ameyt kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Mi 10T Telefonum Açılmıyor

buraya yazmayı unutmuşum belki faydası olur. Telefonu biraz beklettikten sonra şarja koyup bi kenara koyduk 1 film izlerken şarjda durdu kendi kendine. Şarja taktığımda tabi bir aksiyon felan yoktu, sonrasında filmden sonra gidip baktık açılmıştı cihaz.
  2. A

üzdü :) durup dururken çöp olmasaydı iyiydi, telefonun kendisini geçtim içindeki fotoğraflara felan yazık oldu telefon yine yerine konurdu da. Brick mi oldu şimdi alet :)
  3. A

yok herhangi bir müdahalede bulunmadık, eşimin telefonu zaten. Akşam şarjı bitmişti öyle duruyordu, eve gelince şarja taktık ama bir cevap alamadık cihazdan :)
  4. A

Konu sahibi arkadaşın telefonu gibi mi 10t pro cihaz şarjı bittikten sonra bir daha açılmadı, şimdi PC'ye bağladım 9008 portu gözüküyor aygıt yöneticisinde. Yönlendirebileceğinz bir çözüm var mıdır?
  5. A

Yardım Hayalet ekran sorununu garanti kapsiyormu

Cihazı bugün kargodan aldım, yolladıkları servis forumda "garanti durumu : garantisiz" yazmışlar direk. "Cihaz darbelidir, garanti dışı kalacaktır" şeklinde de işlem ayzmışlar. sağındaki solundaki çizikleri darbe diyerek garanti dışı demişler, standart teknik servis bahanesiyle. Kargoyu da bana...
  6. A

Yarın arayıp zaten işlem yapmadan geri isteyeceğim, gelecek servis raporuyla da THH'ye başvururum. Ekranı kırsam etsem ya da bilerek zarar verip garantiye yıkmak istesem anlarım da öyle bir şey de yok. Kendi düşürüp kırdığımda dahi direk gönderip parasıyla yaptırmıştım aynı servise. Şimdi de...
  7. A

Ritzy garantili (ki 2 sene önce de kendim düşürüp ekranını kırmıştım, kullanıcı hatası olduğu için direk gönderip ekranını değiştirtmiştim parasını verip) Mi 8 telefonumu dün garantiye gönderdim ghost screen için, bugün yanıt geldi ekran değişimi yapılmalı 995 TL diye. Neden garanti kapsamında...
  8. A

Haber Xiaomi Mi 5S Toplatılıyor

Farklı karar verebiliyorlar sanırım 1584037631 Umarım itiraz etmekle uğrasmayıp öderler direk, zaten yaptıkları savunma da tırtmış ürün içini açıp kontrol edilmesi lazım vs diyerek. 1584037948 Benim de lehime geldi thh ama firma savunma yapmadığından lehime gelmiş. Şimdi itiraz edip üst...
  9. A

Şu konuda bir bilgisi olan var mı?
  10. A

. Benim asıl merak ettiğim, Migros savunma bile vermemiş, THH de beni haklı bulursa, Migros ta dava yi bi üste taşıyıp kazanırsa bana ne kadar masraf çıkar :)
  11. A

Ben migros'u şikayet etmiştim, savunma bile yapmadı adamlar.
  12. A

Benim Cihazın arkasında direk 2015711 -A7 yazıyor ama evobt değil, migrostan almıştım :)
  13. A

Merhaba , konuyla ilgili bir dilekce verdiniz mi? Aynısını ben de vereyim, dilekçe yi BTK ya verdikten sonra Ticaret Bakanlığı ndan naisl bir beklenti içinde olacağız? Oraya da bir dilekçe vs verecek miyiz?
  14. A

Yardım Mi8 ekran değişimi

Belgelendirebileceklerini sanmıyorum açıkçası, en nihayetinde Çin'den sipariş verilerek alınıyor hepsi. Orjinal denen ekranı da Xiaomi nin üretip sattığını düşünmüyorum aslında. Muhtemelen en kaliteli ekran o olduğundan orjinal muamelesi görüyordur. Çin ortamı malum, aynı ekranın üretildiği...
  15. A

Yardım Mi8 ekran değişimi

Teşekkürler yanıtınız ve bilgilendirmeniz için. GSM iletişim ile görüşme şansım oldu WhatsApp üzerinden, orjinal ürün olduğunu söylediler. Xiaomiteknikservis le iletişime geçemedim bir türlü, soramadım o yüzden. Garantisi olan Ritzy teknik servis ile görüştüm onların fiyatı epey tuzlu...
Üst Alt