ademcevahir kullanıcısının son içeriği

1. A

Uygulama YouTube ReVanced Extended - Music | 30.04.2024

Root olmadan kullanıyorum. Eski sürümler çalışıyor mu ki. Eğer çalışan eski sürüm varsa upload ederseniz minnettar olurum.
  2. A

Gelişmeleri nerden takip ediyorsunuz acaba bunların resmi siteleri vs hangisi. Google'a yazınca sürüyle site çıkıyor
  3. A

Çözümü yokmu bu durumun peki? Başkaları hâlâ sorunsuz kullanıyor bu arada herkeste aynı değil durum
  4. A

Merhaba. Eski sürümleri kaldırıp yeni microg ve linkteki revanced yüklememe rağmen video açılıp on saniye sonra tekrar donuyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim
  5. A

Diğer Google Dialer Arama Kayıt Özelliği mi Geldi?

Tekrar geldi kayıt düğmesi ama bu sefer "arama kaydediliyor" sesli uyarısı ttslexx uygulamasıyla da gitmiyor
  6. A

Yardım Arama kaydı yaparken "bu arama kaydediliyor" sesini devre dışı nasıl bırakabilirim

Global romda Google Dialer kullanıyoruz malum. Arama kaydı seçeneklerde var ama bastığın anda karşı taraf da duyacak şekilde "bu arama şuanda kaydediliyor" diye sesli uyarı veriyor. Yasal olmadığını biliyorum izinsiz kaydın, rom değiştir de demeyin şuan değiştiremem, Ttslexx uygulaması artık işe...
  7. A

Soru 11t 67w

Bende de 67w yazıyor ama 45 dk sürüyor şarj. Takılma bence buna.
  8. A

Rom Mi 11t global Miui 14 A13 TKWMIXM Rom

Teşekkürler. Şarj nasıl gidiyor onu da test ederseniz çok iyi olur. Bir de merak ettiğim şey, sizin yöntemle global romdan Endonezya romuna geçiş olur mu isim değişikliği yaparak.
  9. A

Rom Mi 11t global Miui 14 A13 TKWMIXM Rom

Ne gibi değişiklikler oldu cihazda ayarlar menüsü vs ss alabilir miyiz mümkünse
  10. A

Soru Xiaomi 11T İmei süresi

Yaşadığın sıkıntının imei ile ilgisi olduğunu sanmiyorum aynı cihaz bende de var tam 8 ayım doldu derken yıl başında sıfırlandı bi 8 ay daha kullanır sonra dirençle kalıcı kayıt yaptırırım diye düşünüyorum
  11. A

Yardım 11T Direnç işlemi

Belirli bir dükkanınız referansıniz vs var mı yeriniz neresi. Size nasıl güvenip cihazı yollayalım. Direnç ile de olsa kalıcı imei atabilen tek sizi gördüm şimdiye kadar 11t ye.
  12. A

Yardım 11T Direnç işlemi

11t cihazına dirençle kayıt yaptıktan sonra güncelleme ve sıfırlamada plakalar uçmuyor değil mi bunun garantisini veriyor musunuz ve işlem ücretiniz nedir?
  13. A

Yardım uygulama kasası ekleme

Bu bana da lazım yapabilen varmı
Üst Alt