Tema Young Forever Türkçe ( MIUI 11)

• Konbuyu başlatan FuXiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 592
  • Görüntüleme 53K

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
parlak ekran diye çevirdiğiniz kısımları kilit ekranı olarak değiştirirseniz daha anlamlı olacak. ayarlardaki parlak ekran ismiyle geçen özelleştirmeler kilit ekranını etkiliyor çünkü. bir de adımsayarlı kilit ekranındaki "adımlar" çevirisini siz yaptıysanız (temadan otomatik değilse) "adım" olarak değiştirmenizi tavsiye ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam şu kilit ekranında adım sayar özelliğinden çok ekmek yenir haberiniz olsun. İlk kez bu temada karşılaştım. Analog saatli seçenekle sunmuş, o biraz üzdü.
Tamdır hocam çince den çeviri ile yaptığımız için bazı yerler baktım bazı yerler öyle kaldı yaparız onuda b

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Ne demek sayın hocam, estağfurullah ne izini. :)
Ayrıca şunu da merak etmiyor değilim, acaba çevirisi yapılmış bu temayı mağazadan indirip yorum yapan kaç kişi oldu.
Hocam bu tema ne global de nede hint mağazasında yok cine özel bildiğim onun için biz yorum istesek de atamayız diye düşünüyorum

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Elinize sağlık hocam. Telegram gruplarında oldukça popüler herkes türkçe çevirisini istiyordu. Dünden beri ben de üstünde çalışıyordum. PURE hocam da aynı şekilde. Çok fazla gereksiz özelleştirme var kilit ekranı için ben çoğunu kaldırdım. Gördüğüm kadarıyla PURE hocamın çeviriside fena değil. Bu gibi durumlar için aslında bir çeviri grubu oluşturabilirsek herkes farklı temalar üzerinde çalışıp forumumuz için güzel işler çıkarabiliriz. Ne dersiniz?

Bu arada widgetlerin içerisini incelemedim ama clock_2x4 ve clock_3x4 içindeki manifest.xml den NNNN satırlarını silerseniz o çince yazılar büyük ihtimalle gidecektir. Tekrardan elinize sağlık

Lovelesss

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlyas
Cihazım
Mİ 11 LİTE
Konular
17
Elleriniz dert görmesin

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

LloydGanzer54

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Emre
Cihazım
Mi 6
Konular
17
ben de ilk defa tema kullanacağım uzun zaman sonra. :)
Hocam çok çok güzel bir tema hemmmen geçin bence şuana kadar gördüğüm eksikler sadece şunlar ama çok ayarlara bakmadım oradan düzeltiliyordur belki
-Kilit ekranında adımlar 0 olarak gözüküyor (Yukarıda dediğim gibi ayarlarda vardır büyük ihtimal mi fit'i seçme)
-Müzikli olan kilit ekranında mesela şarkıya 38. saniyeden başladınız kilit ekranında 0'dan başladı gözüküyor birde şarkıyı durdurunca albüm kapağı yok oluyor

Ahmtpzrlk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmt
Cihazım
Mi8 lite
Konular
29
Ben yukleyemedim mi8 lite 3.parti temalar hatasi verdi

Cb1111-1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşkun
Cihazım
Xiaomi Mi 8lite
Konular
5
Ben yukleyemedim mi8 lite 3.parti temalar hatasi verdi
Miui theme diye bir program var playstorede onu kur sonra bu indirdiğin mtzyi seç o ayar yapıp temaların içine ekliyor sonra ayarlardan temalara tıkla yeni tema uygula diyip kullan...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

2. Alanı aktif edip kurdum ben ama 1. Alanla çakışıyor herşeyi karma karışık yapıyor şimdilik bekliycem xiaomi güncelleme getirip 2 alanada farklı tema tüklendipinde hatasız çalışmasını sağlarsa yükleyeceğim...

İbrahim kavak

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Poco X3 (Karna)
Konular
34
Hocam tema bi süre sonra gidiyor yani telefon orjinal temasına geri dönüyor neden olabilir

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Eline sağlık hocam v1 v2 v3 hepsini indirdik takipteyiz

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Elinize sağlık hocam. Telegram gruplarında oldukça popüler herkes türkçe çevirisini istiyordu. Dünden beri ben de üstünde çalışıyordum. PURE hocam da aynı şekilde. Çok fazla gereksiz özelleştirme var kilit ekranı için ben çoğunu kaldırdım. Gördüğüm kadarıyla PURE hocamın çeviriside fena değil. Bu gibi durumlar için aslında bir çeviri grubu oluşturabilirsek herkes farklı temalar üzerinde çalışıp forumumuz için güzel işler çıkarabiliriz. Ne dersiniz?

Bu arada widgetlerin içerisini incelemedim ama clock_2x4 ve clock_3x4 içindeki manifest.xml den NNNN satırlarını silerseniz o çince yazılar büyük ihtimalle gidecektir. Tekrardan elinize sağlık
Hocam ben elimden geldiğince yardım ederim aslında bu tarz çeviri işlerine pek girmeyi düşünmüyorum ama tema çok hoşuma gitti kimse istemese bile türkçe yapıp kendim kullanacaktım. İstek yoğun olunca el atayım dedim. Pure hocam da konuda Kendi yaptığı çeviri ekleyelim hatta iki çeviri arasındaki düzgün çevirileri harman yapıp dağa iyi bir tema haline getire biliriz.
Orjinal hali ile bıraktım herhangi bir şey çıkarmadım gerek de duymadım çünkü her ayar mevcut içinde.
Saat witget leri olayına bakıcam ama gördüğüm kadarı ile witget yazıları da ayarlardan değiştirmek mümkün.
Uzun lafın kısası her konuda yardımcı olurum grup filan varsa katıla bilirim

Üst Alt