b a k b a k kullanıcısının son içeriği

1. B

Rehber Robot süpürge İlle de Paspas mı? No Mop Zone Paspas Spot Cleaning Uçurum Sensörleri Nasıl?

:DBaşlık böyle değildi, sanırım forum yetkilileri değiştirdi haklı olarak. İlk kelimelini büyük harflerle yazdığımı hatırladım şimdi hata benim oldu. 1620128937 Yok üstat o kadar da değil, evdeki süpürme yükünü çok büyük ölçüde azaltıyor. Ancak paspas için fazladan para vermeye değmez...
  2. B

Rehber Robot süpürge İlle de Paspas mı? No Mop Zone Paspas Spot Cleaning Uçurum Sensörleri Nasıl?

No mop zone ne kadar kullanışlı? Paspas yapan robot süpürge'de paspas gerekli mi? Spot cleaning işlemi nasıl yapılır? Robot süpürge kyu renkli halılarda çalışır mı? Robot süpürgede sensörler ne işe yarar?
  3. B

Yardım Roborock S6 MaxV Wifi

Merhabalar, güle güle kullanın güzel bir model. Robot süpürgeye talimatı verdikten sonra internet bağlantısına ihtiyaç duymayacaktır. Keza harita kendi belleğinde ve süpürme işlemini buna göre yapıyor. Aşağıdaki videoda roborock s6 modeli bu şekilde anlatılmış. Aynı mantık sizinkinde de geçerlidir.
  4. B

Soru wifi ve telefon uygulaması olmadan çalışan robot?

Roborock s6 kullanıyorum ve Wifi veya internet olmadan çalışabiliyor. Bunu test ettim ve başardım. Çünkü süpürge evi haritalayarak bunu kendi belleğine yazıyor. Uygulama bize robotun belleğinde olup biteni gösteriyor sadece. Dolayısıyla çalışabiliyor. Ve bu testimi anlatan bir de videom var...
  5. B

Rehber Robot Süpürgeyi Ev İnterneti Wifi Olmadan Çalıştırmak

Herkese selamlar, Forumlarda birkaç soruda dikkatimi çeken wifisiz robot süpürge kullanılabilir mi sorusunun kastının ev interneti olduğunu düşünerek bu konuyu açtım. Ben roborock S6 süpürgemi hotspot ile mobil telefon üzerinden çalıştırmayı başardım. Bunun için bir de video yaptım. Faydalı...
  6. B

Wifi olmadan robot süpürgeyi çalıştırma konusunda yukarıda anlattıklarımla ilgili bir video yaptım. Buradan izleyebilirsiniz.
  7. B

Bu sorun 2 şekilde çözülebilir diye düşünüyorum. Biraz deneysel olacak ama şöyle ki: 1) En azından internet paketi olan bir mobil akıllı telefon varsa onu hot spot (erişim noktası) yaparak. Bunun için 2 mobil telefona ihtiyaç olacak. 2) İnternet hiçbir koşulda mevcut değilse bir kereliğine...
  8. B

Rehber Yaklaşık 2 Aydır Kullandığım Robot Süpürge Roborock S6 Modeli İle İlgili Deneyimlerim

Merhabalar yaptığım araştırmalar neticesinde benim de bir ROBOTUM oldu. Çevremdeki 1-2 arkadaşımın da alması üzerine roborock markasında karar kıldım. Bunun üzerine araştırmalara başladım ve sonuçta Türkiyeden almak bütçe açısından da çok mantıklı gelmedi. Konuyu yurt dışında yaşayan abime...
Üst Alt