Güncelleme Mi 6 Miui 10 Global stable 10.0.1.0

Copa.BJK

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgay
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
18
Arkadaşlar 9.2 kurdum sonunda bugün. Akabinde 10.0.1.0 sürümü çıktı karşıma. İndirmeye başladım ama bildirim tema vs sorunları görünce durdurdum. Düzelttiler mi bu sorunları yoksa pişman olurmuyum ne dersiniz?

Copa.BJK

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgay
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
18
Arkadaşlar bildirim sorunları vs tamamen temayla alakalı. Eğer sorunsuz bi tema bulabilirseniz her türlü bildirim vs geliyor.

Bilginiz olsun.

ibrahimsa94

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi
Konular
69
Bende de kimseyi arayamama sorunu var bu aralar biri arayınca tam açıyorum kapanıyor Xiaomi sim aktivasyon falan bildirim geliyor hat sürekli kopup duruyor

YENİLMEZ

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aaaaaa
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
3
Mi 6 çöpemi atıldı anlamadım ne güncelleme ne bir ses yüz tanıma falan filan kimse bişey demiyor amiral gemisiydi unutuldu gitti

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
Mi 6 çöpemi atıldı anlamadım ne güncelleme ne bir ses yüz tanıma falan filan kimse bişey demiyor amiral gemisiydi unutuldu gitti

Evet hocam haftalardır bende aynı şeyi düşünüyorum. Adamlar 10.1.1.0 I aldı biz halen 10.0.1.0 dayız. Şu garanti olayı olmasa gözümü karartıp biraz araştırıp eu roma geçmek en mantıklısı. Ama gel gör ki garanti olayı işi bozuyor.

YENİLMEZ

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aaaaaa
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
3
Vallaha aynen kardeşim o rom da gayet güzel yüz tanıma olsun kamera olsun yada satıp redmi 6 pro alacam en sonunda

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Mı 6 öyle kolay kolay kenarda unutulacak bir telefon değil. Yakın zamanda güncelleme alacaktır.
Ne demiş atalarımız... Sabırla koruk helva olur, dut yaprağı atlas. Ya benim gibi garantici olup sabırla güncelleme bekleyeceksiniz, yada SKORPİ hocam gibi garantiyi bir banka adı olarak addedip android dünyasının enginliklerine yelken açacaksınız. Başka yolu yok. .

Aymit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet safa
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
2
Mı 6 öyle kolay kolay kenarda unutulacak bir telefon değil. Yakın zamanda güncelleme alacaktır.
Ne demiş atalarımız... Sabırla koruk helva olur, dut yaprağı atlas. Ya benim gibi garantici olup sabırla güncelleme bekleyeceksiniz, yada SKORPİ hocam gibi garantiyi bir banka adı olarak addedip android dünyasının enginliklerine yelken açacaksınız. Başka yolu yok. .

Güzel diyorsun hocamda adamlar 2 ayda bir güncelleme diyorlardı 3 4 5 6 ha gelir ha gelir derken 1 senede bir güncelleme almayalım mi forumdada mi6 cılar baya şikayetçi

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Güzel diyorsun hocamda adamlar 2 ayda bir güncelleme diyorlardı 3 4 5 6 ha gelir ha gelir derken 1 senede bir güncelleme almayalım mi forumdada mi6 cılar baya şikayetçi
Mi max2 ciler olarak hiç alamadık hocam. Xiaomi maalesef bu güncelleme olayında berbat

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sabreden derviş muradına erermiş ama yinede o canım cihaza kilit ve twrp sizlik yakışmıyor

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Üst Alt