Soru Youtube vanced da yeni surumde izleyin cozumu var mi ?

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
vanced kapanmış güncelleme almıyor eski sürümde kullanılıyor ama hesap girerek kullanılırken böyle hatalar veriyor malesef. Yerini vanced in devamı niteliğinde revanced ekibi almış. Revanced.io sitesinden rootsuz kurulabiliyor. Yine aynı şekilde micro g indirip revanced youtube indiriliyor. Sitede 2 çeşit youtube var biri general yani özellikler kısıtlanmış hali (shorts videoları ve hikayeler falan yok) diğeri extended yani geliştirilmiş özelleştirmesi biraz daha fazla olanı. Rootlu kurulum için (önceden modül olarak uğraşmadan kuruluyordu ancak bu yöntemi artık kaldırdıklarını yazmışlar.) Revanced manager uygulamasını github sitesinden indirip o uygulamaya root yetkisi vermek gerekiyor. Sonrasında googleye youtube revanced patches yazarak github dan revanced in çalıştığı youtube sürümünü öğrenip (18.15.40 şuanki güncel sürümü) bu sürümdeki normal youtube yi apk olarak indirmek gerekiyor, sonrasında ise kurulan apk yı revanced manager den yamalayarak işlem tamamlanıyor. sorunsuz çalışıyor bende şuanlık. Rootlu kuranlar için play storeye youtube güncellemesi gelmemesi için mindetach modülünü de kurabilir magisk ile
Bi siteyi önerirken o sitenin güvenilir olup olmadığına emin olmalısın. Revanced.io sitesi şüpheli bir site ki her yerde o sitenin onlara ait olmadığı ve virüslü uygulama yüklendiği konusunda uyarmışlar. Birinin başına en ufak birşey gelse sorumluluğunu üstlenecek misin?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Vanced kapandıktan sonra Revanced Patcher uygulamasını çıkarmış ve bir çok kişi bu projede katı sağlamış. Revanced gibi isimlerin adı altında bir çok kişi bu işlere girişmekte ve bir yerden sonra şüphe duyulabiliyor. En güvenilir github sitesinden geliştiriciyi takip etmek direkt olarak indirmek, diğer türlü ne ile karşılaşabileceğinizi bilemezsiniz. Konu paylaşırken kendim şahsen takip ederek ve indirerek sunuyorum, genel olarak kullandığım için paylaşıyorum.

revan08

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
revan
Cihazım
m10
Konular
0
Yes, of course I have a solution to watch it in a new version on YouTube Vanced you just have to download the latest version from

eminguc1995

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi Redmi 8
Meslek
Serbest
Konular
11
Vanced kapandıktan sonra Revanced Patcher uygulamasını çıkarmış ve bir çok kişi bu projede katı sağlamış. Revanced gibi isimlerin adı altında bir çok kişi bu işlere girişmekte ve bir yerden sonra şüphe duyulabiliyor. En güvenilir github sitesinden geliştiriciyi takip etmek direkt olarak indirmek, diğer türlü ne ile karşılaşabileceğinizi bilemezsiniz. Konu paylaşırken kendim şahsen takip ederek ve indirerek sunuyorum, genel olarak kullandığım için paylaşıyorum.
revanced.io sitesini önermiş arkadaş ama bu sitenin ve bu siteden indirilen uygulamanın güvenilir olmadığını söyledim ben sadece.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
revanced.io sitesini önermiş arkadaş ama bu sitenin ve bu siteden indirilen uygulamanın güvenilir olmadığını söyledim ben sadece.
Genel olarak bilgi vermek istedim hocam size herhangi birşey dediğim yok. Takip ediyorum da bi geliştirici güncellemesini paylaşım yaptığında diğerleri de onun peşinden güncelleme yapıyor neden anlamıyorum

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100