Mod Youtube Vanced[Youtube Arkaplanda Çalıştırma ve Reklam Engelleme]Root-No Root

ugurcansayan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Uğurcan
Cihazım
Mi 5s
Konular
1
Miui optimizasyonu ayarı olmayan cihazlarda nasıl kurulur bu acaba?
Xiaomi.eu'nunkini veya benzeri bir rom kullanıyorsanız SAI'yi kullanırken hiç sorun yaşamadan kurabilirsiniz Eğer MIUI optimizasyonu kapatma seçeneğiniz varsa kurulum için bu seçeneği kapatmalısınız, daha sonra açabilirsiniz.

onuryurduseven

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
mi9
Konular
15
Arkadaşlar mi9 08 versiyonunda,oturum açmayı yapamıyorum,kaç farklı migro g denedim olmadı 14.10.53 sürümlü vanced yüklü ama oturum açılamıyor

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
Xiaomi.eu'nunkini veya benzeri bir rom kullanıyorsanız SAI'yi kullanırken hiç sorun yaşamadan kurabilirsiniz Eğer MIUI optimizasyonu kapatma seçeneğiniz varsa kurulum için bu seçeneği kapatmalısınız, daha sonra açabilirsiniz.

12de olmadı hocam bir türlü yapamadım. 11e geçtim akşam. Bugün bir deneyeceğim.

Microgsiz root versiyonunu kurmayi denemiştim. Olmayan oymuş demek ki. Normal versiyonu kurunca düzeldi. Çok teşekkür ettim highfive~~

Son düzenleme:

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Ben rootlu son versiyonunu aosp romda kurmayı başardım kuramayanlar içinse apk imzalamasını devre dışı bırakması gerekiyor.

ugurcansayan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Uğurcan
Cihazım
Mi 5s
Konular
1
MIUI 12 betayı deneyebilen "şanslı" kesimden değilim angel~~ ama mümkünse en güncel ve root istemeyen sürümünün kurulması taraftarıyım. Root'lu versiyonun root gerektirmeyene göre özelliklerinde hiçbir farkı yok. root erişimi istemeyen son sürümlerde (v14 ve üstünde) login olsanız da olmasanız da MicroG gerekiyor Yes~~

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
Bu arada magiskten versiyonda güncellemeyi kapatsan bile zırt pırt yutup kendini guncelliyordu. Bu versiyon markette görünmedigi için güncelleme yapmıyor. O açıdan çok iyi.

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70
Bu Mod Youtube uygulamasında video izlerken, reklamlardan kurtulmayı ve başka işler yaparken de kesintisiz video izlemeye devam etmeye yarar. Örnek resimler herşeyi anlatıyor

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kurulum: İlk olarak telefonumuzda mevcut yüklü olan Youtube uygulamasını kaldırın. Magisk deposundan Youtube Vanced modülünü bulup yükleyin ve telefonu yeniden başlatın. Telefon açıldıktan sonra Google playe girip youtube uygulamasının otomatik güncellemeyi aç tikini kaldırın.
İşlem bu kadar. Artık videolarınızı reklamsız ve başka işler yaparken de kullanabilirsiniz. Yok ben reklam seviyorum illede reklam izlicem diyorsanız da tarayıcınızdan youtube.com a girip izleyebilirsiniz drunk~~

Rootsuz Youtube Vanced kurulumu

Resmi site

1. Yüklü Youtube uygulamasını kaldırın
  2. Youtube Vanced Apk ve kurun. Programı çalıştırmadan
  3. MigroG Apk ve kurun
  4. Google Play Storeden Youtube otomatik güncellemelerini kapatın
Magisk YouTube vanced yok kardes onun kurulumu değişti en iyisi son indirip yuklemeden önce mikrog yuklemek
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Rootsuz yöntemde belki olmayabilir. Çalışmıyormu peki?
Rootsyz çalışır

Arkadaşlar youtube vanced güncellemesini iptal edemiyorum.Güncelleme bildirimleri kapalı olduğu halde otomatik olarak kendini güncelliyor.
Her defasında güncellemeyi kaldır yapmak zorunda kaliyorum.Note 8 EU stabildeyim.
Bunun kesin çözümü nedir?
Gunceleyin e yeniden yukle

Arkadaslar ben bunu yapana dek denemedigim kalmadi ama cozdum ve sorunsuz izliyorum yapmaniz gerekenler soyle
1. Youtube guncellemeyi kaldirin
2. Migro g akp sini yukleyin ve KURUN!! Ve vancet apk sini yukleyin acmayin
3. Play sotor dan ( SAI) UYGULAMASNİ YUKLEYİN
4. Sai uygulamasini acin ve orda size gercek anlanmda proglami yapan kisi not dusmus nasil yapacaginizi
5. Ayarlardan arama kismina mıuı optimizasyonunuzu kapatin ( hersey kurulduktan sonra geri acacaksiniz!!) Bu ayari kapatmadan kurarasaniz sonuc alamiyacaksiniz zaten proglami yapan kisi ilk proglami actinizda uzun uzun anlatmis
6. Sai den vancetti hatirladigim kadariyla yukluyordunuz bu kisimlari pek hatirlamiyorum ama sonunda gecmis olsun hersey bitmis olucak daha sonra mıuı optimizasyonu
nu tekrar acicaksiniz ve. Yeniden teli baslatacaksiniz optimizasyonu kapattigimiz icin hafif munu gecislerinde kasilmalar olmustu bende
Eskidi

Janisary76

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Turizm
Konular
16
Merhabalar arkadaşlar bir kaç sorum olacakti.Ben kurulumu Rootsuz yaptim.Youtube uygulamasını Play storeden kaldirdim.Lakin redmi Note 7 uygulaması üzerine gömülü geldiği için devre dışı biraktim.Youtube Vanced uygulaması su anda stabil çalışıyor.Youtube kendi uygulamasini devre dışı bıraktım sorun olmaz herhalde arkadaşlar.Birde Migro apk uygulamasını kurulumdan sonra kaldırıyoruz dimi .Cevaplarsanız sevinirim Teşekkürler.

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Merhabalar arkadaşlar bir kaç sorum olacakti.Ben kurulumu Rootsuz yaptim.Youtube uygulamasını Play storeden kaldirdim.Lakin redmi Note 7 uygulaması üzerine gömülü geldiği için devre dışı biraktim.Youtube Vanced uygulaması su anda stabil çalışıyor.Youtube kendi uygulamasini devre dışı bıraktım sorun olmaz herhalde arkadaşlar.Birde Migro apk uygulamasını kurulumdan sonra kaldırıyoruz dimi .Cevaplarsanız sevinirim Teşekkürler.
Normal youtube uygulamasını dondurmak (devredışı bırakmak sorun yaratmaz). Microg uygulaması ise YouTube vanced uygulamasına g mail hesabınızla giriş yapmanız için gerekli. Yüklü kalmasında sakınca yok tabi gmaille giriş yapmak istiyorsanız.

Ömür Kaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömür
Cihazım
POCO F2 PRO
Konular
7

MicroG uygulaması kalması lazım, çünkü hesabınızın bağlantısını MicroG aracılığıyla yapıyor. Silmenizi tavsiye etmem

Üst Alt