Yardım ekran rengi

bugra.topa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra Topa
Cihazım
Mi 9t
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
global
Telefon Modeli
mi 9t pro
Bootloader Kilidi
Açık
Selamlar. mi 9t pro cihazım var. diğer uygulamalar sorunsuzken sadece youtube girince ekran siyah beyaz oluyo. ekran görüntüsü vs alınca orj renginde gözüküyor. Youtube ayarlarında bununla ilgili bir şey yok sadece koyu mod açık mod var. Telefon aayrlarından da bulamadım. Yardımcı olur musunuzekran e

bugra.topa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra Topa
Cihazım
Mi 9t
Konular
10
dijital dengedeki uyku vakti ile ilgili sorun yaşayanlar armış. uyku vakti açık olduğunda veya seçili zaman diliminde bu şekilde siyah beyaza dönüyormuş uygulama ve kapalı olduğunda sorun ortadan kalkıyormuş. benim uyku modum hep kapalı ve telefon genelinde değil sadece youtube de oluyor bu sorun

Oyla:

tann29

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yardım
Cihazım
Mi not 10 pro
Konular
0
Selamlar. mi 9t pro cihazım var. diğer uygulamalar sorunsuzken sadece youtube girince ekran siyah beyaz oluyo. ekran görüntüsü vs alınca orj renginde gözüküyor. Youtube ayarlarında bununla ilgili bir şey yok sadece koyu mod açık mod var. Telefon aayrlarından da bulamadım. Yardımcı olur musunuzekran e
Bunu düzeltebildin mi acaba aynı sorun bende de var ne yapıcam acaba

Oyla:

tann29

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yardım
Cihazım
Mi not 10 pro
Konular
0
Youtube ve tiktok uygulamasını actığımda siyah beyaz oluyor ne yaptıysam düzelmedi ekran görüntüsü aldıgımda renkler düzeliyo kullanırken sadece siyah beyaz

Oyla:
Üst Alt