Rehber *Yeni Yöntem Eklendi - 15 Ağustos 2020* MIUI VoWiFi-VoLTE Çalıştırma Rehberi(Root Gerektirmez)[Tüm Cihazlar]

sahinsah52

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sah
Cihazım
Mi6
Konular
2
Miui12'de çalışmıyor mu acaba? Ben çalıştıramadım. Miui12'de hem volte hem de wolte aktifti. Fakat Miui12'de antik olmuyor.
Cihaz mi6..

evanescencelies

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Banka
Konular
2
Arkadaşlar quick shortcut programında modem config çıkmayanlar nette gezinirken tesadüfen bulduğum modem config apk'sını yükleyip deneyebilirler. Ekten indirebilirsiniz.

Apk'yı kurunca quickshortcut uygulamasında modem config gözüküyor ve diğer arkadaşların resimlerde seçtiği modem ayarlarını seçme ekranına ulaşabiliyorsunuz.

Ben vodafone turkey, netherlands, italy vs denedim mi mix 3 te vowifi olmadı. Denemekte fayda var belki sizde olabilir.

Belki başka ayar yapmak falanda gerekiyordur, konuyla ilgili daha detaylı bilgisi olan arkadaşlar da inceleyip tecrübelerini paylaşırlarsa yapamayanlar için güzel olur.
Uygulama yuklenemedi uyarisi aliyorum

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Cihazdan volte açıkken 112 / 155 gibi 3 haneli numaralar aranmıyor. Bende durum böyle. Normal numaralarda bir sorun yok. Kullanıyorum. Fakat 112 yi 155 i aradim (bu sokağa cikma yasağı nedeniyle aramam icap etti) arama yapmıyor. Volte yi kapatınca arıyor.

achfighter

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 6, Mi A3
Konular
7
Cihazdan volte açıkken 112 / 155 gibi 3 haneli numaralar aranmıyor. Bende durum böyle. Normal numaralarda bir sorun yok. Kullanıyorum. Fakat 112 yi 155 i aradim (bu sokağa cikma yasağı nedeniyle aramam icap etti) arama yapmıyor. Volte yi kapatınca arıyor.
Turkcell kullanıyorum. Volte ile denemedim ama VoWiFi üzerinden aranmıyor. Turkcell'in kendi numarası olan 532'de sorun yok.

Korelmis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Oneplus 9 Pro
Konular
19
Mi 6 ve Türk Telekom faturalı kullanıp da aktif eden oldu mu?

Mehmet alim

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Memoooo
Cihazım
mi 9 se
Konular
23
Çok büyük ihtimal androıd 10 da çalışmıyor yada shortchut manager android 10 uyumlu değil 9 dayken çalışıyordu wowifi şuan shorcutmsnagerda gözükmüyor modem config ayarı

gokhancicekk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mi cc9 pro
Cihazım
mi9cc pro
Konular
0
Çok büyük ihtimal androıd 10 da çalışmıyor yada shortchut manager android 10 uyumlu değil 9 dayken çalışıyordu wowifi şuan shorcutmsnagerda gözükmüyor modem config ayarı
Hocam bendede yoktu ben çözdüm linkinide buraya ekledim bulursam atacağım. Google play tarzı indirme ptrogramlarında modem config dosyasını çıkaran uygulma var.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Modem config görünmeyen arkadaşlar.
Arkadaşlar bu apk indirme dosyasını indirim burada modemconfig.apk dosysı indirince. Modem config görünüyor ama tıkandım şimdi vowifi nsıl aktif edeceğime bakcağım. Başarabilirsem onuda yazarım yada başran olursa o yazsın diye önce buraya attım
İşte burda sadece apk yüklemen yeterli

alemdar..

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alemdar
Cihazım
s4 active
Konular
1
Arkadaşlar 9t pro kullanıyorum vodafoneden turktelekoma geçtim volte gitti herşeyi yaptım
Volte açma kodu, 5555e mesaj, quick programını indirdim bütün eu/vodafonelere tıkladım olmadı...

Üst Alt