Rehber Robot Süpürgeyi Ev İnterneti Wifi Olmadan Çalıştırmak

b a k b a k

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
b a k b a k
Cihazım
Huawei
Konular
3
Herkese selamlar,

Forumlarda birkaç soruda dikkatimi çeken wifisiz robot süpürge kullanılabilir mi sorusunun kastının ev interneti olduğunu düşünerek bu konuyu açtım. Ben roborock S6 süpürgemi hotspot ile mobil telefon üzerinden çalıştırmayı başardım. Bunun için bir de video yaptım. Faydalı olmasını umuyorum. Siz de bu konudaki sorularınızı ve deneyimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz. Hepinize iyi forumlar.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu bilgi özellikle yaşı ilerlemiş büyüklerine robot süpürge almak isteyenlere çok yarayacak.
Çünkü robot süpürgeyi uygulama ve internet kullanmadan da çalıştırabildim. Evinde hatta cebinde bile interneti olmayan, belki de hiç cep telefonu bile olmayan ancak evin süpürülmesi konusunda bu süpürgeye ihtiyacı olanlar olabilir.

Ben Roborock s6 kullanıyorum ve Wifi veya internet olmadan çalışabiliyor. Bunu test ettim ve başardım. Çünkü süpürge evi haritalayarak bunu kendi belleğine yazıyor. Uygulama bize robotun belleğinde olup biteni gösteriyor sadece. Dolayısıyla çalışabiliyor. Ve bu testimi anlatan bir de yeni videom var; internetsiz uygulamasız kullanımda ne gibi eksiler oluyor ondan da bahsettim. Linki buraya bırakıyorum mutlaka izleyin görün kararınızı verin.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Üst Alt