Sohbet Yurtdışı Xiaomi telefon satışı hakkında

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Aslında ben hem global hem de rootsuz kullanmak istiyordum. Çünkü rootlularda istediğim birçok uygulama rootlu olduğu için açılmıyor. O zaman rootsuz EU rom kullanacağım. 1 hafta içinde imei kayıdımın yapılması için aldığım yere gideceğim. Orada belirtmem gereken birşey var mı? Direkt global rootlu mu yapıyorlar?
Siz kilit açıldıktan sonra cihazı verdiğinizde imei atmak için twrp yükleyip cihaza root da yapmış olacak.Siz twrp ile Eu costum romunu kuracaksınız forumda bununla ilgili konu çok.Direkt global sürüm olarak veriyorlar rootu geri kaldırmıyorlar genelde.Eu romda da twrp ile flashlıyorsunuz aslında zip şeklinde indirmeyip sistem güncelleştiriciden indiriyor eu güncellemesini twrpye atıp kendisi yükleyip açıyor cihazı.

Enes2103

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Anladığım kadarıyla onlar global rootlu yapıp verecek, ben de EU rom indirip flashlayacağım. İmei gitmemesi için nasıl format atıp (wipe data kısmında hangilerini seçip sileyim) eu romu kurmalıyım? Bir de daha önce eu rom kullandım ama hiç güncellemedim. güncelleme olduğunda nereden öğrenip güncelleyeceğim?

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44

Bu iki konuda tüm cevaplar var.

Enes2103

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
15

Bu iki konuda tüm cevaplar var.
Teşekkürler ama ben zaten bunları okumuştum, telefon sıfırlarken wipe data ekranında hangilerini seçersem rom kalır ama içindeki benim yüklediğim uygulamalar gider onu soruyorum. Bir de EU rom güncellemesi attığınız linklerde yok. Güncellemeleri nereden takip edeceğim? Her seferinde TWRP üzerinden flashlamam mı gerekir?

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Teşekkürler ama ben zaten bunları okumuştum, telefon sıfırlarken wipe data ekranında hangilerini seçersem rom kalır ama içindeki benim yüklediğim uygulamalar gider onu soruyorum. Bir de EU rom güncellemesi attığınız linklerde yok. Güncellemeleri nereden takip edeceğim? Her seferinde TWRP üzerinden flashlamam mı gerekir?
Dostum bu konudaki son mesajım çok uzadı.İlk attığım linkte video var Stoya hocamın.Orada adım adım anlatıyor hangisi seçiliyor hangisi seçilmiyor.Globalden Eu ya geçerken telefondaki uygulamalar silinir.Eu romu sitesinden indirebilirsiniz.Güncelleme geldikçe indirip twrpden flashlayacaksın veya eu romda bulunan sistem güncelleştirici üzerinden indireceksin o twrpye atıp kendisi halledecek.2.verdiğim konuda twrpden yapılan işlemlerde imei gitmez yazıyor okuduğunuzdan emin misiniz?

Enes2103

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Dostum bu konudaki son mesajım çok uzadı.İlk attığım linkte video var Stoya hocamın.Orada adım adım anlatıyor hangisi seçiliyor hangisi seçilmiyor.Globalden Eu ya geçerken telefondaki uygulamalar silinir.Eu romu mifirm sitesinden indirebilirsiniz.Güncelleme geldikçe indirip twrpden flashlayacaksın veya eu romda bulunan sistem güncelleştirici üzerinden indireceksin o twrpye atıp kendisi halledecek.2.verdiğim konuda twrpden yapılan işlemlerde imei gitmez yazıyor okuduğunuzdan emin misiniz?
Kusura bakmayın sizi de meşgul ettim. Benim demek istediğim farklıydı sonradan anladım, şimdi uzun uzun bunu tartışmayalım. Çok teşekkür ederim, iyi forumlar.

Üst Alt