Yardım Telefon hiç açılmıyor. ( Mi 9T Pro)

calypse1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Merhaba arkadaşlar,

Telefonuma Xiaomi.eu beta son sürümünü yüklemeye çalıştım, sıfırdan temiz kurulum olarak.

Dosyaları bilgisayara aldım, telefonu görüyordu bilgisayar. sonra recoveryden format data yaptım ve bilgisayar hiç bir şekilde telefonu görmemeye başladı...
Ben de çare olarak rom'u dosyasını usb'ye yükleyip otg üzerinden yüklemeye çalıştım...

Telefon kuruluma başladı fakat yarıda kırmızı bir hata verdi, ben de tekrar format data yapıp recovery modunda yeninden başlat dedim...

Fakat telefon şu an da hiç bir şekilde açılmıyor... Fastboot açılmıyor... Recovery Açılmıyor...

Acil desteğe ihtiyacım var, içerik üreticisiyim yardım ederseniz çok sevinirim.

Huseyiny2099

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi 8 se
Konular
17
benimde geçen hafta telefonum hiç açılmıyordu alt bord mu ne yanmış dedi ama benimki kendi kendine oldu rom atarken olmadı telefonu şarja takınca herhangi bir tepki veriyor mu

calypse1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
benimde geçen hafta telefonum hiç açılmıyordu alt bord mu ne yanmış dedi ama benimki kendi kendine oldu rom atarken olmadı telefonu şarja takınca herhangi bir tepki veriyor mu
Hayır vermiyor.

Huseyiny2099

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi 8 se
Konular
17
o zaman aynı benimki gibi olmuş hemde eu beta rom kullanıyordum ama aynı arıza olabilir mi onu bilemiyecem bende buraya konu açtığımda batarya yadaanakart demişlerdi ama başka bir arıza çıktı seninki rom yüklerken olduğu için muhtemelen brick oldu

Üst Alt