Yardım Xiaomi mi 6 bir anda kapandı açılmıyor!

ArdaHades

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
SonyXperiaZ1
Konular
5
Telefon elimde Google Play üzerinde dolaşıyordum aynı zamanda da cod mobile iniyordu, telefon bir anda kendi kendine kapandı ve 5 dakika sonra açıldı.Bu olaydan 15 dakika sonra tekrar kapandı ve 2 saattir telefondan hiçbir tepki alamıyorum bu arada telefonun güç tuşu da bozuktu ekranı vs de uyandırırken parmak izini kullanıyordum.Şarja takıyorum tepki vermiyor bilgisayara bağlıyorum bağlama sesi geliyor aygıtlar ve cihazlar da gözüküyor ama bilgisayarım da gözükmüyor (belgelerimi göremiyorum) birisi aradığında ona çalıyor gözüküyordu ama telefonda yine tık yoktu ben de bunun üzerine hattı çıkartıp taktım ve artık o da olmuyor ne yapmam gerek lütfen bilen birisi bana yardımcı olsun telefonun garantisi hala devam ediyor ama garantiye vermeden çözmemin bir yolu yok mudur ? Telefonun bootloader kilidi açık ve miui beta kullanıyordum.(Telefonu alalı yaklaşık 1,5 yıl oluyor) (Yaşım biraz küçük olduğundan evdekilere de haber veremiyorum Allah rızası için biri bana yardım etsin babamdan korkuyorum :D :( )
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Zenex Forumda biraz göz gezdirdim en bilgili kişilerden biri siz gibi duruyorsunuz yardımcı olabilir misiniz?

up lütfen up allah rızası için up biri bana yardım etsin lütfen

Son düzenleme:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Geçmiş olsun, cihazın güç tuşu arızalı olduğu için herhangi bir müdahale de bulunabileceğinizi sanmıyorum, cihazı garantiye göndermeniz gerekli.

Oyla:

ArdaHades

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
SonyXperiaZ1
Konular
5
Geçmiş olsun, cihazın güç tuşu arızalı olduğu için herhangi bir müdahale de bulunabileceğinizi sanmıyorum, cihazı garantiye göndermeniz gerekli.
Cihazı garantiye gönderirsem ne kadar ücret çıkarırlar tahmini ? (Bu arada garanti firması global bilişim ithalatçı garantili) Sabaha kadar beklesem açılma ihtimali var mı ?

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Cihazı garantiye gönderirsem ne kadar ücret çıkarırlar tahmini ? (Bu arada garanti firması global bilişim ithalatçı garantili) Sabaha kadar beklesem açılma ihtimali var mı ?
Cihazda ne tür bir arıza var, bu konuda emin değiliz. Sadece olasılıklar üzerinden ilerliyoruz, neticede cihaz garantili. Ücretlendirme olup olmayacağı konusunda net bir bilgi paylaşamam, ancak arızanın kullanıcı kaynaklı olduğuna karar verirlerse ciddi ücretler çıkarabilirler.

Cihaz neden kapandı bilmiyoruz hocam, yazılımsal mı donanımsal mı emin değiliz, bu şartlar altında cihazınız açılır yada açılmaz diyemem.

Oyla:

ArdaHades

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
SonyXperiaZ1
Konular
5
Cihazda ne tür bir arıza var, bu konuda emin değiliz. Sadece olasılıklar üzerinden ilerliyoruz, neticede cihaz garantili. Ücretlendirme olup olmayacağı konusunda net bir bilgi paylaşamam, ancak arızanın kullanıcı kaynaklı olduğuna karar verirlerse ciddi ücretler çıkarabilirler.

Cihaz neden kapandı bilmiyoruz hocam, yazılımsal mı donanımsal mı emin değiliz, bu şartlar altında cihazınız açılır yada açılmaz diyemem.
Anladım çok teşekkür ederim yine de.Sabaha kadar düzelir umarım imkansız gibi duruyor ama, aklınıza başka bir çözüm vs gelirse haber verirseniz sevinirim tekrardan teşekkürler iyi geceler.

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Rica ederim, farklı bir bilgi ile karşılaşırsam sizinle paylaşırım. Size de iyi geceler.

Oyla:

ZIEatBabysZ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Bu dediklerinden telefonun ekranının sıkıntı çıkardığı kanısındayım. Sonuçta bilgisayara bağladığın da ses çıkarıyor.

Oyla:

ArdaHades

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
SonyXperiaZ1
Konular
5
Telefonu şimdi şarja taktım ve şarj 0 dan itibaren doluyor şuan normalde hiç tepki vermiyordu.Sabah 5 e alarmım var alarmdan önce telefon açılma modu vardı onu açmıştım bakalım sabah açılacak mı umarım açılır.

Oyla:
Üst Alt