Yardım Mi note 10 güncelleme sorunu

ademcevahir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi5s
Konular
9
Note 10 yurtdisi cihazımda 12.0.4 kararlı sürüm yüklü. 12.1.2.0 güncellemesi haftalardır gelip duruyor ama indire basınca indiriliyor veya bilgi toplanıyor deyip indirmiyor öyle kalıyordu. Az önce tesadüfen telefon hafızasında downloaded_rom diye bir klasör gördüm ve baktım oraya indirmiş 2.9 gb güncellemeyi. Onu Manuel yüklemeye çalıştım güncelleyici üzerinden, doğrulanamadi hatası verip yüklemedi. Şimdi ne zaman ayarlara girsem 12 1.2.0 güncellemesi çıkıyor indir diyorum indirmiyor. Cihazım yurt dışı bl kilidi açık ama bilgisayarım yok yani güncelleyici uygulaması ve telefon üzerinden bu durumu nasıl çözebilirim?

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Note 10 yurtdisi cihazımda 12.0.4 kararlı sürüm yüklü. 12.1.2.0 güncellemesi haftalardır gelip duruyor ama indire basınca indiriliyor veya bilgi toplanıyor deyip indirmiyor öyle kalıyordu. Az önce tesadüfen telefon hafızasında downloaded_rom diye bir klasör gördüm ve baktım oraya indirmiş 2.9 gb güncellemeyi. Onu Manuel yüklemeye çalıştım güncelleyici üzerinden, doğrulanamadi hatası verip yüklemedi. Şimdi ne zaman ayarlara girsem 12 1.2.0 güncellemesi çıkıyor indir diyorum indirmiyor. Cihazım yurt dışı bl kilidi açık ama bilgisayarım yok yani güncelleyici uygulaması ve telefon üzerinden bu durumu nasıl çözebilirim?
Onu o şekilde değilde normal manuel olarak OTA güncellemesi indirip yükleyebilirsiniz. Sizler için link bırakacağım birazdan.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada rica etsem telefonunuz da kurulu olan sürümün ekran görüntüsünü atar mısınız. Yanlış link vermeyeyim.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377

Merhaba. Aşağıdaki linkten romu manuel olarak indirebilirsiniz. Sevgiler.

ademcevahir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi5s
Konular
9
Onu o şekilde değilde normal manuel olarak OTA güncellemesi indirip yükleyebilirsiniz. Sizler için link bırakacağım birazdan.

Bu arada rica etsem telefonunuz da kurulu olan sürümün ekran görüntüsünü atar mısınız. Yanlış link vermeyeyim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba. Aşağıdaki linkten romu manuel olarak indirebilirsiniz. Sevgiler.

Teşekkür ederim. Güncelleyici uygulaması üzerinden yüklenir değil mi? Bir de Fastboot değil recovery kısmındakini indiriyoruz değil mi?

teober01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz
Cihazım
mi 10 lite
Konular
0
Arkadaşlar mi note 10 lite kullanıyorum rom 12.1.4 ben memnun değilim memnun olan varmı sizin mnerdiğiniz rom hangisi 12.5 beklemelimiyim

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Global romlardan ziyade eğer yükleyebilirseniz eu yada Endonezya rom yükleyin. Eminim ki daha iyi randıman alırsınız.

ademcevahir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi5s
Konular
9
Global romlardan ziyade eğer yükleyebilirseniz eu yada Endonezya rom yükleyin. Eminim ki daha iyi randıman alırsınız.
Mi note 10 için global eu fark etmez en sorunsuz romu güncelleyici uygulaması vasıtası ile yükleyebilir miyim? Cevap evet ise romu indirebileceğim link alabilir miyim?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Teşekkür ederim. Güncelleyici uygulaması üzerinden yüklenir değil mi? Bir de Fastboot değil recovery kısmındakini indiriyoruz değil mi?
Bunun cevabını alamadım?

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
İlk olarak ''Global romlardan ziyade eğer yükleyebilirseniz eu yada Endonezya rom yükleyin. Eminim ki daha iyi randıman alırsınız.'' Bu cevabı Mi 10 Lite cihaz için soruya cevap olarak yazmıştım.

İkinci olarak, pc yok demişsiniz ve cihazdan sorunsuz rom yüklemek için uygulama var mı onun için internette araştırma yapmalısınız, play store da MIUIREX denen bir uygulama var ancak denemedim bakmanız gerek. Link için de konu içinde zaten eu yada endonezya romların konuları ve linkleri var.

Üçüncü olarak, forum içinde yada nette aramalar yaparsanız cevap için beklemek zorunda kalmazsınız ve evet zip uzantılı olanı indirmeniz gerekiyor. Şahsi fikrim pc üzerinden güncelleme yapın.

ademcevahir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi5s
Konular
9
İlk olarak ''Global romlardan ziyade eğer yükleyebilirseniz eu yada Endonezya rom yükleyin. Eminim ki daha iyi randıman alırsınız.'' Bu cevabı Mi 10 Lite cihaz için soruya cevap olarak yazmıştım.

İkinci olarak, pc yok demişsiniz ve cihazdan sorunsuz rom yüklemek için uygulama var mı onun için internette araştırma yapmalısınız, play store da MIUIREX denen bir uygulama var ancak denemedim bakmanız gerek. Link için de konu içinde zaten eu yada endonezya romların konuları ve linkleri var.

Üçüncü olarak, forum içinde yada nette aramalar yaparsanız cevap için beklemek zorunda kalmazsınız ve evet zip uzantılı olanı indirmeniz gerekiyor. Şahsi fikrim pc üzerinden güncelleme yapın.
Teşekkür ederim cevap için. Cihaz üzerinden güncelleme yapmak istiyorum derken kendi güncelleyici uygulaması üzerinden yapmaktan bahsetmiştim extra farklı uygulamalar ile değil. Cihazın kendi orjinal romunu indirmekte sorun yaşıyorum. İndiriliyor deyip indirmiyor. Ben o romu manuel yolla indirip yine Manuel yolla güncelleyici üzerinden yüklemek istiyorum.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Teşekkür ederim cevap için. Cihaz üzerinden güncelleme yapmak istiyorum derken kendi güncelleyici uygulaması üzerinden yapmaktan bahsetmiştim extra farklı uygulamalar ile değil. Cihazın kendi orjinal romunu indirmekte sorun yaşıyorum. İndiriliyor deyip indirmiyor. Ben o romu manuel yolla indirip yine Manuel yolla güncelleyici üzerinden yüklemek istiyorum.

İkinci mesajımda verdiğim linkten romu manuel indirin ve cihaza atın. Telefondan sistem güncelleme kısmına girin, ekrandaki 11 yada 10 logosuna art arda birkaç kez basın (bunu yapma sebebiniz yetki almak) sağ üstte 3 noktaya tıklayın ve güncelleme paketini seçin kısmına tıklayın, romu gösterin ve işlemleri takip edin. indirmiş olduğunuz romu bu şekilde ota üzerinden yüklemiş olursunuz.

Üst Alt