Aymit kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Bt kulaklık düşük ses sorunu

Mutlak sesi devredışı bıraktıktan sonra 2 kere yeniden bağladım biraz değişim oldu gibi benim anlayamadığim bir ayarı değiştiriyorum kendi kendine hemen eski ayara geliyor
  2. A

Ne yapsam değişmiyor pes ediyorum inşallah bir güncelleme falan gelirde düzelir en sevdiğim kulaklığım bu
  3. A

Hocam çok pardon benim kulaklık fye 8 şimdi ayarlarda mono gözüküyor ama stereo çalıyor çok değisik mi 6 da hiç boyle uğraşmadım.ben
  4. A

Çok tuhaf a2dp devre dışı olmuyor stereo yapıyorum zaman geçince monoya dönüyor ve aac yapınca zamanla zamanla aptx oluyor
  5. A

1616086552 Eksik varmı hocam veya tuhaflık
  6. A

Mutlak sesi kapattım biraz daha düzeldi hocam. Çok teşekkürler 1616085613 Onu müzik çalar kontrolüne aldım ama yine telefonun müzik sesini kısıp açıyor 1616085615 Onu müzik çalar kontrolüne aldım ama yine telefonun müzik sesini kısıp açıyor
  7. A

Blitzwolf fye-7 kulaklık kullanıyorum. Mi 6 kullanırken son seste müzik dinliyemiyordum. Ama poco x3 te en yüksek seste daha düşük ses veriyor. Çözüm önerisi olan varmıdır? Son sürümü kullanıyorum.
  8. A

Haber Mi6 MIUI10. 2.1.0 güncellemesi

Çin beta kullanıcısı olsam sevinirdim ümitsizlikle xiaomi yi izlemeye devam ediyorum
  9. A

Güncelleme Mi 6 Miui 10 Global stable 10.0.1.0

Herhalde daha bir sene daha bu konu üzerinden konuşacağız mi6 kullananlar olarak orijinal foruma baktığımda aşırı fazla şikayet görüyorum ve bir o kadarda umursamayan bir firma. Ben biraz güncelleme takıntısı olan bir insanım arka planda güvenlik güncellemesi görsem bile yeterli olacak ama...
  10. A

Haber Xiaomi MIUI 11 geliştirme çalışmalarını başlattı

Saçmalayan bir firma gerçekten çok soğudum miui 10 gelecek diye aylarca beklettiler o arada güncelleme almadık miui 10 geldi üzerine update hala gelmediği gibi yakındada 11 çıkacak diye bekletirler yazılım kısmında ne oneplus ne de meizu oldu benim için ama ucuz mu evet ucuz ama performans vs...
  11. A

Yardım Mi 6 Miui 10.0.1. 0 Güncelleme Sonrası Sorunlar

Dostum bu güncelleme aylar önce geldi yenisi gelir çok takma sana yeni gelmesine çok şaşırdım
  12. A

Sohbet İphonedan mi 8 e gecis

Hocam yavaşlama yok ama adamlar bakmıyor telefonlarına mi 9 çıksın mi 8 de aylarca güncelleme bekler bak 6 ay önce güncelleme aldık neydeyse mi 6 surum 10.0.1 mi 8 surum 10.2 mi ne bize göstermelik bir sürüm verip bıraktılar herşeyi yavaşlamak olarak dusunmeyelim biz para ödüyoruz sadece...
  13. A

Sohbet İphonedan mi 8 e gecis

İphonedan xiaomiye geçen bir kullanıcı olarak iphone 3 yıl kullandım xiaomi 1 yılı aşkın zamandır kullanıyorum paran varsa git iphone al macera arama derim xiaomi güncelleme politikası kesinlikle yanlıs ve ilgisiz Yıl geçtikçe daha çok model çıkartıyor telefon firması dediğin senede en fazla 5 6...
  14. A

Güncelleme Mi 6 Miui 10 Global stable 10.0.1.0

Güzel diyorsun hocamda adamlar 2 ayda bir güncelleme diyorlardı 3 4 5 6 ha gelir ha gelir derken 1 senede bir güncelleme almayalım mi forumdada mi6 cılar baya şikayetçi
Üst Alt