attila24 kullanıcısının son içeriği

1. A

Rom xiaomi.eu hyperos rom yükleyen varmı?

Sadece vakıf katılım uygulaması veriyor deneme şansınız varmı uygulamayi indirip? 1712004313 Rom orjinal eu rom kendi sitesinden indirdim. Sadece vakıf katılım uygulaması veriyor robot hatasını galiba onun uygulama güvenliği daha yüksek.
  2. A

Rom xiaomi.eu hyperos rom yükleyen varmı?

bu romu yuklediğimde root olamamasına rağmen banka uygulamaları root algılandı mesajı veriyor. önceki versiyon eu romlarda böyle birşey yoktu. varmı yukleyıp deneyimleyen?
  3. A

Yardım Note 12 pro 4g (sweet_k6a) direnç değişimi

Yapılmaya başlandı şemaları nasıl yapılacağı dağıtıldı face de
  4. A

Yardım Go plus rom

Go plus rom yükledim telefona ama sol üst köşedeki saat rengi kırmızı onu değiştirmek istiyorum ama bg_clock diye birşey varmış bunu nasıl yapacağım bilgisi olan varmı?
  5. A

Yardım Redmi Note 12 Pro 4G cihaz için sorunsuz çalışan Twrp 👍

trwp yükleniyor ama telefonu açıp kapatıca orjınal recovery geri geliyor son sürüm trwp yuklü ne yapmalıyım acaba?
  6. A

Soru 12 pro 4g ısı problemi

Telefonla konuşurken bile ekrana değen kısımlar ısıyı hissediyor. Hoş havada berbat sıcak ama eski telelfon note 8 proydu o bile bukadar basit şeylerde isinmazdi.
  7. A

A Aynen özellikle Erkan'ın sol üst tarafından başlayarak tüm ekrana yayılan bir ısı söz konusu şimdi a70 ile karşılaştirdim sıcaklıklar aynı lakin benimkinin ekrani yanıyor. Umarım Xiaomi çözüm bulur.
  8. A

Bu cihaz devamlı sicakmi çalışıyor bir türlü anlamadım acaba eu rom yükledim ondanmi bilmiyorum. Devamlı 40derecelerde geziyor ısı. Diğer telefon poco X3 NFC o ısınmıyor. İki telefonda aynı işi olduğunda bile 12 pro daha fazla hissettiriyor. Sizde durum nasıl.
  9. A

Çözüldü Sıcaklık normal mi ?

Bende de 12 4g olan var devamlı sıcak geneli öyle galiba
  10. A

Yardım Wifi çekim gücü

Deneyeceğim teşekkürler
  11. A

Soru Redmi Note 12 Pro

Açık bir uygulama vardır şarjı yiyen pil durumundan bakabilirsiniz.
  12. A

Yardım Wifi çekim gücü

Genel olarak sizde de wifinin çekim gücü Azmı yan odaya geçiyorum wifi gidiyor aynı yerde diğer telefonlar en az 2 diş gösteriyor.
  13. A

Yardım Bildirim ışığı

12 proda bildiirm ışığı yok galiba aod de 10sn sonra kapanıyor. Nasıl bir yol izliyorsunuz arkadaşlar haricî program kullanıp memnun olan varmı?
  14. A

Yardım 2209116AG modeli imei işlemi

Snapdrogon 732 olan modelle imei atilmasi ne durumda arkadaşlar yeni aldim 16 ay kullanabilirsin dedi satici yılbaşı sifirlamiyor diye. Bu süreçte dirençsiz çözüm bulunurmu acaba?
Üst Alt