Soru Youtube vanced da yeni surumde izleyin cozumu var mi ?

raifcevherliol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raif
Cihazım
12T
Konular
18
bugun vancedda karsilasmaya basladim herkeste bu sekilde mi yada cozumu var mi?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-04-30-20-51-59-871_com.vanced.android.youtube.jpg
    Screenshot_2023-04-30-20-51-59-871_com.vanced.android.youtube.jpg
    737 KB · Görüntüleme: 65

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Merhaba,

"Youtube Vanced" uygulamasının son sürümünde sorun yaşadığınızı belirtmişsiniz. Bu sorunun sebebi muhtemelen uygulamanın son sürümünde meydana gelen bir hata veya sorun olabilir.

Çözüm olarak şunları öneririm:

1. Uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyin: Uygulamayı kaldırın ve ardından resmi "Youtube Vanced" web sitesinden en son sürümü indirin ve yükleyin.

2. Yedekleme ve geri yükleme yapın: Eski bir yedekten uygulamayı geri yükleyerek sorunu çözmeyi deneyebilirsiniz.

3. Alternatif uygulamaları deneyin: "Youtube Vanced" gibi alternatif uygulamalar deneyebilirsiniz. Bunlar, "Newpipe", "Youtube Go" vb. olabilir.

4. Çözüm bekleyin: Çoğu durumda, uygulama sorunlarının giderilmesi için güncelleme yayınlanması gerekmektedir. Sorun geniş bir yelpazede ortaya çıktığı için, geliştirici ekbinin hızlı bir şekilde düzeltme yapmasını bekleyebilirsiniz.

Umarım bu öneriler sorununuzu çözmenize yardımcı olur.

Fromhell

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Redmi 9S 128GB
Konular
17
Bir çok kişiye youtube vanced kurdum herkesin ki tek tek patlıyor o da gösteriyor ki vanced miladını doldurdu. Revanced uygulamasına geçtim şimdilik proplem görmedim hemen hemen aynısı root varsa onu deneyin rootsuz da var gibi gözüküyor ama onun linkini tam olarak bulamadım.

_emrah

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1
vanced kapanmış güncelleme almıyor eski sürümde kullanılıyor ama hesap girerek kullanılırken böyle hatalar veriyor malesef. Yerini vanced in devamı niteliğinde revanced ekibi almış. Revanced.io sitesinden rootsuz kurulabiliyor. Yine aynı şekilde micro g indirip revanced youtube indiriliyor. Sitede 2 çeşit youtube var biri general yani özellikler kısıtlanmış hali (shorts videoları ve hikayeler falan yok) diğeri extended yani geliştirilmiş özelleştirmesi biraz daha fazla olanı. Rootlu kurulum için (önceden modül olarak uğraşmadan kuruluyordu ancak bu yöntemi artık kaldırdıklarını yazmışlar.) Revanced manager uygulamasını github sitesinden indirip o uygulamaya root yetkisi vermek gerekiyor. Sonrasında googleye youtube revanced patches yazarak github dan revanced in çalıştığı youtube sürümünü öğrenip (18.15.40 şuanki güncel sürümü) bu sürümdeki normal youtube yi apk olarak indirmek gerekiyor, sonrasında ise kurulan apk yı revanced manager den yamalayarak işlem tamamlanıyor. sorunsuz çalışıyor bende şuanlık. Rootlu kuranlar için play storeye youtube güncellemesi gelmemesi için mindetach modülünü de kurabilir magisk ile

Ekli dosyalar

• mindetach-v3.3.zip
    1,8 MB · Görüntüleme: 8

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Güncel ve aktif sürüm konuya göz atabilirsiniz

selim752

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selim
Cihazım
mi 11 ultra
Konular
1

Bu linkten bulabilirsiniz yeni sürümleri, burdan yükledim şuan sorunsuz çalışıyor

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100

Bu linkten bulabilirsiniz yeni sürümleri, burdan yükledim şuan sorunsuz çalışıyor
Bu geliştirici artık güncellemeyi bıraktı forum da konusunu paylaşmıştım ve sürekli güncelleyen geliştirici ile devam ediyorum yukarıdaki konuya bakabilirsiniz

raifcevherliol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raif
Cihazım
12T
Konular
18
Bir çok kişiye youtube vanced kurdum herkesin ki tek tek patlıyor o da gösteriyor ki vanced miladını doldurdu. Revanced uygulamasına geçtim şimdilik proplem görmedim hemen hemen aynısı root varsa onu deneyin rootsuz da var gibi gözüküyor ama onun linkini tam olarak bulamadım.
bende revanced kurdum artik teli rootlamaya useniyor simdilik sikinti yok

eminguc1995

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi Redmi 8
Meslek
Serbest
Konular
11
vanced kapanmış güncelleme almıyor eski sürümde kullanılıyor ama hesap girerek kullanılırken böyle hatalar veriyor malesef. Yerini vanced in devamı niteliğinde revanced ekibi almış. Revanced.io sitesinden rootsuz kurulabiliyor. Yine aynı şekilde micro g indirip revanced youtube indiriliyor. Sitede 2 çeşit youtube var biri general yani özellikler kısıtlanmış hali (shorts videoları ve hikayeler falan yok) diğeri extended yani geliştirilmiş özelleştirmesi biraz daha fazla olanı. Rootlu kurulum için (önceden modül olarak uğraşmadan kuruluyordu ancak bu yöntemi artık kaldırdıklarını yazmışlar.) Revanced manager uygulamasını github sitesinden indirip o uygulamaya root yetkisi vermek gerekiyor. Sonrasında googleye youtube revanced patches yazarak github dan revanced in çalıştığı youtube sürümünü öğrenip (18.15.40 şuanki güncel sürümü) bu sürümdeki normal youtube yi apk olarak indirmek gerekiyor, sonrasında ise kurulan apk yı revanced manager den yamalayarak işlem tamamlanıyor. sorunsuz çalışıyor bende şuanlık. Rootlu kuranlar için play storeye youtube güncellemesi gelmemesi için mindetach modülünü de kurabilir magisk ile
Bi siteyi önerirken o sitenin güvenilir olup olmadığına emin olmalısın. Revanced.io sitesi şüpheli bir site ki her yerde o sitenin onlara ait olmadığı ve virüslü uygulama yüklendiği konusunda uyarmışlar. Birinin başına en ufak birşey gelse sorumluluğunu üstlenecek misin?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt