bjkahmet kullanıcısının son içeriği

1. bjkahmet

Soru Mi 8 hala alınır mı?

yanlış anlamayın da mi8 işlemci kamera performans açısından en az 4 sene rahat rahat tüm işlerinizi görür. kendim kullanıyorum 1.5 sene oldu telefona format dahi atmadım. iphone x'i olan arkadaşım fotoğrafı senin telefonunla çekelim diyor. bu kadar bariz üstün bir telefon.
  2. bjkahmet

MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı V11.0.6.0 PEAMIXM İndirme Bağlantıları

güncelleme bana da gelmedi fakat android 10 olmadıktan sonra bir anlamı yok. 10u beklemek daha mantıklı
  3. bjkahmet

Uygulama Xiaomi MI8 GCam 7.0 v10.3

telefonu yeniden başlattım şimdilik sıkıntı çözüldü. portre olan fotoğraf tamamen bulanık çekiyor. diğer çekimi net çekiyordu.
  4. bjkahmet

portre modu bulanık çekiyor bu sürümde sanırım sizlerde de aynı sorun var mıwasntme~~
  5. bjkahmet

kurduktan sonra uygulama ayarlarına girip verileri temizle derseniz kamera daha sağlıklı çalışır.
  6. bjkahmet

Rom Mi 8 Global Kararlı V10.3.5.0.PEAMIXM indirme bağlantıları

bataryada iyileşme hissettim. normalde %100den aniden 99a düşerdi. ve gece %100'de bıraktım sabaha % 94e kadar düşerdi bu sefer 98e düşmüş
  7. bjkahmet

Rom [MİUİ 10 SON SURUM] Mi 8 Xiaomi.eu MIUI 10 v9.9.3 Beta ve V10.3.6.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

global beta kullanıyorum. şarj olarak çok sıkıntı çekmeye başladım. eu rom'u önerir misiniz?
  8. bjkahmet

Yardım Mi8 Batarya Sağlığı düştü.

anladım. teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. hiç umudum yok ama android 10 miui 11i deneyeceğim ilk. olmadı eu rom. o da olmadı servise bi göstermekte fayda var.
  9. bjkahmet

peki garantiden batarya değişimi istesem? ya da ücretiyle değiştirtip garantiyi bozmadan değiştirtebilir miyim?
  10. bjkahmet

ekran sürem 4 saati bulmuyor artık ve derin uyku süresinde de ciddi düşüş var.%7-8 leri buluyor. rom değiştirmek geçici de olsa bir çözüm olabilir mi peki?global kararlı kullanıyorum. mi6'da çok sık rom değiştirirdim. mi8'de ellemek istemedim. ama çözüm olacaksa yapabilirim.
  11. bjkahmet

sanırım iş yerindeki kalitesiz powerbank sebep. iş yerinde mecburen onu kullanıyorum. bilgisayardan çok uzun sürüyor şarj olması. powerbanktan şarj ediyorum. onunla da edince şarj hızlı boşalıyor. ama artık normal prizle şarjlarımda da hızlı bitme problemi yaşıyorum bataryayı kullanan...
  12. bjkahmet

Arkadaşlar yaklaşık 1 senedir mi8 128gb kullanıyorum. son 3-4 aydır şarjım pek iyi gitmemeye başladı. AccuBattery programı kurdum batarya sağlığı %86 görünüyor. daha neredeyse 1 sene olmayan cihaz için çok az bir değer değil mi? ürünü migrostan almıştım ritzy garantili. garantiye versem...
  13. bjkahmet

Yardım Mi 8 ahize sesi çok kısık

diş fırçasıyla temizlik arkadaşlar. başka çözümü yok. denedim bariz arttı sesi
  14. bjkahmet

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.2.3.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

pil konusunda olumsuz etkisi olacaksa hiç almayayım
  15. bjkahmet

Rehber Xiaomi Mi 8 Şarj Problemini Çözdüm

kesinlikle işe yarıyor. aslında arkadaşın yaptığı rutin olarak her güncellemeden sonra yapmamız gereken bişey. telefon bariz rahatladı. 4.5 saat gördüğüm ekran süresi 6 saati geçti.
Üst Alt