Yardım Xiaomi mi 5s kişi senkronizasyon sorunu

batu6794

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
mi 5s
Konular
3
Sonunda mi 5s aldım telefon süper yağ gibi akıyor lakin kurulum yaparken bir şeyleri yanlış yapmış olmalıyım ki;
sim kartımdaki kişileri telefon görmedi bunu nasıl görünür yapacağım şuan rehberim bomboş gözüküyor ama sim kartta kayıtlı numaralar var telefonun ayarları konusunda biraz cahil kaldım :D yardımcı olursanız süper olur.

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Kisiler'e gidin menu tuşuna birkaç saniye basılı tutun ayarlar menüsü açılacaktır açılan pencerede görüntüleme seçeneklerine tıklayın ve sim kayıtlarını göster seçeneğini aktif edin.

Oyla:

batu6794

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
mi 5s
Konular
3
Kisiler'e gidin menu tuşuna birkaç saniye basılı tutun ayarlar menüsü açılacaktır açılan pencerede görüntüleme seçeneklerine tıklayın ve sim kayıtlarını göster seçeneğini aktif edin.
hocam çok teşekkürler

Oyla:

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
hocam çok teşekkürler
Rica ederim, mi hesabınızdan kişileri yedeklersiniz daha iyi olacaktır. İleride sorun yaşarsanız yedekten geri yükleme yapabilirsiniz. Yalnız sürekli açık kalmasın belirli aralıklarla siz yedekleme yapın bu hem pil ömrü için iyidir hemde olurda yanlışlıkla silerseniz tekrar geri yükleme şansınız olur. Hayırlı akşamlar.

Oyla:

terriblephoenix24

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mİ5 PRİME
Konular
18
Bence mi hesabına yedekleme yapmak yerine Google Kişilere yedekleme yapmak daha mantıklı olabilir çünkü telefon değişikliği yapabilirsin vs vs yazılım değiştirebilir her neyse Gmail sabit kalacağı için tabi mi hesabınıza da yedekleme yapılabilir.

Oyla:
Üst Alt