Rehber *Yeni Yöntem Eklendi - 15 Ağustos 2020* MIUI VoWiFi-VoLTE Çalıştırma Rehberi(Root Gerektirmez)[Tüm Cihazlar]

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
Vodafone kullanıyorum. Vowifi bir türlü aktif edemedim. Power Shortcuts uygulamasını nasıl kulllanacağımı anlayamadım.
Mi6 cihazım.
Eu rom kullanıyorum.
Sim kart ayarlarında wlan kullanımı aktif edemiyorum. Pasif olarak kalıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.
*#*#869434#*#* kodunu girin, muhtemelen aktif hale gelecektir.

Bekarsinan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Simam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Lit
Konular
3
Konuyu açan arkadaş sağolsun detaylı anlatmış. Siz nerede takıldınız yada sorun yaşıyorsunuz.
Ben programı satın aldım. kurdum netherla yı seçiyorum fakat olmuyor. kullanamıyorum . hattım turkcell olduğu için olabilir mi ?

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
Ben programı satın aldım. kurdum netherla yı seçiyorum fakat olmuyor. kullanamıyorum . hattım turkcell olduğu için olabilir mi ?
hattınızı Turkcell'in volte hizmeti için kabul ettiği iphone, samsung, vestel, gm vb. telefonların birine takıp "hdses" yazarak 2200'a mesaj atın. Volte aktifleştirildi mesajı gelince sim kartınızı kendi telefonunuza takıp deneyin, büyük ihtimalle volte aktif hale geldiğini göreceksiniz.

Bekarsinan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Simam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Lit
Konular
3
hattınızı Turkcell'in volte hizmeti için kabul ettiği iphone, samsung, vestel, gm vb. telefonların birine takıp "hdses" yazarak 2200'a mesaj atın. Volte aktifleştirildi mesajı gelince sim kartınızı kendi telefonunuza takıp deneyin, büyük ihtimalle volte aktif hale geldiğini göreceksiniz.
tarifiniz için teşekkür ederim. volte tamam fakat vowifi olmadı malesef
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Durum bundan ibaret

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-09-06-14-05-23-742_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-09-06-14-05-23-742_com.android.settings.png
    135,1 KB · Görüntüleme: 278

mmengi

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Grus
Konular
2

Bekarsinan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Simam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Lit
Konular
3
listede Turkey varsa onu seçmeyi deneyin ardından ayarlardan kablosuz çağrıyı kapatıp tekrar açın.
dediğiniz gibi yapıp tekrar denedim yine olmadı kafayı yemek üzereyim . evimde telefon çekmediği için vowifi ye acayip ihtiyacım var.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

listede Turkey varsa onu seçmeyi deneyin ardından ayarlardan kablosuz çağrıyı kapatıp tekrar açın.
Durum bu

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-09-06-14-23-32-308_com.android.server.telecom.png
    Screenshot_2019-09-06-14-23-32-308_com.android.server.telecom.png
    49 KB · Görüntüleme: 286

mmengi

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Grus
Konular
2
Sizin cihaz eski olduğundan firmware güncellemelerine ilave edilmemiş olabilir vowifi. Böyle bir durum var ise bu şekilde çözüm oluşturamazsınız. Root ile yapılan yöntemleri denemelisiniz.

kuzey.karayel

I <3 Xiaomi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi mix 2
Meslek
insan kaynakları
Konular
15
Arkadaşlar gerçi ben yapamadim, miui romda olmuyor galiba. Cihaz mix2. Bahsetmek istediğim sey ise soz konusu uygulamayi para ile almanıza gerek yok. Play store da ekte ekran resmini paylastigim uygulama ile isinizi gorebilirsiniz. Postu acan arkadasa verdigi degerli bilgiler icinde ayrıca teşekkür ediyorum.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FlyingKat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Galaxy S23Ultra
Meslek
I fly brudda
Konular
38
Arkadaşlar gerçi ben yapamadim, miui romda olmuyor galiba. Cihaz mix2. Bahsetmek istediğim sey ise soz konusu uygulamayi para ile almanıza gerek yok. Play store da ekte ekran resmini paylastigim uygulama ile isinizi gorebilirsiniz. Postu acan arkadasa verdigi degerli bilgiler icinde ayrıca teşekkür ediyorum.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
tam tersine miui da oluyor. AOSP romda da yapmayı başardım fakat test ediyorum. birkaç önemli sorunları var.

FlyingKat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Galaxy S23Ultra
Meslek
I fly brudda
Konular
38
Sizin cihaz eski olduğundan firmware güncellemelerine ilave edilmemiş olabilir vowifi. Böyle bir durum var ise bu şekilde çözüm oluşturamazsınız. Root ile yapılan yöntemleri denemelisiniz.
Hocam tuhaf bir şekilde şöyle gelişme kaydettim, dün fastboot rom ile sonuncu miui 10 yazılımını kurdum china olan 9.9.3 sürümü, daha sonra eu 9.9.3 sürümünü kurdum tuhaf olan ise sadece kodları girmem yetti vowifi için. Miui eu forumunda biri mix 2 için modem güncellendi demiş doğrumudur bilmem
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt