bugra.topa kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım ekran rengi

dijital dengedeki uyku vakti ile ilgili sorun yaşayanlar armış. uyku vakti açık olduğunda veya seçili zaman diliminde bu şekilde siyah beyaza dönüyormuş uygulama ve kapalı olduğunda sorun ortadan kalkıyormuş. benim uyku modum hep kapalı ve telefon genelinde değil sadece youtube de oluyor bu sorun
  2. B

Çözüldü Yardımcı Olabilirmisiniz. Gece 23.00 da ekran renksiz çalışıyor.

hocam merhaba. bende sadece youtube kullanırken siyah beyaz oluyor diğer programlarda sorun yok. saat farketmiyor hep siyah beyaz. ne yapabilirim
  3. B

Yardım ekran rengi

Selamlar. mi 9t pro cihazım var. diğer uygulamalar sorunsuzken sadece youtube girince ekran siyah beyaz oluyo. ekran görüntüsü vs alınca orj renginde gözüküyor. Youtube ayarlarında bununla ilgili bir şey yok sadece koyu mod açık mod var. Telefon aayrlarından da bulamadım. Yardımcı olur...
  4. B

Yardım Uygulamalara giriş süreleri

Herkese merhaba. Uzun zamandır mi9t pro 6/128 kullanmaktayım. Yazılımsal olarak sadece IMEI işlemi yapıldı rom vs hiçbir şey kurmadım sadece kendi güncellemelerini yapmaktayım. Birkaç haftadır Twitter'da gezerken foto ve videolar baya geç yüklenmeye, Instagram'da videolar storyler takıla takıla...
  5. B

Soru mi 9t pro 128gb kaça gider?

Selamlar. Uzun süre İphone kullandıktan sonra (4s, 5s, 7) mi 9t pro 128 gb ye geçtim. 1 seneden biraz fazla bi süredir kullanmaktayım . En son ve en uzun süre kullandığım İphone 7 den çok çok iyi bir cihaz olmasına rağmen o kaliteyi hissedemedim. Belki benim yaklaşımımdan dolayıdır bilemiyorum...
  6. B

Tavsiye iki cihaz arasında kaldım .

Teşekkür ederim yanıt verdiğin için. Günlerdir bunlara baka baka kafam daha çok karışıyor. Kullananlar varsa ya da bu cihazlar hakkında bilgi sahibi olanlardan öneri tavsiye alsam daha net olucam herhalde. 1597872295 Teşekkür ederim yanıt verdiğin için. Günlerdir bunlara baka baka kafam daha...
  7. B

Tavsiye iki cihaz arasında kaldım .

Arkadaşlar merhaba. Telefon alacağım fakat iki cihaz arasında kaldım Note 8 Pro ve Note 9s. Telefonu kullanacak kişi orta yaşlı, oyun vs. oynanmayacak cihazda. Uzun ömürlü olması ve kamera performansı önemli faktör olduğu için yeni cihazlardan seçmek istedim . Sizce iki cihaz arasında hangisini...
  8. B

Soru IMEI sıkıntısı yaşar mıyım?

Anladım, cevaplar için teşekkür ederim.
  9. B

Soru IMEI sıkıntısı yaşar mıyım?

Herkese selamlar. 2019 Ekim ayının başında cihaz aldim. Aldığım sırada imeisiz 4ay sim1 4ay sim2 kullanabileceğimi, 8 ay içerisinde istediğim zaman IMEI atıp sorunsuz kullanacağım söylendi. Aralık ayı gibi gelen yasal uyarı mesajında 20 Mart 2020 tarihinde kullanım dışı kalacaktır yazıyordu. Ama...
  10. B

Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

Arkadaşlar merhaba. Mi 9t pro kullanıcısıyım. Bazı forumlarda gördüğüm kadarıyla arkadaşlar haftalar öncesinden MIUI 11 geldiğini yazmislar ama bana herhangi bir güncelleme gelmedi. MIUI 11 prolara dağıtıldı mı yoksa benim cihazda bi sorun mu var ? Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
  11. B

Soru Arkadaşlar yardım

Maa Maalesef olmadı aynı sorun devam ediyor
  12. B

Soru Arkadaşlar yardım

Zaten Orjinal tema kullanıyorum hocam.
  13. B

Soru Arkadaşlar yardım

Mi 9t pro cihazımda mobil veri kullanırken hiçbir sıkıntı yokken wifi ye bağlı olduğumda bildirimlerim telefonuma gelmiyor. Örnek WhatsApp gelen mesajlar tek tik kalıyor ben anca uygulamaya giriş yaptığımda bende gözüküyor ve çift tik oluyor diğer bütün bildirimler aynı veriye gectigim zaman...
  14. B

Yardım Bildirimler gelmiyor..

Hocam yaptım ama sorun aynı. Mobil verideyken hiçbir sıkıntı yok ama wifi bağlıyken bildirimler uygulamaya girince telefona geliyor. örnek whatsapptan başka bir cihazdan mesaj atıyorum kendi cihazıma ben uygulamaya girene kadar tek tik uygulamaya girdiğimde çift tik oluyor
  15. B

Yardım Bildirimler gelmiyor..

Arkadaşlar merhaba. Dün mi9t pro cihaz aldim. Bildirimler mobil veride sıkıntısız gelirken wifi de ancak uygulamaya giriş yaptığımda telefona düşüyor. Ne yapmamı önerirsiniz?
Üst Alt