Yardım Youtube mp3 downloader

nonfold

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Xiaomi mi mix 3
Konular
26
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
10
Telefon Modeli
xiaomi mi mix 3
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaslar iphone jailbreak yaptigimizda youtube videosunun altinda download ozelligi ekleyen bir mod vardi. Simdi androide gectim ve boyle birseyin eksikligini hissediyorum. Buna benzer magisky modulu yada apk var mi bildiginiz?

Redrinqman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 8
Konular
10
buna da bakabilirsin

Oyla:

Wolfsalih

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Merhaba arkadaslar iphone jailbreak yaptigimizda youtube videosunun altinda download ozelligi ekleyen bir mod vardi. Simdi androide gectim ve boyle birseyin eksikligini hissediyorum. Buna benzer magisky modulu yada apk var mi bildiginiz?
NEWPİPE öneriyorum hem youtube yerinede kullanabileceğin harika bir uygulama istediğin kadarda dowload seçeneği var tarayıcıdan girip indirebilirsin

Oyla:

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Hocam ogyoutube indirin arka planda izleme, indirme her şey var en iyisi o. Son sürüm olmasına dikkat edin

Oyla:

m.murat2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Öğrenci
Konular
17
mp3 indirmek için yt3 kullanıyorum tavsiye ederim. youtube arka plan da oynatsın şarkı dinlerken iyi olur diyorsan ogyoutube yi indirebilirsin (arka planda çalmayı ayarlardan aktif etmen lazım yoksa arka plan içim bi tuş var ona basman lazım).

Oyla:

skon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
JCK
Cihazım
Mi MIX 2S
Konular
1
Tubemate adlı programı tavsiye ederim. İstediğiniz formatta indirebiliyorsunuz.

Oyla:

Mrtayfreat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 6
Konular
65
Aynı şekilde bende bunu istiyordum ama maalesef ki youtube nin üzerindne böyle bişey yapamıyoruz gibi şuanlık. Başkalarının tavsiye ettiği programları denemek istersen seç birini hoşuna gideni kullan.

Oyla:

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Tam olarak öyle bir eklenti vs. yok bildiğim kadarıyla ancak myt mp3 uygulaması bu konuda size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Aşağıdaki siteden indirebilirsiniz:
Telegram: @mia1turkiye
Facebook:

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt