Soru Yurtdışı Cihaz güncellemesi

serkantekin76

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mİ10T PRO 8/128
Meslek
Tıbbi Mümessil
Konular
61
Yurtdışı mi9t pro cihazım güncelleme alırken daha önce twrp ye düşmüştü.Daha sonra el ile son sürüm yükledim fakat tekrar cihaz üzerinden otomatik güncelleme alır mı ve aldığında tekrar twrp ye düşer mi veya bunun bir çözümü var mı root veya twrp kaldırma gibi

serkantekin76

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mİ10T PRO 8/128
Meslek
Tıbbi Mümessil
Konular
61
Aynen dediginiz gibi. Bu sekilde magiski kaldirinca baska bir islem yapmaniza gerek yok. Sadece yeniden baslayinca menude magisk hala duruyor olacak onuda normal uygulama kaldirir gibi sileceksiniz. En basit yolu bu
Tamamdır teşekkür ederim

Oyla:

serkantekin76

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mİ10T PRO 8/128
Meslek
Tıbbi Mümessil
Konular
61
Aynen dediginiz gibi. Bu sekilde magiski kaldirinca baska bir islem yapmaniza gerek yok. Sadece yeniden baslayinca menude magisk hala duruyor olacak onuda normal uygulama kaldirir gibi sileceksiniz. En basit yolu bu
Yeniden merhaba konuyu tekrar acıyorum ama cihaz da root var imei repair işlemi var ve twrp yüklü.Cihaza güncelleme geldi twrp ye düşmemesi için ne yapmam gerekiyor güncelleme öncesi.Çünkü pc zarar gördü su anda sadece telefondan işlem yapabilirim.

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Yeniden merhaba konuyu tekrar acıyorum ama cihaz da root var imei repair işlemi var ve twrp yüklü.Cihaza güncelleme geldi twrp ye düşmemesi için ne yapmam gerekiyor güncelleme öncesi.Çünkü pc zarar gördü su anda sadece telefondan işlem yapabilirim.

Twrp varsa mecbur twrp den güncelleme yapacaksınız.. gelen güncelleme yi tam rom dosyası olacak boyutta 2 GB olarak direk telefon hafızasına indirin. Tarayıcının masaüstü versiyonu ile indirin ve indirme esnasında kesinti olmasın yoksa yükleme esnasında hata alırsınız...

Linkte yer alan yöntemle güncelleyin...

Oyla:

serkantekin76

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mİ10T PRO 8/128
Meslek
Tıbbi Mümessil
Konular
61
Twrp varsa mecbur twrp den güncelleme yapacaksınız.. gelen güncelleme yi tam rom dosyası olacak boyutta 2 GB olarak direk telefon hafızasına indirin. Tarayıcının masaüstü versiyonu ile indirin ve indirme esnasında kesinti olmasın yoksa yükleme esnasında hata alırsınız...

Linkte yer alan yöntemle güncelleyin...

Ben direk cihaz üzerinden güncelleme yapmak istiyorum çğnkü bir cok dosya ve kullandıgım uygulama mevcut yeniden kurmak cok zamanımı alıyor telefonda

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Ben direk cihaz üzerinden güncelleme yapmak istiyorum çğnkü bir cok dosya ve kullandıgım uygulama mevcut yeniden kurmak cok zamanımı alıyor telefonda

Twrp varsa mümkün değil,bir üst mesajda yazdım.

Güncelleme ile veriler silinmez,lütfen linki okuyun/inceleyin...

Oyla:

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
Teşekkür ederim yani twrpden yüklemem gerek illaki
hangi güncelleme geldiyse o sürümün recovery versiyonunu indirip twrp üzerinden doğrudan install seçeneği ile kurabilirsiniz. veriler silinmez cihaz güncellenmiş olur

Oyla:
Üst Alt