Yardım Uygulamaların Açılış Animasyonu

AKKOYUNLU

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Ozan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
15
Arkadaşlar Merhaba Uygulama Açılış Animasyonlarında Bazen Animasyon Gözükmeden Uygulama Direk Ekrana Geliyor, Bu Durumu Nasıl Çözebiliriz? Evet Çok Büyük Bir Sorun Değil Ama Görsel Olarak Bazen Rahatsız Edebiliyor. Bi Çözümü Varmı Merak Ediyorum Gerçekten. Videonun 10 Saniyesindeki Gibi Uygulamaların Ekrana Kayarak Gelmesini İstiyorum Her Zaman. Ancak Görüldüğü Üzere Bazen Olmuyor İlk 10 Saniyede Olduğu Gibi.
(Video Eklemek Yasakmı Bilmiyorum Ancak Yönetici Arkadaşlar Yasaksa İlgileneceklerdir.)

Ekli dosyalar

• InShot_20201104_204036221.mp4
    6,5 MB · Görüntüleme: 177

Lirikal Militan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Launcher in bir çok surumunu denedim fakat bu sorun hepsinde var. Bende takilmistim bi ara buna rahatsız edici. Arayuz akıcılığı ve uyumu onemli bir sey fakat android tarafinda pek onemsenmiyor gibi.
Neyse miui nin stock launcher inda bu sorun hep var duzelmiyor. Poco launcher ve ya farkli bi launcher deneyin bi de belki onlarda olmaz.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Miui bu tarz saçma sapan hatalarla dolu maalesef yapacak çokta bir şey yok. Bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum ama gözüm alıştığı için artık normal geliyor.

AKKOYUNLU

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Ozan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
15
Launcher in bir çok surumunu denedim fakat bu sorun hepsinde var. Bende takilmistim bi ara buna rahatsız edici. Arayuz akıcılığı ve uyumu onemli bir sey fakat android tarafinda pek onemsenmiyor gibi.
Neyse miui nin stock launcher inda bu sorun hep var duzelmiyor. Poco launcher ve ya farkli bi launcher deneyin bi de belki onlarda olmaz.
anladım hocam. yok aslında sorun android kaynaklı belliki. oneplustan geçtim onda da vardı, samsungdada vardı, poco f2 pro videoyu attığım cihaz bundada var. ios da böyle bişey yok çok göze hoş gelen bişey stabil bi şekilde bunu devam ettirmesi. ama androidde maalesef yok. 3. parti bir launher kurulsa bile değişmiyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Miui bu tarz saçma sapan hatalarla dolu maalesef yapacak çokta bir şey yok. Bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum ama gözüm alıştığı için artık normal geliyor.
yok hocam miui ile alakalı değil, samsung, oneplus v.s de kullandım hepsinde vardı sadece iosda yoktu. belliki androidle alakalı, 3. parti launcher kursanızda oluyor ara ara. nowa launcher v.s v.s.

TurkerTatar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Türker
Konular
7
O sorun benimde dikkatimi çekmişti aosp tabanlı romlarda yok mi mix2 pixel experience kullanıyordum şimdi poco f2 pro da evolution rom kullanıyorum gayet akıcı ve güzel

AKKOYUNLU

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Ozan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
15
O sorun benimde dikkatimi çekmişti aosp tabanlı romlarda yok mi mix2 pixel experience kullanıyordum şimdi poco f2 pro da evolution rom kullanıyorum gayet akıcı ve güzel
videoyu izlediyseniz ilk 10 saniyedeki gibi bir durum hiç bir şekilde yşaanmıyormu bahsettiğinz romlarda

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
anladım hocam. yok aslında sorun android kaynaklı belliki. oneplustan geçtim onda da vardı, samsungdada vardı, poco f2 pro videoyu attığım cihaz bundada var. ios da böyle bişey yok çok göze hoş gelen bişey stabil bi şekilde bunu devam ettirmesi. ama androidde maalesef yok. 3. parti bir launher kurulsa bile değişmiyor.

yok hocam miui ile alakalı değil, samsung, oneplus v.s de kullandım hepsinde vardı sadece iosda yoktu. belliki androidle alakalı, 3. parti launcher kursanızda oluyor ara ara. nowa launcher v.s v.s.

Markanın arayüzü bu şekilde yapacak birşey yok. Pixel,havocOS,blissrom gibi aosp romlar kullandım böyle bir sorun yaşamadım. Evde s7 edge var one ui 1.5 yüklü (custom rom) böyle bir sorun yok. Babamda note 9 pro var videodaki gibi bir sorun yok. Benim telefonum eski olduğu için yeni animasyonlar yok ama miui 11 de nasıl ise o şekilde her seferinde açılıyor bir sorun yok yani. (şuan miui 12 kararlı kullanıyorum)

AKKOYUNLU

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Ozan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
15
Markanın arayüzü bu şekilde yapacak birşey yok. Pixel,havocOS,blissrom gibi aosp romlar kullandım böyle bir sorun yaşamadım. Evde s7 edge var one ui 1.5 yüklü (custom rom) böyle bir sorun yok. Babamda note 9 pro var videodaki gibi bir sorun yok. Benim telefonum eski olduğu için yeni animasyonlar yok ama miui 11 de nasıl ise o şekilde her seferinde açılıyor bir sorun yok yani. (şuan miui 12 kararlı kullanıyorum)
valla hocam samsungdan oneplusa kadar kullandım hepsinde vardı bu. sadece iosda yoktu. oda baska bi dünya zaten. sorun android tabanlı sanırsam bende anlamadım.

Lirikal Militan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0

Ben miui ye has bir durum sanıyordum anlaşılan değilmiş. Arayüz akıcılığı ve geçişlerde ios kalitesine asla yanasamayacak sanirim android. O yumuşak akıcı geçişleri göremeyeceğiz.

TurkerTatar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Türker
Konular
7
valla hocam samsungdan oneplusa kadar kullandım hepsinde vardı bu. sadece iosda yoktu. oda baska bi dünya zaten. sorun android tabanlı sanırsam bende anlamadım.
Sorun android tabanlı değil Android'i ozellestiren firmalar yapamıyor demek ki aosp romlarda söylediğim gibi bir sorun yok

Üst Alt