Sohbet YouTube Vanced Reklam Sorunu

Teodor34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Özcan
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
4
Öncelikle Xiaomi cihazlarda reklam engellemek için standart prosedürü izlerim uygulama içi tavsiye al vs kapatırım ayrıca msa yetkisini alıpta sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar düzinelerce cihazda ta ki bu cihazda india global rom ile kullanıncaya kadar her yeri kapatıp yamaladık fakat mi music,temalar ve miui uygulamaları haricinde youtube vanced da bile adwords reklamları fışkırıyor enteresan olan şey miui aşinalığımız oldukça eskidir bu reklam sıkıntısını aşamadım nitekim daha önceki süreçte uyguladığım yöntemler geçerliliğini mi yitirdi acaba yada india rom ile mi alakalı cevabını bulamadım.

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Root varsa adaway kurun hocam her yerdeki reklamları engelliyor

Teodor34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Özcan
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Root varsa adaway kurun hocam her yerdeki reklamları engelliyor
Root yok fakat daha önceki cihazlarda izlediğim yol işe yaramıyor vanced bile reklam gösteriyor şimdiye kadar india rom kullanmamıştım onunla alakalı diye düşünüyorum

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Şu konuya göz atın hocam :

TheByALeX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Not 4X
Meslek
PLC Mekanik Bakım
Konular
25
Öncelikle Xiaomi cihazlarda reklam engellemek için standart prosedürü izlerim uygulama içi tavsiye al vs kapatırım ayrıca msa yetkisini alıpta sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar düzinelerce cihazda ta ki bu cihazda india global rom ile kullanıncaya kadar her yeri kapatıp yamaladık fakat mi music,temalar ve miui uygulamaları haricinde youtube vanced da bile adwords reklamları fışkırıyor enteresan olan şey miui aşinalığımız oldukça eskidir bu reklam sıkıntısını aşamadım nitekim daha önceki süreçte uyguladığım yöntemler geçerliliğini mi yitirdi acaba yada india rom ile mi alakalı cevabını bulamadım.

Note 8 Cihazımda Eu Stable ve Magisk kurulu, Magisk üzerinden YouTube Vanced indirip, Play üzerinden YouTube güncellemelerini kapatın.
Web sitelerindeki resimleri Engellemek için ise Adaway kurun..

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alpereneker

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote4x
Meslek
Webmaster,Graphic
Konular
25
Root yok fakat daha önceki cihazlarda izlediğim yol işe yaramıyor vanced bile reklam gösteriyor şimdiye kadar india rom kullanmamıştım onunla alakalı diye düşünüyorum
Kullangidiniz romdan kaynakli olabilir hocam bende sizi. Dediğiniz gibi kullaniyorum bir tane bile reklam çıkmıyor blocker felan da kullanmıyorum

Teodor34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Özcan
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
4
Şu konuya göz atın hocam :

Private dns yöntemini uyguladım halen youtube vanced reklam çıkıyor miui şu istikrarsızlık yüzünden tiksindirici hal aldı 3.parti yazılımlar,root vs olmadanda önceki cihazlarda stock romda sorun yaşamadık lakin şu reklama çözüm bulamadım

Teodor34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Özcan
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
4
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Yok arkadaş ne yaparsan yap reklam çıkıyor sanırım india rom ile alakalı yada vanced son sürüm sıkıntılı private dns uyguladık yine çözüm olmadı.

xalper97x

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
.
Konular
37
hacı uygulamaların bir bir reklam faaliyetlerini apkları açıp kaldırmalısın. derleyip imzalayıp kurmalısın veya lucky patcher ile yamalamalısın o da bu işlemleri yapıyor ve varsa uygulamaları modluyor.

umutphlvnoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Siber güvenlik
Konular
21
Çözümü paylaşmaya geldim başıma gelene kadar böyle bir sorun olduğundan haberim yoktu kusura bakmayın.
İlk olarak evet india romdan dolayı kaynaklanıyor vanced de reklam görmeniz.
İkinci olarak kapatmak mümkün.

1. Ayarlara girip bölgenizi Hindistandan Türkiye'ye çevirin.
  2. Ayarlara girip arama kısmına reklam yazın çıkan sonuçtan reklam kişiselleştirmeyi kapatın.
  3. Dilerseniz bazı uygulamaların reklam öneri ayarları var onları da o uygulamalara girip kapatın.
Sorununuz çözülecektir iyi forumlar.

Üst Alt