bydogan20 kullanıcısının son içeriği

1. B

Çözüldü mi 9t birden kapandı açılmıyor

Bir xiaomi klasiği daha.
  2. B

Yardım Mi 8 kapandı açılmıyor.

iphone kullanmadığım için bu durumdan haberim yok. benim eski mi5 pro telefonum da aynı şekilde kapandı açılmıyor. doğrudur arabada şarj ettim bazen. ama bu konuda özellikle mi 5 cihazlarda çok fazla post var. ister istemez eskiyen cihazlar birer birer teknoloji mezarlığına mı gidiyor diye kanı...
  3. B

Yardım Mi 8 kapandı açılmıyor.

bir xiaomi klasiği.
  4. B

Haber IMEI KLONLANMIŞ telefonlar ile ilgili bir kereye mahsus AF GELİYOR!

hay ben böyle işin... ben de mi9 se ya da t dolandırıyodum. peki şimdi alsak mi5 imeini kullansak nasıl olur?
  5. B

peki yarın imei değiştirilmiş bir cihaz alsam. 250 lirayı ödeyip kullanıma devam eder miyiz? yoksa yasanın kabul edildiği tarihten sonra olduğu için elimizde patlar mı? ayrıca bu imei değiştirmenin cezai bir boyutu var mı?
  6. B

Sohbet Mi 9 se Kullanıcı Yorumları

2 yıl mi5 pro kullandım. önce batarya sonra dokunmatik ekran en sonda tamamen kapanıp çöp oldu . 4 yıllık android one cihazım ilk batarya ve şarj aleti ile duruyor. ifrad ve tefridte üstümüze yok bazen.
  7. B

elbette üstün ama kayıt olayı büyük sorun benim için. kaydı alıcıya ait. elimizde patlamasın cihaz.
  8. B

1899 tlkayıtsız mi9 se - 1699 gm9 pro hangisini tavsiye edersiniz. mi9 kaydı bana ait.
  9. B

Yardım Garantisiz Mi9 SE almak

ben de almak niyetindeyim ama son çıkan yasadan sonra kafam iyice karıştı. evdeki mi5 cihazımın imeini kullansam kapanır mı . yasal olarak bir sıkıntı yaşarmıyım iyice şaşırıp kaldım. bir yandan da gm9 pro peşin fiyatına akbanka 6 taksit al kafan rahat etsin diye düşünmüyor değilim.
  10. B

ben de araştırıyordum mi9 se almak niyetindeydim ama bu kanundan sonra alınanları zaten kabul etmezler. almadığıma sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim.
  11. B

Yardım Xiaomi mi5 batarya sorunu nasıl

ben orjinal dahil 4 batarya kullandım. en son aldığım batarya tam da orjinalinki kadar performaslıydı ki telefon kapandı bir daha da açamadım. öncesinde dokunmatik problemi olduğu için servise göndermeye değer mi bilemedim. mi5 pro telefon 2 yıl içerisinde çöp oldu. 4 sene önce aldığım general...
  12. B

Yardım Xiaomi mi 9se Sıfırlamadan Sonra IMEI Uçtu

elimde mi5 pro var bozuk. onun imeilerini kullanabilirim.
  13. B

Yardım Xiaomi mi 9se Sıfırlamadan Sonra IMEI Uçtu

biraz da ben dağıtayım. bende malum yollu mi9 se almayı düşünüyorum. tavsiye edermisiniz? ileride imei ler tespit edilir mi? edilirse başımız ağrır mı?
  14. B

Sohbet mağaza tavsiyesi?

öyle bir mağaza bulamadım. semers olabilir mi? onlarda taksit yapmıyor. gm9 pro 6 taksit 1699 tl. onu mu alsam diye düşünmüyor değilim.
  15. B

Sohbet mağaza tavsiyesi?

oraya baktım ama kredi kartına taksit 6 ay yapıyor 2600 e yakın bir fiyat çıkıyor.
Üst Alt