calypse1907 kullanıcısının son içeriği

1. calypse1907

Yardım Kilit ekranı gelen SMS kodu kilidini kaldırma

Selam arkadaslar sürekli bankacılık işleri ile ilgili işimiz olduğu için telefona sürekli doğrulama kodu geliyor. Bende kodu hızlı bir şekilde vermek için saatten söylüyorum ama buraya şifre **** olarak gittiğinden dolayı saatte de görünmüyor ekran kilidini açınca tek görünüyor bunun cozumu yok mu?
  2. calypse1907

Yardım Oyunlarda Oturum Açamıyorum

Merhaba arkadaşlar hangi oyunu indirirsem indireyim mevcut ana ekrana gelen Google Play Games oturum secme şeyi gelmiyor oyunlarda oturum açamıyorum hiçbir şekilde eu stabil kullanıyorum root var daha önce başına gelen veya çözüm önerisi sunabilecek var mı?
  3. calypse1907

Mod Mi11 Ultra Leica Kamera Modülü ( Diğer modeller için denenebilir )

Magiski kaldırmayacaksınız cihazda tekrardan root olması gerekiyor. Magisk modüller kısmındaki leica modülünü kaldırmanız gerekiyor. Daha sonra Lposed yuklediginizi var sayıyorum. Ardından Woobox apk yükleyin lposed den izin verin. Magisk root yetkisi de verin. Daha sonra Woobox uygulamasını...
  4. calypse1907

Sorunu çözdüm. Mevcut magisk modülünü kaldırıp Woobox ile yükledim. 4.9 sürümünde çekim yaparken pro renk gibi özellikler eklenmiş.
  5. calypse1907

Hocam merhabalar mi 11 ultra telegram grubunda 4.9 versiyonu paylaşıldı daha başarılı fakat telefonu yeniden başlattığımız zaman tekrardan 4.7 magisk ile yüklenen versiyon yüklenmiş oluyor bunun için çözüm var mi?
  6. calypse1907

Güncel sürüm sorunsuz bulursanız paylaşırsanız çok mutlu olurum hocam
  7. calypse1907

Güncellemeleri nereden takip edebiliriz kamera ile ilgili 1683382300 Miui 13 kullanıyorum ilk defa kurdum deneyimlerimi aktaracak olursam ürün çekim videosu çok yapiyoruz cihaz az ısındığını vakit hemen 60fps drop yiyordu kasiyordu video çekimi leica da böyle bir sorun yaşamadım
  8. calypse1907

Yardım Arka plan uygulamaları uyutma

merhaba arkadaşlar Xiaomi pil tasarrufundan uygulamaların arka plan etkinliğini kısıtla dememe rağmen uygulamalar arka planda çalışıp bildirimler geliyor. Eskiden greenify bu konuda oldukça iş görüyordu fakat android 12 ile çalışmıyor. Rootlu magisK modülü vs tavsiyeniz var mı?
  9. calypse1907

Soru Mi 11 Ultra en stabil rom hangisi?

Şuan eu kullanıyorum gayet memnunum
  10. calypse1907

İpucu Mi 11 Ultra Eu Stable Kurulum Tavsiyesi

Normalde önceki kullandığım tüm cihazlarda mevcut yazılım silindikten sonra rom dosyaları vs cihaza atılıp install yapılıyordu bunda tam tersine mevcut yazılım silinmeden yani wipe yapmadan üstüne kuruluyor daha sonra format data yes yapılıyor.
  11. calypse1907

Soru Sizce hala Mi 11 ultra alınır mı

Neden degistiniz
  12. calypse1907

Miui arama mesajlaşma var Arka ekran sürüm 1.4.6
  13. calypse1907

Yardım Eu rom sistem uygulamalarını güncelleme sorunu

Hocam sistem güncelleyici APK kurdum da ayarlara öyle bir seçenek açılmadı nasıl yapmak lazım
  14. calypse1907

Merhabalar arkadaşlar dün akşam eu stabil rom kuracaktim fakat uzun uğraşlar sonunda zor olsa da kurdum kurulum esnasinda kurulumun normal rom kurulumlara göre farklı olduğunu öğrendim yabancı forumlarda eu stabil kuracaksanız aşağıdaki adımlardaki gibi kurmanız gerekiyor. 1- ilk olarak mevcut...
  15. calypse1907

Recovery Mi 11 Ultra (Pro) TWRP 3.5.1 - v21.5.9 Tek Tuş Yükleme Aracı

denedim başarılı bir şekilde yüklendi gayet stabil fakat reboot recovery dediğimde tekrardan recovery ye girdiğim zaman eski 3.5.1 twrp açılıyor kalıcı olarak yazmıyor bunun için çözüm var mı?
Üst Alt