Anaconda1725 kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Play Store Güncelleme Bildirimi

Google Play Store'da "Uygulamalarım ve oyunlarım" sekmesindeki güncellemeler kısmına girdiğimde güncelleme yok diyor ancak play store'da normal arama kısmına bir uygulama ya da oyun adı girdiğimde güncelleme görünüyor. Yani play store uygulaması güncellenecek oyun ve uygulamaları görmüyor? Var...
  2. A

Yardım Uygulama Simgesi

Global rom kullanıyorum. Daha önce böyle bir sorun yoktu ama. Tele format attıktan sonra oldu.
  3. A

Yardım Uygulama Simgesi

Olsun yine de ilginize Teşekkür ederim 1680944956 Var başka bir çözüm yolu olan? Silip tekrar yüklüyorum herşeyi denedim olmuyor
  4. A

Çözüldü Uygulama Güncellemesi

Ama burda şöyle bi hata olduğunu düşünüyorum sizin dediğinizde. Mesela uygulama apksı 100 mb. Gelen güncelleme 5 mb. 100 mb'lik uygulama apksı 5 mb'ye mi düşüyor?
  5. A

Çözüldü Uygulama Güncellemesi

Şimdi örneğin 10 mb boyutunda bir uygulamamız var diyelim. Bu uygulamaya 3 mb boyutunda bir güncelleme geldiğinde, bu uygulama benim telefonumda 13 mb'lık bir yer mi kaplar yoksa 10 mb'lık dosyanın içindeki 3 mb'lik kısmı değiştirerek (yani üzerine yazarak) yine 10 mb mı yer kaplar?
  6. A

Yardım Uygulama Simgesi

Denedim yine olmadı malesef
  7. A

Yardım Uygulama Simgesi

Silip tekrar yükledim yine aynı malesef. Sadece spotify da değil. Başka birkaç uygulamada da sorun bu şekilde
  8. A

Yardım Uygulama Simgesi

Kurulumu yapalı 1 ay kadar oldu. Yani sadece beklemem mi gerekiyor?
  9. A

Yardım Uygulama Simgesi

Hayır kullanmıyorum. Yeni formatladım. İlk baştaki tema. Hiç değiştirmedim.
  10. A

Yardım Uygulama Simgesi

Bazı uygulamalar güncelledikten sonra simgeleri bu şekilde olmaya başladı. Sebebi nedir acaba? Nasıl düzeltilir?
  11. A

Yardım Uygulama kasası

Ana ekranda boş yere basılı tut. Sağ altta ayarlara bas. Daha fazlaya bas. Uygulama kasası sekmesini aç
  12. A

Yardım Redmi Note 10 Ses Tuşu Fonksiyonunu Değiştirme

Geliştirici ayarlarından miui optimizasyonunu açın düzeliyor.
  13. A

Soru Ses açma kapama tuşu işlevi?

Geliştirici ayarlarından miui optimizasyonunu açın düzeliyor 1679919283 Geliştirici ayarlarından miui optimizasyonunu açın düzeliyor.
  14. A

Çözüldü Google hesabına cihaz ekleme

Benim mail adresinde bir sıkıntı var ama ne olduğunu anlayamadım. Mail adresini değiştirince Google cihazımı gördü. Sorunun çözümünü mail adresimi değiştirerek hallettim
Üst Alt