batuhan111 kullanıcısının son içeriği

1. batuhan111

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

Neden tema isimleri yazılmıyor anlam veremiyorum. Oysa paylaşılması gerektiği ve ismi paylaşılmayanların silineceği açıklanmasına rağmen. [emoji848][emoji848] Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. batuhan111

Miles Spiderman M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. batuhan111

Soru Kaydırarak google asistan nasıl açılır?

Mi browser varsa kaldırın , daha sonra Google'ın gücellemelerini tekrar kaldırın. Ayarlardan varsayılan tarayıcıyı Chrome yapın. Play store' gidip Google'ı güncelleyin.Sonundada asistan ayarlarından gerekli ayarları yenileyin. Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. batuhan111

Madalya MIUI/XİAOMİ Ürün Madalyaları Dağıtımı Başladı. Yetiş Vatandaş.

Hocam sanırım Mi Tv Stick için verilmemiş , yoksa benmi göremiyorum :$
  5. batuhan111

Madalya MIUI/XİAOMİ Ürün Madalyaları Dağıtımı Başladı. Yetiş Vatandaş.

2 madalya daha rica edebilirmiyim [emoji4] Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. batuhan111

Durum çubuğu açıklamamda yazıyor. Bölge seçimini Hindistan yapıp tema mağazasından bulabilirsiniz. Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. batuhan111

Stok rom kullandığım için mtz kullanamıyorum.Zaten mtz lik bir durum yok.PSOL Launcher'ı play stordan indirebilirsiniz.Tema mağazasında da pixel ikonlu bir temanın ikonlarını kullanabilirsiniz.Durum çubuğunu zaten yazmıştım ... Not: Tema hoş görünüyor olabilir ama kullanımı pratik değil...
  8. batuhan111

Fake Andorid 12 :P:P PSOL Launcher Pixel pie icon Durum çubuğu : Experiment V12 Redmi Note 9 Pro
  9. batuhan111

Tema Amazfit verge için miui superwallpaper arayüzleri

Sadece saat ve takvim görünsede miui severler için hoş arayüzler. Güle güle kullanın... Wfz olarak indirebilirsiniz
  10. batuhan111

Yardım Redmi Note 9 var ama hangi modeli bilmiyorum

Ayarlar , Telefon hakkında bölümünde yazmıyor mu ? İlginç bir soru olmuş drunk~~:?
  11. batuhan111

First, you install the classic original theme. Then you replace it with the lock screen (Iconcolor v12), status bar (SHD v12.1), icons (Snake v12) respectively. Note: All you see on the home screen are widgets. It does not come with the theme. Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak...
  12. batuhan111

Yardım Ana ekran düzeninde 6x6-6x7 nasıl yapılır

Bende olduğu için yazdım , cihazdan cihaza , yazılımdan yazılıma vs... değişiklik gösteriyor olabilir ...
  13. batuhan111

Ana tema üzerine değişiklikler :
  14. batuhan111

Yardım Ana ekran düzeninde 6x6-6x7 nasıl yapılır

Bildiğim kadarıyla kullandığınız tema izin veriyorsa kullanabilirsiniz .Fakat tavsiye etmiyorum . Bölge değişikliği , tema değişikliği veya launcher değişikliği gibi değişiklikler yaptığınız zaman ekran düzeniniz bozulabiliyor ... Örnek tema :
Üst Alt