Duyuru Yönetim Ekibimize Yeni Arkadaşlar Arıyoruz!

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Ne alaka saygıdeğer hocam :) kalbimi kırdınız...

Benim öyle bir amacım olsa forumu bırakırdım zaten.
Sevgili Furkan, ben Sayın Metin hocamın yazdığına karşılık Espri yaptım....başka da bir şey demiyorum, hele ki yazdığınız SON Cümle çok anlamsız...sanırım yine içkilisiniz....değilseniz bile,yazmadan önce iyice ne yazacağınızı düşünüp, öyle yazın lütfen...teşekkürler

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Sevgili Furkan, ben Sayın Metin hocamın yazdığına karşılık Espri yaptım....başka da bir şey demiyorum, hele ki yazdığınız SON Cümle çok anlamsız...sanırım yine içkilisiniz....değilseniz bile,yazmadan önce iyice ne yazacağınızı düşünüp, öyle yazın lütfen...teşekkürler

Yok hocam ayığım. :D
Ne bileyim espri yapar gibi yazmamışsınız.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Yok hocam ayığım. :D
Ne bileyim espri yapar gibi yazmamışsınız.
Valla bu Skorpi nin ne zaman espri yaptığını, ne zaman da ciddi olduğunu ben bile anlamıyorum, hele sabahları ayna da görüyorum kendisini, suratsız ın teki, karanlıkta görünce, korkuyorum

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Valla bu Skorpi nin ne zaman espri yaptığını, ne zaman da ciddi olduğunu ben bile anlamıyorum, hele sabahları ayna da görüyorum kendisini, suratsız ın teki, karanlıkta görünce, korkuyorum

Söz verdim hocam bi kere girmem foruma o durumlarda unutmayın. :)
Oluyor bende de arada anlamama problemi olur gider sıkıntı yok. :D

KingMan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YuSuF02
Cihazım
Uçak
Konular
24
Merbaba ben İbrahimcan Tavukçu Bursa da yaşıyorum telefon ve bilgisayar yazılımına özel bi ilgim var hedefim yazılım mühendisliği 7 8 yıldır rom root işleri içerisindeyim ayrıca bilgisayarda windows kurma mac os kurma kali linux unbutu gibi işletim sistemleri ile uğraşmaktayım telefon bilgisayar ile ilgili şeyleri alaştırmayı sorunlara yardım etmeye bayılırım zamanında telefon alım satımı yaptım şu zamana kadar kullandığım telefonlar hocalarım o kadar çok istiyorum ki yönetici olayım lütfen bi düşünün rica ederim

1.iphone 6s
2. gm 5 plus
3. j7 prime
4. xiaomi note 3
5. xiaomi note 6 pro
6.xiaomi redmi note 8
7.xiaomi mi9t pro
Senin en büyük hayalin gibi duruyor inşaAllah olursun kardeşim Skorpi bence mutlu olmalı

lckdora

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
s e r
Cihazım
Mi11 Lite 5G NE
Meslek
İşsiz
Konular
26
Merhaba,

Ben Serhan. Yaş 25: /İzmir. Xiaomi Poco X3 NFC kullanıcısıyim. Günlük 6-10 saat telefon ve PC başında duruyorum (işim gereği) Çağrı merkezinde Homeoficce calisiiyorum.
Bilgisayar bilgisi
PHP,Mybb,SQL,joomla,Wordpress (çok iyi)
Siber güvenlik alanında sertifikalarım mevcut.
Yazılım uzmanıyim.
Sitenizde uygun bir bölümde görev almak isterim.

İyi çalışmalar.

tıslayankedi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MIUI Destek
Cihazım
POCO X3 PRO
Meslek
ROM Geliştiricisi
Konular
36
Merhaba Arkadaşlar

5 yılı aşkın bir zamandan beri tüm MIUI ve Xiaomi severleri bir arada toplamaya, herkesin dayanışma içerisinde sorunları çözmesine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Öncelikli olarak gelmiş olduğumuz bu noktada bizlerden çok sizlerin emeğinin olduğunu belirtmek isteriz.

Gerek forum sitemizin ziyaretçi sayısının oldukça artması, gerekse de Xiaomi ürünlerinin ülkemizde daha sık kullanılmaya başlanması ve kullanıcı sayısının artması nedeni ile forum sitemize yardım için gelen üye sayımız da her geçen gün katlanarak artmakta. Yardım arayan üyelerimizin daha hızlı cevaplar bulması için yönetim ekibi olarak hepimiz elimizden geldiğince çalışıyoruz fakat bizlerin de yeterince hızlı cevap veremediği konular maalesef ki mevcut. Gözlemlerimiz ile ara ara forum ekibimiz adına cihazları konusunda tam donanımlı, yardımsever arkadaşlara tekliflerde bulunarak aramıza katılmalarını rica ediyoruz.

Son gerçekleştirdiğimiz yönetim ekibi toplantısında aldığımız karar doğrultusunda ekibimizi bir miktar daha genişletmek için yeni ekip arkadaşları aramaktayız ve bu yeni yöneticilerimizi bu doğrultuda talepleri olan arkadaşlarımız arasından belirlemek istiyoruz. Bu yeni ekip arkadaşlarımız DESTEK EKİBİ ve BÖLÜM SORUMLUSU forum rütbesi altında görev yaparak her zaman olduğu gibi yardım isteyen arkadaşlara ellerinden geldikçe destek vermeye devam edecekler.

Bu arkadaşlarda aradığımız özellikler;
  • En az orta, tercihen İleri düzey Android kullanıcısı olması,
  • Xiaomi ve MIUI hakkında yeterli seviyede bilgiye sahip olması,
  • Günlük en az 2-3 saat PC başında vakit geçiriyor olması,
  • Forum kurallarımızı tam anlamıyla özümsemiş ve uyguluyor olması,
  • Günlük olarak belli bir miktar konuya yorum yaparak katkıda bulunması,
  • Yeni bilgilendirme konuları (ipucu, rom paylaşımı, video anlatım) ile tüm forum üyelerimizin yeni şeyler öğrenmesine katkı sağlamaları,
  • Bölüm sorumlusu rütbesi için; sorumlu olduğu cihaz bölümünde cihaz için yayınlanan tüm resmi güncellemeleri bildiren örnek konu şablonu doğrultusunda paylaşımlar yapması,
  • Sorumlu olduğu forum alanlarında açılan yardım ve soru konularına destek sağlaması,
  • Kullanıcı hesabının daha önce forum kurallarımız doğrultusunda her hangi bir cezai yaptırıma maruz bırakılmamamış olması,
  • Forumda uzun süredir aktif üye olması gerekmektedir.
Başvuru yapmak isteyen arkadaşlar bu konu altına mesaj yazıp, biraz kendilerini tanıtmaları ve hangi cihaza sahip olduklarını belirtmeleri rica olunur.

Büyüyen Forum Ailemizde bulunan her bir üyemize ayrıca teker teker teşekkür ediyoruz.

Merhabalar, 24 yaşındayım. Kocaelinde yaşıyorum. Bilişim tekonolojileri web programlama mezunuyum. Ancak kısa bir dönem android programlama eğitimi de aldım.

11 yaşında bilgisayar, yazılım konularına karşı merakı başlamış akabinde Lise ye geçişinde Samsung i9000 Galaxy S1 cihazıyla android dünyasına da el atmış ve şuanda da uluslararası kurumsal bir firmanın BT Departmanında Sistem ve Operasyon Destek Uzmanı Unvanı ile çalışan biriyim.

2016-2020 yılları arasında CRYTEK firmasının resmi sosyal medya hesapları ve forumlarında görev aldım. Aynı zamanda Etkinlik organizatörlüğünü yaptım.

Şuanda da mesleğim gereği devamlı PC başındayım. Aktif olarak Facebook üzerinden 15bin kişilik bir grupta ve 1 tane Telegram grubunda uzaktan bağlantı ile ücretsiz bir şekilde insanlara yazılım kurulumları, onarım, sistem geliştirme konularında destek veriyorum. Out of office iken de yine telefondan devam ediyorum :)

Bir yandan da gerek forumu inceleyerek, gerekse XDA, Github gibi platformlardan faydalanarak ROM parçalama, düzenleme ve paketlemeyi öğrendim. Şuanda da bir Custom rom hazırlamaya çalışıyorum.

Sadece xiaomi cihazlarında sınırlı kalmıyorum. Örneğin; Zebra (eski adı motorola) MC33 El Terminali, TC21 El Terminali, VC 80 Forklift terminallerinde de yine aynı tecrübelere sahibim. Xiaomi de henüz 1.yılımdayım. Ama öncesinde Samsung, HTC, Lenovo, LG, Sony ve Oppo cihazları kullandım. Yine onlarda da her türlü yazılımsal müdehaleleri, modifikasyonları yaptım. Kendini geliştirmeye açık, gelişmeyi de fazlasıyla seven biriyim.

Boş vakitlerimde tonlarca telegram gruplarından custom/stock romlar bulup deniyorum. Onları da şahsen denedikten sonra forumda paylaşıyorum.
Şuan için alımınız olmadığını ancak ileride bir alım söz konusu olduğunda değerlendireceğinizi düşünerekten başvurumu buraya bırakmak istedim. :)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Merhabalar, 24 yaşındayım. Kocaelinde yaşıyorum. Bilişim tekonolojileri web programlama mezunuyum. Ancak kısa bir dönem android programlama eğitimi de aldım.

11 yaşında bilgisayar, yazılım konularına karşı merakı başlamış akabinde Lise ye geçişinde Samsung i9000 Galaxy S1 cihazıyla android dünyasına da el atmış ve şuanda da uluslararası kurumsal bir firmanın BT Departmanında Sistem ve Operasyon Destek Uzmanı Unvanı ile çalışan biriyim.

2016-2020 yılları arasında CRYTEK firmasının resmi sosyal medya hesapları ve forumlarında görev aldım. Aynı zamanda Etkinlik organizatörlüğünü yaptım.

Şuanda da mesleğim gereği devamlı PC başındayım. Aktif olarak Facebook üzerinden 15bin kişilik bir grupta ve 1 tane Telegram grubunda uzaktan bağlantı ile ücretsiz bir şekilde insanlara yazılım kurulumları, onarım, sistem geliştirme konularında destek veriyorum. Out of office iken de yine telefondan devam ediyorum :)

Bir yandan da gerek forumu inceleyerek, gerekse XDA, Github gibi platformlardan faydalanarak ROM parçalama, düzenleme ve paketlemeyi öğrendim. Şuanda da bir Custom rom hazırlamaya çalışıyorum.

Sadece xiaomi cihazlarında sınırlı kalmıyorum. Örneğin; Zebra (eski adı motorola) MC33 El Terminali, TC21 El Terminali, VC 80 Forklift terminallerinde de yine aynı tecrübelere sahibim. Xiaomi de henüz 1.yılımdayım. Ama öncesinde Samsung, HTC, Lenovo, LG, Sony ve Oppo cihazları kullandım. Yine onlarda da her türlü yazılımsal müdehaleleri, modifikasyonları yaptım. Kendini geliştirmeye açık, gelişmeyi de fazlasıyla seven biriyim.

Boş vakitlerimde tonlarca telegram gruplarından custom/stock romlar bulup deniyorum. Onları da şahsen denedikten sonra forumda paylaşıyorum.
Şuan için alımınız olmadığını ancak ileride bir alım söz konusu olduğunda değerlendireceğinizi düşünerekten başvurumu buraya bırakmak istedim. :)
Merhaba, konuya düştüğünüz bu bilgi notu için teşekkürler hocam. Şu an için alım düşünmüyoruz ama özgeçmişiniz çok etkileyici. Forumumuzda aktif olduğunuz bu kısa süre içerisinde yapmış olduğunuz katkılarınız da son derece dikkate değer. İlerleyen dönemlerde, ekibimizin büyüme ihtiyacı olduğunda ilk akla gelecek isimlerden biri sizsiniz :)

Üst Alt