Çözüldü Youtube Vanced Oturum Açma Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozer05

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
23
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Xiaomi.eu 9.4.11
Telefon Modeli
Xiaomi Mi 6
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar. Ekteki resimde görüldüğü gibi sadece bekliyorum. custom rom (xiaomi eu) kullanıyorum telefonum mi 6 sorun ne anlayamadım microg kurdum 2 sürümünüde denedim fakat olmadı varmı yardımcı olabilecek birileri ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-05-10-01-02-57-729_com.mgoogle.android.gms.png
    Screenshot_2019-05-10-01-02-57-729_com.mgoogle.android.gms.png
    183,6 KB · Görüntüleme: 269

efkavasi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
engin
Cihazım
mi6 128/6GB
Konular
8
Arka planda ve küçük ekran olarak video oynatma özelliği kayboldu. Ayarlardan tekrar yapıyorum ama home tuşuna basınca sadece ses olarak oynatıyor.

Oyla:

byazem

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kâmil Ceylan
Cihazım
Mi 9
Konular
6
Konu ile alakalı değil fakat izlenimlerim sonucu normalde 1 günü rahat bir şekilde çıkardığım Mi 9 cihazıma Youtube Vanced kurduktan sonra akşama eve yetişemez oldum bir kaç gün bu şekilde gitti programı kaldırdıktan sonra her şey normale döndü.
Aslında pil kullanım kısmından uygulamanın pil tüketimine baksaydım daha garanti olurdu ama biraz yoğunluk biraz üşengeçlikten bakmadım, sanırım müsait olduğum bir ara detaylı analiz etmem gerek.

Oyla:

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Bende de tam tersi. Çünkü YouTube dan müzik dinliyordum. YouTube Vanced arka planda çalabiliyor. Böylece ekran kapalı iken müzik dinleyebiliyorum ve şarjı normal YouTube a göre daha az türketiyor. Bu kullanım tarzı ile.

Oyla:

ozer05

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
23
Arkadaşlar cihazınızda twrp var ise youtube vancedın sitesinden magisk download kısmından istediğiniz sürümünü indirdikten sonra cihazınızı twrp modda başlatıp yükle kısmından indirdiğiniz dosyaya tıklayıp flaşlayın (sağa doğru çekin) telefonu yeniden başlatın ardından youtube gelmiş olacak ve üstelik oturumunuz açılmış olarak ben böyle çözdüm sorunu.

Oyla:

Fuckulteli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
B
Cihazım
Mi 5
Konular
0
Orijinal rom yüklü Mi5 cihazımda OG Youtube yüklü iken şimdi de Vanced yükledim ama migroG yüklenmiyor. Yükleme hatası veriyor. İki farklı mikroG denedim ama daha bu yüklenmedi. (Cihazda farklı olarak bi OGY var bir de onun yardımcı bir yazılımı) ama her iki uygulamada da oturum açılmıyor.

Sebep ne olabilir?

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt