batu6794 kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım mi 5s e format nasıl atılır?

Telefonumda sanırım yazılımsal bir sorun var veya virüs bulaştı telefonuma format atmak istiyorum nasıl yapacağımı bilmiyorum ilk aldığım zaman ki haline veya fabrika ayarları mı oluyor emin değilim kısacası ilk elime aldığım haline çevirmek istiyorum garantiyi bozmadan bunu nasıl yapabilirim?
  2. B

Yardım mi 5s bildirim çubuğu sorunu

26 ağustos da tr ye güncelleme gelecek mi ota üzerinden?
  3. B

o sorunda var onun haricinde çubuğu aşağıya zor çekiyorum sorunu çözdüm sanırım güncellemeyi bir kez daha yaptım ve farklı bir tema kullandım çubuk eski haline döndü ama orjinal temaya geçince yine aynsı oldu :(
  4. B

Arkadaşlar telefona yaklaşık 1 ay önce yeni güncelleme geldi (8.5.3.0 kararlı güncellemesi) güncelleme iyi güzel telefona baya şey kattı lakin son 3 4 gündür bildirim çubuğunu yukarıdan aşağıya indiremiyorum TAKILMALAR yaşanıyor tema olarak orjinal temayı kullanmaktayım. Cihaz herhangi bir darbe...
  5. B

Tema MIUI 9 UYUMLU iOS 11 Alakadarnya v2 VSM mod (Yeni Güncelleme)

hocam ben mtz uzantılı temayı nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum yardımcı olur musunuz ? ve ayrıca bu mtz uzantılı hazırladığınız temaları neden tema mağazasında paylaşmıyorsunuz ?
  6. B

Yardım Xiaomi mi 5s kişi senkronizasyon sorunu

hocam çok teşekkürler
  7. B

Yardım Xiaomi mi 5s kişi senkronizasyon sorunu

Sonunda mi 5s aldım telefon süper yağ gibi akıyor lakin kurulum yaparken bir şeyleri yanlış yapmış olmalıyım ki; sim kartımdaki kişileri telefon görmedi bunu nasıl görünür yapacağım şuan rehberim bomboş gözüküyor ama sim kartta kayıtlı numaralar var telefonun ayarları konusunda biraz cahil...
Üst Alt