Sohbet Yurtdışı Redmi NOTE 10 Plaka İşlemi Hakkında!

ahmetc.471

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 8
Konular
2
bununda çözümü çıktı. Artık bu cihazlar güncelleme alıyor belirli bir sürümde kullanmak zorunda değilsiniz..
Hocam bugün note 10 aldım kayıtlı telefoncu güncellemede sorun olmaz dedi ama herkes cihaz çöker imei gider diyor napacagimi sasirdim

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hocam bugün note 10 aldım kayıtlı telefoncu güncellemede sorun olmaz dedi ama herkes cihaz çöker imei gider diyor napacagimi sasirdim
Dediğim gibi yeni yöntem çıktı o şekilde yaptılarsa çökmez. Güncelleme yapın sorun olursa götürün yeni yöntemle düzeltsin. Şaşıracak bir şey yok. Her şeyin bir çözümü vardır.. happy~~

tegnumudri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nurullah
Cihazım
xiaomi
Konular
1
Dediğim gibi yeni yöntem çıktı o şekilde yaptılarsa çökmez. Güncelleme yapın sorun olursa götürün yeni yöntemle düzeltsin. Şaşıracak bir şey yok. Her şeyin bir çözümü vardır.. happy~~
yeni yöntem nedir bahsedermisiniz

tek258

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tek258
Cihazım
note10promax
Konular
4
Hocam elimde yurt dışı redmi note 10 pro max var buna gidip imei attıracağım ama bazıları sensörler sıkıntı çıkarıyor dedi ya da kamera vs vs tam çalışmıyor dedi de şu anda bu sorunlar çözüldü mü? bi de halen direnç değişimi şart mı?

Mehmed_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Note 9 pro
Konular
6
Hocam redmi note 10 pro aldım. Yeni ögrendim güncelleme yapılınca imei gidermiş. Telefonu kullanmadan soğudum. Yokmudur bir yolu yöntemi.

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Hocam redmi note 10 pro aldım. Yeni ögrendim güncelleme yapılınca imei gidermiş. Telefonu kullanmadan soğudum. Yokmudur bir yolu yöntemi.
Donanimsal yontem ile cift sim guncellemede gitmeyecek sekilde islem yaptirabilirsiniz

Mehmed_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Note 9 pro
Konular
6
Hocam özelden size birşey sorabilir miyim. Hayırlı günler olsun

Üst Alt