abdullahkypnr kullanıcısının son içeriği

1. A

Sohbet Mi Note 10 Lite Pil-Ekran Süreleri

Uzun bir aradan sonra konuya yorum yapıyorum. Bende tam tersi oldu. Son gelen Android 11 güncellemesi ile 2 saat daha fazla ekran süresi alıyorum.
  2. A

Satıldı Amazfit GTS

Özelden yazdım hocam
  3. A

Diğer Ekran Süresi Sıkıntısı

Pili kontrol etmek için tavsiye ettiğiniz bir yöntem var mıdır?
  4. A

Hocam 1.5 ayda performansı bu kadar düşmez ki, üstelik forumda gördüğüm 2-3 yıllık hatta daha fazla telefonlarda bile az kapasite olmalarına rağmen 10 saati rahat geçiyor (mi6, mi9t, note 8 vs.) Kullanım senaryom da hep aynı ilk aldığım gün ile şuan farklı yaptığım bir şey de yok :( Bir de Mi...
  5. A

İlk aldığımda %70'de 4 saat ekran süresi aldım 1 saati pubg idi. Şuan aradan 1.5 ay geçti ve %70de hiç oyun felan oynamadan 2.30 saat ekran süresi alıyorum. Sorun nedir nerededir anlamadım bir türlü. Forumda bakıyorum 4000mah ve altı modellerde bile totalde 12 saat vs. alıyorlar. Bu telefonda...
  6. A

Hocam aynı romdayız ama nedense aramızda 4.30 saat fark var %30 seviyesinde. Çok ilginç.
  7. A

İpucu Mi Note 10 Lite / Sık Karşılaşılan Problemler ve Çözümleri / Tüyolar

Aliexpress'den baktığımda buradakilere alternatif olarak sadece hidrojel dedikleri bir madde var onun harici diğerleri aynı olur buradakilerle.
  8. A

Hocam baya iyi. Kullandığınız rom un versiyonunu da yazabilir misiniz ? Bir de ekstra yaptığınız bir ayar vs. var mı? Bu telefonda bu kadar süre farklılığı olması çok garip.
  9. A

Tam net bilgi sahibi değilim ama lensun daha ince duruyor. Hocam bu bahsettiklerimiz onun için de geçerli. Değişen bir şey yok bu koruyucular onda da var. Temperli cam da desen nano da desen zaten ikisi için de yorum yapıyoruz.
  10. A

1- Yakınlık Sensörü Sorunu Ne yazıkki bunun için kesin bir çözüm yok şimdilik. Güncellemeler ile hallolacağı ön görülüyor. Şimdilik telefonda konuşma yaparken ekranı kilitleyip konuşabilirsiniz. Alternatif olarak bazıları kılıfı çıkarınca, google aramalar yerine truephone kullanınca sorunun...
  11. A

Bu konu altında pil ve ekran sürelerimizi paylaşalım. Yöneticilerden ricam konuyu sabitlemeleri veya bu konuyu sabit olarak kendileri açmaları. Paylaşırken; Kullandığınız Rom'u Miui Sürümünüz Wifi/Mobil Veri ve pil süresini etkileyebilecek diğer ayarlarınızı belirtirseniz daha bilgilendirici...
  12. A

İnceleme Mi Note 10 Lite CpuThrottling/AnTuTu Testlerim ve Bazı Sorularım

Hocam sıcaklık normal kullanımda cpu 40-51 arası daha çok 51 e yakın, dediğim testlerde de80 i gördüğüm oldu sizce bu durum nasıl ?
  13. A

İnceleme Mi Note 10 Lite CpuThrottling/AnTuTu Testlerim ve Bazı Sorularım

Testleri Avrupa v11.0.8.0 cihazımda yaptım. Test ikiye ayrılıyor, telefon sıfırlamadan önce ve (güncelleme sonrası hiç hard reset atmamıştım) hard reset sonrası. Yaptığım testler sırasında mobil veri kapalı, wifi açık, hat takılı, kılıfsız. Sıfırlamadan önce yaptığımda AnTuTu üzerinde 260 bin...
Üst Alt