beyefend kullanıcısının son içeriği

1. B

Soru Adımsayar çalışmıyor

Google fit yüklemeni tavsiye ederim. Ayarlar > uygulamalar > uygulamaları yönet > Google play hizmetleri ve google play store mobil veri aktif olsun. Programı kullandığın ilk dönemde konum aktif olsun ve programın istediği izinleri onayla.
  2. B

Soru Android 10 güncellemesi hak.

Benim telefona da geldi yükledim kilit ekranından ana ekrana geçerken simgeler animasyonlu (arkadan) geliyor bunu hiç sevmedim açıkçası. Kapatma ya da değiştirme yapılabiliyor mu
  3. B

MIUI 11 Mi 9T Android 10 geldi.

Benim telefona da geldi yükledim kilit ekranından ana ekrana geçerken simgeler animasyonlu (arkadan) geliyor bunu hiç sevmedim açıkçası. Kapatma ya da değiştirme yapılabiliyor mu
  4. B

Haber İstanbul Bilişim Ürün GÖNDERMİYOR

Yalnız ürün gelmedi. Bulamadık iade edelim dediler. Para halen geçmedi. Tamamen pişmanlık yani.
  5. B

Sanırım eklemeyi unuttum. Şikayet var sitesinde binlerce aynı konudan mağdur insanlar var. Maalesef araştırma yapmadan alındığı için sonuç hüsran. Yoksa eski İstanbul bilişim ' i bizde biliyoruz. Artık politikaları değişmiş demek ki. 1573650414 Kendi sitelerinden satış yaptıkları için alışveriş...
  6. B

Merhaba arkadaşlar, Öncelikle bu konuyu açmamın sebebi yakınım gibi kimsenin mağduriyet yaşamaması. (Konu yasak ise kaldırırım.) İnternette araştırmadan, İstanbul bilişimden sipariş verdi kendisi ve 15 iş günü içinde kargoya verilmesi gereken ürün bir türlü kargoya verilmedi. En sonra kendisi...
  7. B

MIUI 11 Redmi Note 7 MIUI 11 Global Kararlı 11.0.3.0 PFGMIXM indirme bağlantıları

Ekran kullanım oranı dediğiniz yani ekranın açık kaldığı süre. Ekranı hiç açmazsanız bu süre %10 ve altı bile olabilir. Olayı yanlış anlamışsınız
  8. B

Diğer Mi 9T Ekran Süresi Paylaşımı

Kullanıma göre ve pilde kalma süresine göre değişir. 3 gün pilde iken 4 saat ekran süresi alırken 1 gün pilde kalarak 10 saat süre alınabilir. Aslında ekran süresine çok takılmamak lazım.
  9. B

Yardım Smart tvyi kumanda edemiyorum Mi 9T

O zaman android 10 da düzelir umudu ile beklicem. Gerçekten garip durum. Hiç bir program tv yi görmüyor sadece yukarıda paylaştığım program görüp kontrol ediyor. Zaten bilindiği üzere Mi9T de kızılötesi yok aynı wifi ağına bağlanıp kontrol etmeye çalışıyorum.
  10. B

Denedim olmadı, sadece https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tinac.ssremotec&gl=TR buradaki uygulama ile bağlantı kurabildim. Diğer programlar görmezken neden bu görüyor anlamış değilim. Bu da orijinal olmadığı için klavye ve mouse kullanamıyorum.
  11. B

Merhabalar, başka bir android cihazla google playden indirdiğim çeşitli programlar ile (wifi bağlantısını kullanarak) televizyona bağlanıp kumanda edebiliyor ve ayrıca ekran görüntüsünü tvye aktarabiliyorum. Ancak Mi 9T cihazım ile bir türlü tv yi kontrol edemiyorum. (bir çok program denedim...
  12. B

Yardım Mi 9 T Kılıf ve Ekran Koruyucu

Sayenizde konu açılmadan kapanmış. Her şeyi siz biliyorsunuz zaten. Attığınız linkte nerde ürün resimleri nerde kılıf önerileri. O konu zaten benim sorularımı cevaplamış olsaydı bu konuyu açmazdım. Size tavsiyem her şeye atlayıp milleti forumlardan soğutmayın. 1569835612 Tavsiyeniz için...
  13. B

Yardım Mi 9 T Kılıf ve Ekran Koruyucu

Telefonu sipariş verdim hayırlısı ile hafta başında gelecek. Maalesef Mi9 se alamadım nasip bu telefon imiş. Kılıf ve ekran koruyucu önerilerinizi bekliyorum. Telefonun kullanım hissiyatını götürmeyecek şık bir kılıf arıyorum. (Telefonu daha çok kalınlaştırmamalı) Parmak okuyucu hızını...
  14. B

Yardım İthalat garantili Mi 9 se aldım imei sorgulamada MDE40-MI MAX2-D4 yazıyor

Adıma faturalıydı. 1569228459 Satın aldığım ürün linki budur; Xiaomi Mi 9 Se 64gb 6gb Ram 4.5g Cep Telefonu - n11.com HBdeki mağazası ; ROYALCEP - Hepsiburada Mağaza Firma adı ; doğanlar bilgi teknolojileri elek. elekt. tic. ltd şti Kendileri BTK onaylıdır ve ithalatçı garantilidir...
Üst Alt