Çözüldü Yt vanced video not available hatası

samed...

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samed
Cihazım
Poco x5 Pto
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilmem
Telefon Modeli
Poco x5 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Bugün yt revancedda böyle bi hata almaya başladım sizde de oldu mu ve çözümü nedir ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-03-28-03-38-50-763_app.revanced.android.youtube.jpg
    Screenshot_2024-03-28-03-38-50-763_app.revanced.android.youtube.jpg
    577,2 KB · Görüntüleme: 100
Çözüm
1-Youtube Vanced artık destek vermiyor eğer uygulama bilgilerinden ''com.vanced.android.youtube'' uzantısına sahip ise uygulamayı silip sitesine gidin ve revanced kurulumunu yapınız.
2-Uygulamanız Revanced yani "com.revanced.android.youtube" ise, sitesinden son güncellemeyi yükleyiniz 19.09.37

Sorun çözülmediyse tam çözüm 3.yoldur.

3-Vanced/Revanced MicroG hatasıdır. MicroG güncellemeleri Android tabanında bazen hesap-eşitleme durumundan kaymaya sebebiyet vermekte ve bu hatayı karşımıza çıkarmaktadır. Sizlere tavsiyem tüm android sürümleri için geçerli olan ni kurmanız ve hiç bir şekilde güncellememenizdir.
Not: Mevcut MicroG sürümü paylaştığım değil ise uygulamayı silip...

samed...

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samed
Cihazım
Poco x5 Pto
Konular
1
Mrb arkadaşım yt bunu nasıl yapabilirim ?
Normal YouTube kullanıyorsan bilemiyorum abi son sürümü yüklemeyi dene
Eğer yt revanced ise yüklü uygulamayı kaldırıp en güncel olan revancedı indirince sorun çözülüyor

Oyla:

fatih0001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
xiomi
Konular
0
Hocam bende aynı sorundan müzdaripim, huawei harmonyOs tabanlı cihazım var
1-Youtube Vanced artık destek vermiyor eğer uygulama bilgilerinden ''com.vanced.android.youtube'' uzantısına sahip ise uygulamayı silip sitesine gidin ve revanced kurulumunu yapınız.
2-Uygulamanız Revanced yani "com.revanced.android.youtube" ise, sitesinden son güncellemeyi yükleyiniz 19.09.37

3-Vanced/Revanced MicroG hatasıdır. MicroG güncellemeleri Android tabanında bazen hesap-eşitleme durumundan kaymaya sebebiyet vermekte ve bu hatayı karşımıza çıkarmaktadır. Sizlere tavsiyem tüm android sürümleri için geçerli olan ni kurmanız ve hiç bir şekilde güncellememenizdir.
Not: Mevcut MicroG sürümü paylaştığım değil ise uygulamayı silip bahsettiğim MicroG 0.2.24'ü kurmanızdır.

Hatanız çözülecektir.

Ek1: Bu durum taviye niteliğindedir. Eğer bilgisayarınıza MinimalADB yüklü ise, telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayarak gömülü olan orijinal Youtubeyi silmenizdir. İlgili yazı.
Hocam bende aynı sorundan müzdaripim, huawei harmonyOs tabanlı cihazım var youtube son sürümünü kurunca microG'nin v0.3.1.3.240913 sürümünü istiyor ama bu sürümde hesap açamıyorum. Eski sürümünde huawei sekmesi vardı hesap açabilyordum.Ne yapabilirim bu durumda?

Oyla:

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
119
Hocam bende aynı sorundan müzdaripim, huawei harmonyOs tabanlı cihazım var

Hocam bende aynı sorundan müzdaripim, huawei harmonyOs tabanlı cihazım var youtube son sürümünü kurunca microG'nin v0.3.1.3.240913 sürümünü istiyor ama bu sürümde hesap açamıyorum. Eski sürümünde huawei sekmesi vardı hesap açabilyordum.Ne yapabilirim bu durumda?
Yeni sürüm ve microG yerine kurun

Oyla:

tahtabacak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Miray
Cihazım
Resmi note10pro
Konular
0

Not: Mevcut MicroG sürümü paylaştığım değil ise uygulamayı silip bahsettiğim MicroG 0.2.24'ü kurmanızdır.

Hatanız çözülecektir.

Ek1: Bu durum taviye niteliğindedir. Eğer bilgisayarınıza MinimalADB yüklü ise, telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayarak gömülü olan orijinal Youtubeyi silmenizdir. İlgili yazı.
Ben mikro g yüklüyorum yüklendi diyor ama yüklenmemiş oluyor ve tekrar apkya bastığımda tekrar yüklüyor gösteriyor ama yine aynı hata sebebi nedir acaba ?

Oyla:

NoxeGod

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Noxe
Cihazım
Huawei
Konular
1

Hatanız çözülecektir.

Yahu herşeyi iyi güzel anlatmışsınızda ben Huawei sahibiyim ama Huawei'den giriş yapamıyorum. Var mı Huawei için birşeyler?

Oyla:

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
119
Oyla:

NoxeGod

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Noxe
Cihazım
Huawei
Konular
1
Google ile giriş yapın kısmı yok mu?
Attığınız dosyayı indirip kurduğumda ve konunuzdaki cihazımla uyumlu Youtube'u indirdim. Sorun şu, giriş yapın kısmına bastıktan sonra giriş yaptıktan sonra hata veriyor hesabıma giremiyorum. Eskiden Huawei kısmı vardı, oradan girebiliyordum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hata görseli

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240330_144436.jpg
    Screenshot_20240330_144436.jpg
    36,7 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:
Oyla:

fatih0001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
xiomi
Konular
0
Attığınız dosyayı indirip kurduğumda ve konunuzdaki cihazımla uyumlu Youtube'u indirdim. Sorun şu, giriş yapın kısmına bastıktan sonra giriş yaptıktan sonra hata veriyor hesabıma giremiyorum. Eskiden Huawei kısmı vardı, oradan girebiliyordum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hata görseli
Aynen hocam benimde tam olarak sorunum bu.

Oyla:

mymurat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mymurat
Cihazım
12 pro
Konular
1
Yt bu çıkıyor yardimci olabilecek varmı?

Ekli dosyalar

• IMG_20240330_180335.jpg
    IMG_20240330_180335.jpg
    2,7 MB · Görüntüleme: 18
  • IMG_20240330_184452.jpg
    IMG_20240330_184452.jpg
    2,7 MB · Görüntüleme: 18
Oyla:
Üst Alt