AKKOYUNLU kullanıcısının son içeriği

1. AKKOYUNLU

Recovery Mi 10T/PRO TWRP 3.6 v.2.9.2 - Unofficial - Android 12

evet hocam gözümden kaçtı bi an çok teşekkürler
  2. AKKOYUNLU

Recovery Mi 10T/PRO TWRP 3.6 v.2.9.2 - Unofficial - Android 12

poco f2 pro için yükledm ancak dokunmatik sorunu oldu, poco f2 pro için güncel twrp nereden bulabilrim acaba android 12 de de çalışacak şekilde
  3. AKKOYUNLU

MIUI 13 22.1.5/6 - MIUI 13 Xiaomi.eu Rom İndirme Bağlantıları (Haftalık Ve Stabil)

android 11 deyim su an eu romda telefonu sıfırlamadan 21.12.30 sürümüne geçebilirmiyim her zamanki gibi twrp den yükleyerek?
  4. AKKOYUNLU

Yardım Xiaomi Cloud Yedek Sorunu

hocam sorun yokmuş, sorun aslında romların farklı olması, eu romda eu rom, global rom da global rom yedeklerini geri yükleyebiliyosunuz. farklı romlar arası bulut yüklemelerini geri yüklemiyor
  5. AKKOYUNLU

Yardım TWRP wipe bölümünde system görünmüyor

tamamdır hocam hallettim çok teşekkür ederim
  6. AKKOYUNLU

Rehber TWRP Temizle/Wipe Seçenekleri Kullanımı (Görsel Ekli)

hocam yardımcı olmanız mümkün mü acaba
  7. AKKOYUNLU

bunları yaptım ama eski sürüme geri dönerken twrp ekranına atıyor hep
  8. AKKOYUNLU

hocam datayı seçip sildiğimizde belgelerimiz resimlerimiz v.s siliniyor mu ben bulunduğum romun bir alt sürümüne düşüreceğim de.
  9. AKKOYUNLU

Rehber TWRP Temizle/Wipe Seçenekleri Kullanımı (Görsel Ekli)

Eu Rom'da Bir Önceki Versiyona Düşürmek İstiyorum Ancak Wipe Kısmında System Seçeneği Olmadığından Ve Belgeleriminde Silinmesini İstemediğimden Düşüremiyorum Nasıl Bi Yol İzlemeliyim Acaba?
  10. AKKOYUNLU

Rom DotOS 5.0.1 Official R for Redmi Note 8

çok teşekkürler hocam, romda klasör görünümü çok basit kalmış sadece onun haricinde gerçekten çok güzel görünüyor özelleştirmeler v.s
  11. AKKOYUNLU

Rom DotOS 5.0.1 Official R for Redmi Note 8

Görsele Çok önem veriyorum, rom ile ilgili olarak sormak istiyorum klasör görünümü nasıl acaba? görsel atabilirmisiniz? Bir Çok Özelleştirme Olduğu Yazılmış Ne Gibi Özelleştirmeler Mevcut Acaba? Ayrıca Merak Ettiğim Bir Konu da Arama Uygulamasında Çağrı Kaydı Özelliği Bulunmakta mı?
  12. AKKOYUNLU

Soru DualSpeaker (Sterio Hoparlör Modülü)

Arkadaşlar Merhaba, Pco f2 Pro (Redmi K30 Pro) İçin DualSpeaker Modülü Var Mı Diger Bir Çok Telefon İçin Gördüm Ancak Poco f2 Pro İçin Bulamadım, Varsa Nerede Bulabilirim?
  13. AKKOYUNLU

Yardım Sahi, nedir bu "Otomatik başlatma"?

Otomatik başlatma şu aslında, sen bi uygulamaya girdikçe o uygulama kendini çalıştırır ama uzun süre girmezsen bi şekilde kendini pasive eder. bu seçeneği açarak arka planda çalıştırılması sağlanır. örneğin ben bunu telefona indirdiğin gesture ve aod uygulamalarında kullanıyorum. bu seçeneği...
  14. AKKOYUNLU

Soru Eu Rom Beta - Stabil Rom

tamamdır hocam çok teşekkürler
  15. AKKOYUNLU

Soru Eu Rom Beta - Stabil Rom

ona göre yedek falan alacaktım da hocam, birde twrp gidiyor mu betaya geçince öyle bişeyler duymustum
Üst Alt