Tavsiye iki cihaz arasında kaldım .

bugra.topa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra Topa
Cihazım
Mi 9t
Konular
10
Arkadaşlar merhaba. Telefon alacağım fakat iki cihaz arasında kaldım Note 8 Pro ve Note 9s. Telefonu kullanacak kişi orta yaşlı, oyun vs. oynanmayacak cihazda. Uzun ömürlü olması ve kamera performansı önemli faktör olduğu için yeni cihazlardan seçmek istedim . Sizce iki cihaz arasında hangisini tercih etmeliyim? ya da şuna da bakabilirsin dediğiniz cihazlar neler ?

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
Bütçe yazmamissin not 9 pro veya 9s bu cihazlar şuan çok iyi cihazlar

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Arkadaşlar merhaba. Telefon alacağım fakat iki cihaz arasında kaldım Note 8 Pro ve Note 9s. Telefonu kullanacak kişi orta yaşlı, oyun vs. oynanmayacak cihazda. Uzun ömürlü olması ve kamera performansı önemli faktör olduğu için yeni cihazlardan seçmek istedim . Sizce iki cihaz arasında hangisini tercih etmeliyim? ya da şuna da bakabilirsin dediğiniz cihazlar neler ?
hocam sana bunu atayım ordan sadece farkları göster de kendin karar ver

bugra.topa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra Topa
Cihazım
Mi 9t
Konular
10
Teşekkür ederim yanıt verdiğin için. Günlerdir bunlara baka baka kafam daha çok karışıyor. Kullananlar varsa ya da bu cihazlar hakkında bilgi sahibi olanlardan öneri tavsiye alsam daha net olucam herhalde.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bütçe yazmamissin not 9 pro veya 9s bu cihazlar şuan çok iyi cihazlar
hocam sana bunu atayım ordan sadece farkları göster de kendin karar ver
Teşekkür ederim yanıt verdiğin için. Günlerdir bunlara baka baka kafam daha çok karışıyor. Kullananlar varsa ya da bu cihazlar hakkında bilgi sahibi olanlardan öneri tavsiye alsam daha net olucam herhalde.

Göktuğ Sever

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Göktuğ
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
9
telefonu kullanıyorum ufak tefek hatalar oluyor elbette fakat ilerleyen güncellemelerde düzelicektir çünkü cihaz yeni.Onun dışında telefondan menmunum

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
Kamera karsilastirmasinda 9s biraz daha 8 prodan iyi bilginiz olsun

Ezel49

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umutcan
Cihazım
NOTE 8 PRO
Konular
7
Valla note8p kullanıcısıyım ama kötü diyemem ama kemara olarak o bir tık daha önde olduğu söylene bilir

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Hocam 9s almanızı öneririm ama sağlam bir yerden alın öyle migros gibi elinize alıp bakamayacağınız yerden almayın.Sağlam bir telefoncuya gidip hem kendiniz kullanın tartın.Özellik olarak 9s daha iyi işlemci olarak note 8 prodan daha iyi telefon ısınma yapmaz.500 mah daha fazla bataryası var note 8 proya göre daha uzun dayanır.Kamerası da bir tık iyi.Oyunların hepsini rahat bir şekilde oynatır kasmaz.

kitaarist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ptntlhckr
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
9s ile 9 pronun farki nedir