Mod Youtube Vanced[Youtube Arkaplanda Çalıştırma ve Reklam Engelleme]Root-No Root

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Arkadaşlar kullanıma dair içiniz rahat olsun. Ekşi sözlükte bir yazılımcı konuya ilişkin inceleme yapmış ve YouTube uygulamasının çalışma biçimi dışında Vanced'ın kullanıcılardan arka planda herhangi bir şey sızdırmadığı görülmüş. Ama yine de bu sizi kesmiyorsa Brave Browser & AdGuard işinizi görür.

Ercüment A

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercüment
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
0
Hadi biraz youtube vanced övelim.Hali hazırda açılmış başlık varken yenisini açmak istemedim.

Öncelikle manager'in 2.2.1 sürümünde artık sıkıntısız şekilde miui optimizasyonu kapatmaya gerek kalmadan rootlu kurulum yaptığım için sorun kalmadı diyebilirim.Önceden bunu yapmaya çalıştığımda telefona reset attığımda uygulama tekrardan siliniyordu.Artık magisk'in 21.4'e geçmesinden dolayı mı yoksa manager'in kurulum şeklinden dolayımı çözüldü bunu bilemiyorum ama artık mi 6'da miui optimizasyonu kapatmaya gerek kalmadan kurabildim.Hoş zaten 10.4.3 sürümünde geliştirici seçeneklerinde kapatacak bir miui optimizasyon yoktur.

Ben böyle psikopatlık seviyesinde reklam engelleyen bir program görmedim bunca yıllık hayatımda.Sponsorlu içeriği atlama olayının devrim olduğunu düşünürken, manager'deki son sürümü yüklemeyi başardıktan sonra, şarkıların intro olan kısmını yani şarkının girişe kadar olan kısmını da atlıyor clap~~ , intro demişken kanal intro ve outrolarınıda atlıyor.Geliştiren adamlar kimse helal olsun.Bu adamlar bir rom yazsalar romda ne özellikler olur tahmin dahi edemiyorum.

Keşke bu özellik bilgisayarlardaki tarayıcılara da eklenti olarak kurulabilse.Hayret halen bu özelliklerin eklenti olarak geliştirilmemesi üzücü bir durum.
Bilgisayar içinde tarayıcı eklentisi mevcut, zaten ilk tarayıcılar için çıktı daha sonra vanced uyglamasına portlandı.

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
Bilgisayar içinde tarayıcı eklentisi mevcut, zaten ilk tarayıcılar için çıktı daha sonra vanced uyglamasına portlandı.
Teşekkürler, youtube vanced diye aramışım o yüzden bulamamıştım.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
YouTube premium panellerini filan kaldırıyor mu modül ona göre kuracağım dostlar

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
YouTube Vanced rootlu kullanımda, Play Store'a düşen YouTube ve YouTube Music güncellemelerini nasıl oradan kaldırırız? Ara sıra bildirim geliyor 2 tane güncellemeniz var diye ve ben Play Store'da o güncellemeleri görmek istemiyorum. 2'si için de otomatik güncellemeyi kapattım ama kalıcı bir çözüm arıyorum.

cinlitelefoncu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
xiomi mi 9t
Konular
25
YouTube Vanced rootlu kullanımda, Play Store'a düşen YouTube ve YouTube Music güncellemelerini nasıl oradan kaldırırız? Ara sıra bildirim geliyor 2 tane güncellemeniz var diye ve ben Play Store'da o güncellemeleri görmek istemiyorum. 2'si için de otomatik güncellemeyi kapattım ama kalıcı bir çözüm arıyorum.
Bunun bir çözümü var mı acaba ?

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arda_10

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Note 9s
Konular
27
Ana menüdeyken nasıl video devam ediyor ben devam ettiremiyorum

Arda_10

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Note 9s
Konular
27
Birde güncelleme istiyor uygulamayı açamıyorum

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Bunun bir çözümü var mı acaba ?

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ayarlar + Uygulamalar + Tüm Uygulamalar sekmesinden youtube uygulamasını devre dışı bırak diyebilirsiniz.

IN2023 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Bu uygulamayı huawei fonlasa kendi işine çok yarar.Belki de fonluyordur.İlk kâr rakibi reklam gösteremiyor onun para kazanmasını engelliyor.İkincisi kendi telefonları youtube kuramadığından micro g ile kullanıcıları premium youtube kullanıyor.Petal aramasında çıkıyor mesela vanced cidden huawei'nin işine geliyor.

Üst Alt