Mod Youtube Vanced[Youtube Arkaplanda Çalıştırma ve Reklam Engelleme]Root-No Root

Ercüment A

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercüment
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
0
Kurdum ama belli bir süre sonra eski YouTube'a dönüyor. Rootlu halı olmasına rağmen.
rootlu olan google play den güncelleme alıyor youtube güncellemelerini kapatın güncelleme vs ile uğraşmak istemiyorsanız rootsuz olanı kurun özellik olarak aynı hiçbir farkı yok

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Kurdum ama belli bir süre sonra eski YouTube'a dönüyor. Rootlu halı olmasına rağmen.
rootlu sürmün desteği kesilmiş o yüzden rootsuz olanı kullanın. bende rootsuz a geçtim sürekli yüklememek için.

Aliak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
One+ 5
Konular
0
rootlu olan google play den güncelleme alıyor youtube güncellemelerini kapatın güncelleme vs ile uğraşmak istemiyorsanız rootsuz olanı kurun özellik olarak aynı hiçbir farkı yok
Teşekkür ederim, direk rootlu daha kolay oluyor aslında, kesin çözüm mü oluyor güncellemeleri kapatmak acaba?

Ercüment A

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercüment
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
0
Teşekkür ederim, direk rootlu daha kolay oluyor aslında, kesin çözüm mü oluyor güncellemeleri kapatmak acaba?
Google play'den güncellemeleri kapatmanız durumunda güncelleme almayacaktır, buda vanced ın bozulmamasını sağlar

batu811

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
batuhan
Cihazım
mi6
Konular
16
vanced bozulmuş durumda sildim yükledim fayda etmedi girice bir hata oluştu diyip duruyor neden yapar bunu

Ercüment A

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercüment
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
0
vanced bozulmuş durumda sildim yükledim fayda etmedi girice bir hata oluştu diyip duruyor neden yapar bunu
Hangi versiyonunu kuruyorsunuz ? Muhtemelen rootsuz olanı kuruyorsunuz mıcrog kurmanız gerekiyor, eğer kurduysanız kurduktan sonra kaldırmayın onu kaldırırsanız uygulama açılır kapanır sürekli

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
youtube vanced kullanıyordum microg de yukluydu fakat android 11 geldıkten sonra silindi. aynı uygulama yüklenmiyor. ne yapabilirim?

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
Hadi biraz youtube vanced övelim.Hali hazırda açılmış başlık varken yenisini açmak istemedim.

Öncelikle manager'in 2.2.1 sürümünde artık sıkıntısız şekilde miui optimizasyonu kapatmaya gerek kalmadan rootlu kurulum yaptığım için sorun kalmadı diyebilirim.Önceden bunu yapmaya çalıştığımda telefona reset attığımda uygulama tekrardan siliniyordu.Artık magisk'in 21.4'e geçmesinden dolayı mı yoksa manager'in kurulum şeklinden dolayımı çözüldü bunu bilemiyorum ama artık mi 6'da miui optimizasyonu kapatmaya gerek kalmadan kurabildim.Hoş zaten 10.4.3 sürümünde geliştirici seçeneklerinde kapatacak bir miui optimizasyon yoktur.

Ben böyle psikopatlık seviyesinde reklam engelleyen bir program görmedim bunca yıllık hayatımda.Sponsorlu içeriği atlama olayının devrim olduğunu düşünürken, manager'deki son sürümü yüklemeyi başardıktan sonra, şarkıların intro olan kısmını yani şarkının girişe kadar olan kısmını da atlıyor clap~~ , intro demişken kanal intro ve outrolarınıda atlıyor.Geliştiren adamlar kimse helal olsun.Bu adamlar bir rom yazsalar romda ne özellikler olur tahmin dahi edemiyorum.

Keşke bu özellik bilgisayarlardaki tarayıcılara da eklenti olarak kurulabilse.Hayret halen bu özelliklerin eklenti olarak geliştirilmemesi üzücü bir durum.

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
19
Hadi biraz youtube vanced övelim.Hali hazırda açılmış başlık varken yenisini açmak istemedim.

Öncelikle manager'in 2.2.1 sürümünde artık sıkıntısız şekilde miui optimizasyonu kapatmaya gerek kalmadan rootlu kurulum yaptığım için sorun kalmadı diyebilirim.Önceden bunu yapmaya çalıştığımda telefona reset attığımda uygulama tekrardan siliniyordu.Artık magisk'in 21.4'e geçmesinden dolayı mı yoksa manager'in kurulum şeklinden dolayımı çözüldü bunu bilemiyorum ama artık mi 6'da miui optimizasyonu kapatmaya gerek kalmadan kurabildim.Hoş zaten 10.4.3 sürümünde geliştirici seçeneklerinde kapatacak bir miui optimizasyon yoktur.

Ben böyle psikopatlık seviyesinde reklam engelleyen bir program görmedim bunca yıllık hayatımda.Sponsorlu içeriği atlama olayının devrim olduğunu düşünürken, manager'deki son sürümü yüklemeyi başardıktan sonra, şarkıların intro olan kısmını yani şarkının girişe kadar olan kısmını da atlıyor clap~~ , intro demişken kanal intro ve outrolarınıda atlıyor.Geliştiren adamlar kimse helal olsun.Bu adamlar bir rom yazsalar romda ne özellikler olur tahmin dahi edemiyorum.

Keşke bu özellik bilgisayarlardaki tarayıcılara da eklenti olarak kurulabilse.Hayret halen bu özelliklerin eklenti olarak geliştirilmemesi üzücü bir durum.
Hocam hiçbir şey bedava olmaz kim bilir neyi alıyorlar telefondan...

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
Hocam hiçbir şey bedava olmaz kim bilir neyi alıyorlar telefondan...
İnternette açık kaynak olduğuna dair bir açıklama bulamadım ama anasayfasında Bizi destekleyin kısımları altında brave browser ve adguard var.Bunlardan destek alıyor olabilirler.

Ayrıca evet katılıyorum firefox bile mozilla vakfına ait iken, sana seçenek olarak bıraksa da kurulumda default olarak telemetry açık oluyor.İlla ki adamların bir şeyler sızdırdıkları var.Elbet hepimiz bilgilerimizin yazıştıklarımızın nette dolaşmasına razı değiliz ama olay kredi kartı bilgileri falan gibi büyük olmadığı sürece artık sıkıntı yok diyecek duruma geldik.Hali hazırda tüm büyük şirketler verileri satıp pazarlıyor geçenki facebook grubu skandalı buna örnek.Lakin şu programın aldığı verinin android'in aldığı veriden daha fazla olduğunu sanmıyorum.Eğer öyle bir şey olsaydı zaten şuana kadar bu programında esamesi okunmazdı artık.

Üst Alt