ArdaHades kullanıcısının son içeriği

1. A

Çözüldü Xiaomi mi a2 butonlar sorunu

Dün geceden beri müzik açtığımda ses kendi kendine kısılıyor ve bazen güç tuşu bile çalışmıyor lütfen yardım edin servise yollamak müzik acıyorum 5 saniye sonra ses minimuma düşüyor 1591534921 Sorun fizikselmiş Hardware teste soktum tuşun bozuk olduğunu farkettim konu kilit
  2. A

Çözüldü Fastboot modunda kaldım

Allah razı olsun hepinizden bu dediğin driveri kurdum bilgisayar artık görüyor telefonu fastboot reboot yaptım mükemmel oldu ya herkese teşekkür ederim.İyi akşamlar
  3. A

Bu videoyu şuan izliyordum evet gördüm ama hangisine kuracağım hakkında bir fikrim yok usb driver i hangisine nasıl kuruluyor. 1580307522 İndiriyorum şuanda inşallah çalışır bu sefer teşekkürler.
  4. A

Kusura bakmayın fazla bilmiyorum nasıl kuruyoruz bunu acaba ? 1580306555 Şimdi fastboot modundan çıktı kendi kendine.Bilgisayara fastboot moduna geçmeden taktığımda aygıt sürüm bilmem ne yüklemesi başarılı oluyor ama fastboot moduna girdiğinde telefonu görmüyor.Usb driverları ile sıkıntı...
  5. A

adb yi de açtım dediği gibi ama bilgisayar telefonu görmüyor ne yapabilirim telefonu bilgisayara taktığımda klasik verdiği ses yerine uyarı verir gibi ses veriyor var mıdır bir çözümü? başka bir bilgisayarda mı denemem gerek yoksa.
  6. A

Telefon telefonun güç tuşu çalışmıyor yani telefonu kapatamıyorum fastboot moduna ses kısma tuşuna basılı tutarak girdim fastboot devices ve fastboot reboot yazdığımda ise waiting for any device diyor ve kalıyor bilgisayara bağlı olmasına rağmen telefon. Bir de benim yüklediğimde cmd here yok...
  7. A

Xiaomi mi 6 telefonumun güç tuşu çalışmıyordu bende bir çözüm ararken youtube da bir video ile karşılaştım.Telefonu bilgisayara takıp ses kısma tuşuna basılı tutuyor ve fastboot moduna geçiyordu bende aynısını yaptım ve şuan fastboot modunda kaldım.Telefonun güç tuşu çalışmıyor ve nasıl açacağım...
  8. A

Yardım Xiaomi mi 6 bir anda kapandı açılmıyor!

Telefonu şimdi şarja taktım ve şarj 0 dan itibaren doluyor şuan normalde hiç tepki vermiyordu.Sabah 5 e alarmım var alarmdan önce telefon açılma modu vardı onu açmıştım bakalım sabah açılacak mı umarım açılır.
  9. A

O ne oluyor tam olarak, güç tuşu ile mi alakalı ? Eğer öyleyse güç tuşunu kendim değiştirirsem çözülür mü bu sorun ? Garanti kapsamına girer mi bir de biliyor musunuz ?
  10. A

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Bende istiyorum teşekkürler
  11. A

Anladım çok teşekkür ederim yine de.Sabaha kadar düzelir umarım imkansız gibi duruyor ama, aklınıza başka bir çözüm vs gelirse haber verirseniz sevinirim tekrardan teşekkürler iyi geceler.
  12. A

Cihazı garantiye gönderirsem ne kadar ücret çıkarırlar tahmini ? (Bu arada garanti firması global bilişim ithalatçı garantili) Sabaha kadar beklesem açılma ihtimali var mı ?
  13. A

Telefon elimde Google Play üzerinde dolaşıyordum aynı zamanda da cod mobile iniyordu, telefon bir anda kendi kendine kapandı ve 5 dakika sonra açıldı.Bu olaydan 15 dakika sonra tekrar kapandı ve 2 saattir telefondan hiçbir tepki alamıyorum bu arada telefonun güç tuşu da bozuktu ekranı vs de...
  14. A

Soru Mi Mix 2 Sorularım

Black shark ı düşündüm fakat arada fiyat farkı var.Cevabın için teşekkürler
Üst Alt