Bastonluİhtiyar kullanıcısının son içeriği

1. Bastonluİhtiyar

Yardım Görüntü gelmeyen telefondan veri kurtarma

Telefonu pc'ye bağlayıp recovery moda soktum,Yerlerini ezbere bildiğimden dokunmatiği çalışmasa bile uzun uğraşlar sonucunca istediğim yere girebildim sonra terminal / CMD'yi açıp platform-tools/. yazdımpeşine ./adb devices yazıp cihazın kurtarma modunda olup olmadığını çözdüm sonrasında...
  2. Bastonluİhtiyar

Sorun çözüldü konu kilitlenebilir,adb komutlarıyla ekrana görüntü gelmeyen telefondan usb hata ayıklama modunu açıp terminalle içindeki herşeyi hatasız bir şekilde alabildim,cevap yazanlara teşekkürler
  3. Bastonluİhtiyar

Terminalle bir çok kez açtım ama işte opponun kod satırlarını ne forumlarda nede kendi kendi destek sayfalarında bulabildim, bulabilirsem inşAllah açıcağım,Açamama durumumun olması ihtimal olduğundan gerekli programlar için akşam rahatsız ederim hocam saolsın
  4. Bastonluİhtiyar

yok hocam daha öncesinde bir çok kez denedim terminalle usb hata ayıklama modu açabiliyorum lakin her telefonda bu terminal kodları sürümüne göre farklı oluyor,opponun bir türlü bulamadım
  5. Bastonluİhtiyar

denedim ama malesef bir sonuç alamadım efendim,illa tuş kilidinin açık olması gerekiyor,ekrandan parmak izi olduğundan istediğim sonucu elde edemedim malesef,Bir tarafı type-c diğer tarafı hdm vari bi kablo bulursam herhangi bir cihaza görüntü aktarmayı deniyeceğim enson çare
  6. Bastonluİhtiyar

Konu icin teşekkürler ama ekranın gelmediği gibi dokunmatiğide çalışmıyor,Yinede deniceğim,Olmadı adb komutlarıyla usb hata ayıklama modunu açmaya çalışıp pc'nin medya aktarma modunda görmesini sağlamaya çalışıcağım
  7. Bastonluİhtiyar

Merhabalar efendim bir sorum olucak,Elimde amoled ekranlı Oppo marka bir telefon var,Bugun üstüne bardak deymesiyle görüntü gitti,Ekran tamamen simsiyah,Ve pixel yanmaları görünüyor güç tuşuna bastığımızda,Ama arama yapıldığında cihaz çalıyor sadece ekran simsiyah,Sualim şudurki bu telefondan...
  8. Bastonluİhtiyar

Uygulama En iyi müzik çalar hangisidir acaba?

Ne demek hocam :) aptoide'de falan ücretsiz versiyonları var, Kendi ayarlarına girip bağzı şeyleri kapattığınızda çok fazla bir ses çıkıyor cidden dikkat edin,2 adet Lg kulaklığım yalan oldu :D direk gümletti,Bilinçli kullanınca hem çok hızlı bir arayüzü var hemde sesi çok kaliteli
  9. Bastonluİhtiyar

Uygulama En iyi müzik çalar hangisidir acaba?

Senelerdir Neutron kullanırım,diğer çoğu uygulamayıda denedim,En yüksek ve en kaliteli sesi, hatta kullaklık bozucak kadar sesi aldığım tek uygulama neutrondur
  10. Bastonluİhtiyar

Yardım Google play hizmetleri pil kullanımı

Android 9 EEA rom tavsiye edebilirim hocam,Resmi olarak 10.4.5 sürümünü kullanıyorum, şarj 3-4 gün çok rahat çıkartıyor ekran süreside 14-15 saat alıyorum,Tavsiye ederim İpucu - Batarya Performansı Android 10'dan 9'a
  11. Bastonluİhtiyar

Yardım Xiaomi virüs sorunu

bukadar pimpirikli olmanıza gerek yok hocam virüs derdine düşüp kilit açma olaylarına kaptırıp cihazı brick bile edebilirsiniz
  12. Bastonluİhtiyar

İpucu Batarya Performansı Android 10'dan 9'a

kullanımım tamamen instagram üzerine çok zaman harcıyorum orda günlük 10 saat gidiyor instagrama malesef
  13. Bastonluİhtiyar

İpucu Batarya Performansı Android 10'dan 9'a

Doğru söylüyorsunuz hocam fakat şu var, ben bu cihaza para verip sıfır olarak alıp otadan gelen güncellemeyle hayatıma devam etmem gerekirken, otadan gelen güncelleme nedeniyle benim cihazımdaki batarya performansı düşür ve ufak çaplı buglar göze ağır ağır batıyorsa bu aslında xiaominin suçu...
  14. Bastonluİhtiyar

Soru Android 9 a dönme

İpucu - Batarya Performansı Android 10'dan 9'a Hatta bakabilirsin hocam
Üst Alt