1800210022 kullanıcısının son içeriği

1. 1

Rom [ MIUI 11 ] Android 9/ 10 DEODEX Endonezya

Hocam ikinci sefer tekrar denedim. Sanırım atladığım bir yer oldu. Şimdi sıkıntı yok. Google Play zımbırtısına bakıyorum şimdi
  2. 1

Rom [ MIUI 11 ] Android 9/ 10 DEODEX Endonezya

Kurulumdan sonra sürekli twrp ekranına atıyor
  3. 1

Rehber Redmi Note 8 Pro Stok Fastboot Rom Yükleme

Anlaşıldı hocam, teşekkürler
  4. 1

Bende böyle hata verdi ama sıkıntısız kurulum tamamlandı. Acaba kullanımda ilerde sorun olur mu
  5. 1

Ana Başlık Redmi Note 8 Pro - Resmi ROM Koleksiyonu [OFFICIAL GLOBAL STOCK ROM]

Teşekkür ederim hocam. Müsait olunca denerim inşallah.
  6. 1

Ana Başlık Redmi Note 8 Pro - Resmi ROM Koleksiyonu [OFFICIAL GLOBAL STOCK ROM]

Merhabalar, Telefonum M1906G7I yani Hindistan modeli. MIUI sürümü ise QGGMIXM, yani global sürüm. BL açık. Root ve TWRP yok. Ben buna Xiaomi arama ve mesaj için Hindistan ya da Endonezya romu kurmak istiyorum. İkisinin birbiri üzerine anlamlı bir üstünlüğü var mı? Yoksa ikisi de birbirine...
  7. 1

Teşekkür ederim hocam. Konuya bakayım, yaparım inşallah
  8. 1

Anladım hocam. O zaman gerek yok. Endonezya romu daha iyi diyenler var. Değer mi? Bu şekilde de kullansam olur mu? Ne gibi avantajı var
  9. 1

Yani NFC gelmeyecek öyle mi hocam
  10. 1

Telefonum Hindistan modeli. Hindistan global rom yüklü. Donanım olarak NFC yok diyenler de var diyenler de var. Eğer varsa Endonezya romu yüklemek istiyorum. Yoksa gerek yok. Bu konuda bilgisi olan var ise bilgilendirirse sevinirim
  11. 1

Soru Redmi Note 8 Pro'da NFC Yok

Donanım olarak yok NFC
  12. 1

MIUI 11 Redmi Note 8 Pro Hindistan Kararlı 11.0.4.0 PGGINXM

Bende de 11.0.3.0 pggınxm sürümü var. 11.0.4.0 sürümü geldi. Güncelleme yapmamı tavsiye eder misiniz
  13. 1

Tema Font Arşivi (2019)

Marketten type face kullanıyorum. Türkçe karakter destekleyip desteklemediğini kendiniz yazıp görebiliyorsunuz. En azından telefonun kendi tema uygulamasındaki hataları vermiyor.
  14. 1

Yardım Parmak izi gitti

Bazı temalarda parmak izi seçeneği kalkıyor, sizde de öyle olmuş olabilir
Üst Alt