Çözüldü Sıcaklık normal mi ?

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
Merha bir kaç gün önce redmi note 12 pro 5g aldım cihaz oldukça güzel ve akıcı yannıs sıcaklık seviyesi bana biraz fazla gibi geldi normal kullanımda internette gezerken felan bu sıcaklıklara çıkıyorum. Bu cihazı kullanan diğer arkadaşlar da bakarsa sevinirim sizce normal mi ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

attila24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
attila
Cihazım
discovery 1
Konular
10
Bende de 12 4g olan var devamlı sıcak geneli öyle galiba

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
telefonu 20 dk masaüstünde bir yerde bırakın telefon sogusun halen 38 derecelerdeyse bir problem var demektir kullanırken ısınması normal

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
telefonu 20 dk masaüstünde bir yerde bırakın telefon sogusun halen 38 derecelerdeyse bir problem var demektir kullanırken ısınması normal
Yok durduğu yerde 29 derece felan oluyor sanırım bu mediatek e has birşey yani buna tam olarak sorun diyemem şuan havalar malum sıcak ama note 8 den geçtim her yönü ile çok iyi bataryası felanda iyi gidiyor 10 saat ekran süresi alıyorum note 8 de 35 dereceyi hiç görmedim ama dediğim gibi daha önce böyle birşey başıma gelmedi çok abartılıcak bir sıcaklıkta değil ama bakalım ilerde belki güncelleme ile çözülür Endonezya roma gecmek istedim ama oda ahım şahım bişey değil heralde ilerde eu veya custom rom gelirse düzelir belki
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar sorun çözülmüştür ekran yenileme hızı 120 hz de takılıp kalmış 60 hz yapınca ne ısınma kaldı ne yavaşlama teşekkürler

zaltun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ZAFER
Cihazım
mi band 4
Konular
1
bende de ısınma durumu var.note 10s den geçtim.ekranı 60hz aldım ama 39 derece ölçüyor.gerçi İzmirde tim.e sıcaklık rekoru kırılan şehirler arasındayız ama yinede bana ısınma durumu fazla geldi.çözümü var mı bilmiyorum.

Erenkorkma

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren Korkmaz
Cihazım
Mi A3
Konular
5
35-40 derece gayet normal.

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
bende de ısınma durumu var.note 10s den geçtim.ekranı 60hz aldım ama 39 derece ölçüyor.gerçi İzmirde tim.e sıcaklık rekoru kırılan şehirler arasındayız ama yinede bana ısınma durumu fazla geldi.çözümü var mı bilmiyorum.
Hocam havalar gereğinden fazla sıcak ve dimensty 1080 şuan bana kalırsa tam oturmamış bir işlemci ayrıca şuan hali hazırda kullandığımız miui 14 bana kalırsa cihazı gereğinden fazla yoruyor bir süre beklemek ve geliştiricilerin yeni romları çıkarmalarını beklemek en iyi çözümdür büyük ihtimalle 2 3 aya kalmaz güzel romlar çıkar twrp çıktı zaten
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca mi 11t pro sayfasında adamlar 50-60 dereceden bahsediyor halimize şükretmek lazım 😅

Üst Alt