Sohbet YouTube Vanced Reklam Sorunu

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Çözümü paylaşmaya geldim başıma gelene kadar böyle bir sorun olduğundan haberim yoktu kusura bakmayın.
İlk olarak evet india romdan dolayı kaynaklanıyor vanced de reklam görmeniz.
İkinci olarak kapatmak mümkün.

1. Ayarlara girip bölgenizi Hindistandan Türkiye'ye çevirin.
  2. Ayarlara girip arama kısmına reklam yazın çıkan sonuçtan reklam kişiselleştirmeyi kapatın.
  3. Dilerseniz bazı uygulamaların reklam öneri ayarları var onları da o uygulamalara girip kapatın.
Sorununuz çözülecektir iyi forumlar.
Global rom kullanıyorum, reklam kişiselleştirime bende zaten kapalıydı ama hala vanced'da reklam görmeye devam ediyorum, uygulamanın son sürümünden kaynaklı olduğunu düşünüyorum, eski bir versiyonunu yükleyerek kontrol etmekte fayda var.

umutphlvnoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Siber güvenlik
Konular
21
Global rom kullanıyorum, reklam kişiselleştirime bende zaten kapalıydı ama hala vanced'da reklam görmeye devam ediyorum, uygulamanın son sürümünden kaynaklı olduğunu düşünüyorum, eski bir versiyonunu yükleyerek kontrol etmekte fayda var.
bende eski sürümü denedim ama oda olmadı şimdi android 10 eu roma dönüp deniycem vancedi ama şu rollback diye bir olay varmış fastboot da telefonu okumuyor bilgisayar uğraşıyorum akşama doğru yazarım.

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
bende eski sürümü denedim ama oda olmadı şimdi android 10 eu roma dönüp deniycem vancedi ama şu rollback diye bir olay varmış fastboot da telefonu okumuyor bilgisayar uğraşıyorum akşama doğru yazarım.
İyi olur hocam bakıpta geri dönüş yaparsanız.

umutphlvnoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Siber güvenlik
Konular
21

umutphlvnoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Siber güvenlik
Konular
21
Sorunun tamamen romlarla alakalı olduğunu çözdüm global romlarda sıkıntı yok az önce port pixel rom kurdum micro g ile hesabıma giriş yapana kadar reklam vermedi ama girdigim anda vermeye başladı bende değişik saçma birşey demedim microg nin ayarlarında şu ayarı açtım (Cast duplication fix) saçma şekilde düzeldi reklam çıkmıyor port romda şuan deneyin isterseniz.

Güncelleme : taktik yalan oldu yine çıktı reklam bir türlü çözemedim çok saçma...

Ekli dosyalar

• Screenshot_20211101-194914050.jpg
    Screenshot_20211101-194914050.jpg
    116,5 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
Üst Alt