Yardım Mi 8 Çin Romu Kuruluyor Fakat Global Rom Hata Veriyor

• Konbuyu başlatan baturq
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 879

baturq

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
batuhan
Cihazım
xiaomi mi8
Meslek
Java Developer
Konular
6
yaklaşık olarak 1.5 ay önce mi8 128/6 cihazıma rom yüklemeye çalışırken yanlış romu yüklediğimi düşünüyorum ki romu yüklerken programda
bootloader i kapat ve romu yukle tuşuna bastığımda cihazım birdaha açılmadı ve ben kilit kapalı olduğundan cihaza rom yükleyemedim
cihazi babama verdim ve o kizilayda bir telefoncuya cihazi biraktiğini söyledi 1.5 ay oldu cihaz şu nedenle hala elime ulaşmadi cihaza çin romu yükleniyor fakat global rom yüklenirken 100% de hata verdiğini söylediler sorunu çözemedikleri takdirde cihaz romsuz bir şekilde teslim edilecekmiş ben de sizlere bu konu yu paylaşip yardimi dokuna bilcek tavsiyelerinizi beklemek istedim

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
yaklaşık olarak 1.5 ay önce mi8 128/6 cihazıma rom yüklemeye çalışırken yanlış romu yüklediğimi düşünüyorum ki romu yüklerken programda
bootloader i kapat ve romu yukle tuşuna bastığımda cihazım birdaha açılmadı ve ben kilit kapalı olduğundan cihaza rom yükleyemedim
cihazi babama verdim ve o kizilayda bir telefoncuya cihazi biraktiğini söyledi 1.5 ay oldu cihaz şu nedenle hala elime ulaşmadi cihaza çin romu yükleniyor fakat global rom yüklenirken 100% de hata verdiğini söylediler sorunu çözemedikleri takdirde cihaz romsuz bir şekilde teslim edilecekmiş ben de sizlere bu konu yu paylaşip yardimi dokuna bilcek tavsiyelerinizi beklemek istedim
Hocam bl kilidi kapalıyken rom yüklenemez cihazınız Çin cihazıysa bl kapalıyken Çin romu dışında başka rom atılamaz zaten.

Oyla:

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Zenex Bey ile iletişime geçerek cihazı iki hafta içerisinde alabilirdiniz diye düşünüyorum :) İletişime geçin müsait ise yardımcı olacaktır

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Özelden ulaşabilirsiniz. Bootloader açıp global rom kurarak cihazı hallederim.

Oyla:

baturq

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
batuhan
Cihazım
xiaomi mi8
Meslek
Java Developer
Konular
6
Özelden ulaşabilirsiniz. Bootloader açıp global rom kurarak cihazı hallederim.
telefonu verdiğimiz kişiyi aradım kilidi açıp atmasını söyledim yarın haber verecek yapamazsa size göndereceğim cihazı

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Oyla:

baturq

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
batuhan
Cihazım
xiaomi mi8
Meslek
Java Developer
Konular
6
cihaz hakkında son bilgi cihazın global rom almadıgını söyleyen telefoncu bootloader açıkken deniyormu en başından beri fakat global rom yüklenmiyormuş hiç bir şekilde cihazı 2 güne geri gönderecek

Oyla:

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
cihaz hakkında son bilgi cihazın global rom almadıgını söyleyen telefoncu bootloader açıkken deniyormu en başından beri fakat global rom yüklenmiyormuş hiç bir şekilde cihazı 2 güne geri gönderecek
Cihazı geldiği gibi Zenex Bey ile iletişime geçip ona gönderin.

Oyla:

baturq

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
batuhan
Cihazım
xiaomi mi8
Meslek
Java Developer
Konular
6
Cihazı geldiği gibi Zenex Bey ile iletişime geçip ona gönderin.
alacağım fiyata göre zenex e göndereceğim cihaza imei de attırcağım kargo da devreye girince maliyeti tuzlu olcak gibi cihaz gelsin iletişime geçerim

Oyla:

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
alacağım fiyata göre zenex e göndereceğim cihaza imei de attırcağım kargo da devreye girince maliyeti tuzlu olcak gibi cihaz gelsin iletişime geçerim
Forumdaki üyeler için elinden geleni yapıyor. En makul fiyatları veriyor. Dışarıda telefoncunun 300 TL ye yaptığı işlemi yarı fiyatına hallediyor :) Bakalım sizin durum için ne diyecek , en yakın zamanda cihazınızı kullanmanız dileğiyle iyi günler dilerim :)

Oyla:
Üst Alt