor, ona sorun. Elektronikteki hızlı gelişmeler ortada 5 sene önce ilk çift çekirdekli motorola atrix ve jiayu g3 çıkmıştı. Şimdi o cihazlarda android 2.3 var resmi olarak. Ömür boyu yazılım garantisi büyük iddia, sattığın cihaza 5 sene sonra bu android 10 almadı paramı geri ver iddiasını bile doğuracak ucu açık bir iddia.

ek 50tl içinde benim verdiğim hizmet sınırları birkaç arka sayfada yazdığım yazı ve ilk sayfada 2. mesajın sonunda yazılan yazıda var.

el emeği,
bilgi birikimi,
bilgisayarımın eskime payı
mi hesap kullanma payı,
hurda cihaz,
zaman
bootloader açıp global rom ve imei işlemleri,

varsa alıcı beğenmediyse bir belki iki kere rom değiştirmeyi kapsıyor.

50tl ek veren bir müşteriye ama bu romu beğenmedim, diyerek hergün custom rom atmam. Oneplus modelleri için yüzlerce custom rom var, zuk z2 pro için onlarca. xiaomi için, beta, global, xiaomi.eu beta ve global, bir de lineage derken 3 5 tane de ona var.

sınırsız ömür boyu yazılım garantisi demek hergün sabah akşam soru sormak rom attırmak, işi pişkinliğe vurmak demek müşteri açısından. 50tl'ye satıcıyı satın aldığınızı düşünmeyecek şekilde bir hizmet alırsınız. kararında. eksik değil abartmadan.

VoLTE işte o kısmı bilemem, kullanmadım. Herşeyi satıcıdan beklemeyin. Google'a sorun, volte nedir, imei için sorun olur mu, 50tl az vereyim o zaman pasaportuma işleteyim dedirtir mi karar sizin.

Bazı satıcı elindeki bütün cihazlara sıradan imei atar, orijinal imei'li cihaz elinde yoktur, bazısı ben oluyorum, kararı müşteriye bırakıyorum.

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
sadece bir müşteri turkcell volte sorun oluyor orijinal imei lazım dedi, sizin imei 4g volte uyumlu bir cihaza ait değil demiş turkcell vs. ben bilmem volte nedir. Aslında yeri geliyor çok uzman yeri geliyor çok üstün koru bir telefon kullanıcıyım

Wandeta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış Aslan
Cihazım
Samsung S2
Konular
22
sadece bir müşteri turkcell volte sorun oluyor orijinal imei lazım dedi, sizin imei 4g volte uyumlu bir cihaza ait değil demiş turkcell vs. ben bilmem volte nedir. Aslında yeri geliyor çok uzman yeri geliyor çok üstün koru bir telefon kullanıcıyım
Teşekkürler cevaplar için.

Volte konusunu forumda gördüğüm için bende üzerine düştüm imei. Tam yazacaktım siz yazmışsınız operatör imei üzerinden cihazı gördüğü için abone yapmıyor. HD ses konuşma volte aslında önemli

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1dost

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
T.D.
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
25
İthalatçı garantili cihazlarda telefonlar kendi imeisiyle kayıtlı olmasına karşın operatörler hâlâ xiaomiyi tanımıyor. Volte desteği olan bir telefona kartı takıp aktiflestirip sonra tekrar xiaomi telefona takmaniz halinde volteden yararlanabildigimizi söyleyenler var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt