baturq kullanıcısının son içeriği

1. baturq

Yardım telefon tepki vermiyor

ses gelmiyor hiç bir şekilde görmür 1631277697 bilgisayar cihazı görüyormu : HAYIR fastboot moda giriyormu : HAYIR telefon şarja takılınca beyaz ışık yanıyormu:HAYIR telefon mi logosunda takılı kalıyor yada açılıyormu: HAYIR telefon power tuşuna basınca tepki veriyormu :HAYIR telefon testpoint...
  2. baturq

Yardım 30 dakika içinde %80 olan şarj bitti

benim cihaz şuan ne bilgisayar görüyor ne mi ekranı geliyor ne fastboot mod a giriyor sizce ne yapabilirim telefon durduk yere kapanmışltı telefonu açarken mi ekranında kalmıştı ses açma vs power ile sıfırliyim dedim %99.99 da kaldı bu seferde tlefonu kapatıp açim rom atim dedim fakat telefon...
  3. baturq

yardımcı olabilecek biri yokmu
  4. baturq

twrp ile değil telefonun ses açma ve güç tuşundaki menüden yaptım
  5. baturq

merhabalar herkese kolay gelsin daha önceden imei işlemi yapılmış bir mi8 cihazım var zenex hocam a yaptırmıştım bu gün ise çok garip bir durum yaşadım OLAY: telefonu kanepeye bırakıp kahveyi karıştırayım dedim telefonu elime aldım baktım telefonda hiç bir tepki yok telefonu kapattım diye...
  6. baturq

Yardım Mi 8 anakart lazim

evet 128/6
  7. baturq

Yardım Mi 8 anakart lazim

bendede mi 8 var satiyim sana elden çıkaracağım zaten imei işlemi yapıldı zenex hocam tarafından model yükseltmek için satmayı düşünüyorum
  8. baturq

Yardım arkadaşlar internet paylaşımını sorunu

kablo ile internet paylaşın isterseniz cihazdan bilgisayara
  9. baturq

Yardım Mi8 Wifi Şebeke Çalışmıyor

rom dan kaynaklı olabilir yada çok ısındıysa güneş başına vurmuşdur sun~~
  10. baturq

Soru Telefonumda Sivilce Çıktı

hocam şu büyük olan halkaları diyiyorsanız sanırım o tavanda asılı oan bir lamba oraya yansımış ekrandaki küçük noktanın ise su damlası olduğunu düsünüyorum (agam bizle eğleniyor )
  11. baturq

Yardım Twrp yedegi geri yuklerken alinan hata

keşke hata ne onuda yazsaydınız
  12. baturq

Soru Mi Cloud

sıkıştırlmış boyut sınırsız kaydeder hocam orjinal boyutun sınırı var
  13. baturq

Yardım Volte sorunu !

IMEI repair işlemi hatalıdır muhtemelen efs yedeği alıp bir sıfırlama işlemi yapın bende mi 8 cihazımı malum yolla aktif ettim çalışıyor bende
  14. baturq

Soru İnstagram ile ilgili

bende de aynı durum var farklı bir arşive ekleyip paylaşmanız gerekecek malesef
  15. baturq

Sohbet Bu arkadaşımızın problemi nedir ?

hocam arkadaş bu bana laf attı linç edin dememiş bir getirisi olacağından değil bence sadece içerisinde bulundugu saçma bir durumu paylaşıp mümkün olabildğince anlama anlatmaya çalışmış
Üst Alt