Yardım mi 5s bildirim çubuğu sorunu

batu6794

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
mi 5s
Konular
3
Arkadaşlar telefona yaklaşık 1 ay önce yeni güncelleme geldi (8.5.3.0 kararlı güncellemesi) güncelleme iyi güzel telefona baya şey kattı lakin son 3 4 gündür bildirim çubuğunu yukarıdan aşağıya indiremiyorum TAKILMALAR yaşanıyor tema olarak orjinal temayı kullanmaktayım. Cihaz herhangi bir darbe almadı ve bildirim çubuğunu indirdiğimde sağ üst deki ayarlar simgesine tıkladığımda ayarlar açılmıyor.+(Tema değiştirdiğimde ayarlar butonu çalışıyor ama bildirim çubuğunu aşağıya çekemiyorum çok zor çekiliyor) ayrıca ses açma kısma kısmına geldiğimde ise çağrı sesi ve alarm sesini açıp kısabiliyorum ama diğer sesi değiştiremiyorum (dokunmatik olarak). SORUN YAZILIMSAL MI YOKSA DOKUNMATİK PANELDE BİR SIKINTI MI VAR? yardımlarınıza açığım.

Son düzenleme:

KutayKaraman

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kutay
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
19
O bildirim sıkıntısı bendede var WhatsAppdan mesaj gelince bilidirim panelinden bakamıyorsun dimi .Bence Yazılımsal,Miui9 Bekle belki düzelir

Oyla:

batu6794

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
mi 5s
Konular
3
O bildirim sıkıntısı bendede var WhatsAppdan mesaj gelince bilidirim panelinden bakamıyorsun dimi .Bence Yazılımsal,Miui9 Bekle belki düzelir
o sorunda var onun haricinde çubuğu aşağıya zor çekiyorum sorunu çözdüm sanırım güncellemeyi bir kez daha yaptım ve farklı bir tema kullandım çubuk eski haline döndü ama orjinal temaya geçince yine aynsı oldu :(

Oyla:

KutayKaraman

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kutay
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
19
o sorunda var onun haricinde çubuğu aşağıya zor çekiyorum sorunu çözdüm sanırım güncellemeyi bir kez daha yaptım ve farklı bir tema kullandım çubuk eski haline döndü ama orjinal temaya geçince yine aynsı oldu :(

O zaman güzel bir tane tema ile 26 ağustosa kadar idare edicez

Oyla:

KutayKaraman

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kutay
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular