Çözüldü Youtube Vanced Oturum Açma Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozer05

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
23
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Xiaomi.eu 9.4.11
Telefon Modeli
Xiaomi Mi 6
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar. Ekteki resimde görüldüğü gibi sadece bekliyorum. custom rom (xiaomi eu) kullanıyorum telefonum mi 6 sorun ne anlayamadım microg kurdum 2 sürümünüde denedim fakat olmadı varmı yardımcı olabilecek birileri ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-05-10-01-02-57-729_com.mgoogle.android.gms.png
    Screenshot_2019-05-10-01-02-57-729_com.mgoogle.android.gms.png
    183,6 KB · Görüntüleme: 269

The Sirius

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
51
  1. Cihazdan YouTube kaldırılıyorsa tüm verilerini silerek kaldırın
  2. Eğer YouTube kaldırılmıyorsa uygulamanın tüm verilerini silin
  3. aşağıda black/dark şeklinde sürümler mevcut cihazınız ile uyumlu olanı indirin
  4. Aşağıda vermiş olduğum zip dosyasını yukarıdaki linkten indirmiş olduğunuz apk dosyasının olduğu klasöre yapıştırın. Yani ikisi de download klasöründe olsun
  5. Twrp ye girin yükleden zip dosyasını seçip flaşlayın sonra sistemi yeniden başlatın yüklemiş olduğunuz zip dosyası aynı klasörde bulunan apk dosyasını otomatik yükleyecek
  6. Sistemi yeniden başlattığınızda ana ekranda orjinal YouTube simgesi ile YouTube vanced yüklenmiş olacak eğer ana sayfada yok ise daha önceden YouTubeyi bir klasöre koyduysanız orda olacaktır kontrol edin
  7. YouTubeyi açtığınızda Vanced simgesi gelecek ve Google hesabınız açık olarak uygulamaya başlayacaktır

Hocam bu verdiğiniz zipin uninstallerı var mı telefon açılmaması durumunda onunla halledeyim.
Bir de Youtubeyi sildikten sonra verdiğiniz apkyi kuracak mıyım? Yoksa ikisi aynı klasörde duracak mı?

Ve eğer ben youtubeyi sildiysem flasladıktan sonraki evrede nasıl youtube hesabımla bağlantılı şekilde açılacak?

Oyla:

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Hocam bu verdiğiniz zipin uninstallerı var mı telefon açılmaması durumunda onunla halledeyim.
Bir de Youtubeyi sildikten sonra verdiğiniz apkyi kuracak mıyım? Yoksa ikisi aynı klasörde duracak mı?

Ve eğer ben youtubeyi sildiysem flasladıktan sonraki evrede nasıl youtube hesabımla bağlantılı şekilde açılacak?
Uninstalleri yok. YouTubeyi silin apkyı twrpden zip dosyası kendi halledecek siz apkyı kurmayacaksınız zip dosyası sisteme kendi entegre edecek. Adımları sırayla takip edin problem olmayacaktır eğer olur da cihaz döngüde kalırsa ki kaldığını hiç görmedim duymadım mevcut romunuzu twrpden flaşlayıp wipe yapmadan sistemi yeniden başlatırsanız sistem fix olur

Oyla:

snndcl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
27
  1. Cihazdan YouTube kaldırılıyorsa tüm verilerini silerek kaldırın
  2. Eğer YouTube kaldırılmıyorsa uygulamanın tüm verilerini silin
  3. aşağıda black/dark şeklinde sürümler mevcut cihazınız ile uyumlu olanı indirin
  4. Aşağıda vermiş olduğum zip dosyasını yukarıdaki linkten indirmiş olduğunuz apk dosyasının olduğu klasöre yapıştırın. Yani ikisi de download klasöründe olsun
  5. Twrp ye girin yükleden zip dosyasını seçip flaşlayın sonra sistemi yeniden başlatın yüklemiş olduğunuz zip dosyası aynı klasörde bulunan apk dosyasını otomatik yükleyecek
  6. Sistemi yeniden başlattığınızda ana ekranda orjinal YouTube simgesi ile YouTube vanced yüklenmiş olacak eğer ana sayfada yok ise daha önceden YouTubeyi bir klasöre koyduysanız orda olacaktır kontrol edin
  7. YouTubeyi açtığınızda Vanced simgesi gelecek ve Google hesabınız açık olarak uygulamaya başlayacaktır
Hocam benim de bir sorum olacak twrp üzerinden flashlamak için illaki rootlu versiyon mu indirmemiz gerekiyor?

Oyla:

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Hocam benim de bir sorum olacak twrp üzerinden flashlamak için illaki rootlu versiyon mu indirmemiz gerekiyor?
Evet. Rootlu versiyon sistem uygulaması olarak yüklüyor ve sorunsuz çalışıyor.

Oyla:

ua_mustafa_20

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
poco x3 nfc
Meslek
profesyonel işsiz
Konular
87
arkadaşlar oturum açma sorunu yaşıyorum önerdiğiniz bütün yolları denedim olmuyor..
android system webwiev silip denediniz mi hocam
benim öyle oldu
YouTube ve chrome yoktu
sonra ötekini de sıfırladım
sıkıntısız giriş yaptım

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Halit.uzun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Halit
Cihazım
Samsung S8 plus
Konular
0
Oyla:

ozer05

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
23
Arkadaşlar cihazınızda twrp var ise youtube vancedın sitesinden magisk download kısmından istediğiniz sürümünü indirdikten sonra cihazınızı twrp modda başlatıp yükle kısmından indirdiğiniz dosyaya tıklayıp flaşlayın (sağa doğru çekin) telefonu yeniden başlatın ardından youtube gelmiş olacak ve oturumunuz açılmış olarak ben böyle çözdüm sorunu.

Oyla:

efkavasi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
engin
Cihazım
mi6 128/6GB
Konular
8
Aynen bende de oturum açma sorunu vardı. Twrp üzerinden flaşlayınca oturum otomatik açılmış halde kuruldu. Teşekkürler.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt